Přejít na obsah

KOŽENÉ ŘEMENY - RUČNÍ PRÁCE


spiderer

Doporučené příspěvky

Zanedlouho (jakmile bude hotov) pridam fotky cerny masivni kuze na cerny masivni Samuraie ;)

 

V pripade ze by Vas nektery ze remenu zaujal, muzete kontaktovat Simona, ktery tohle vsechno ma na starosti, vrele mohu doporucit, vlastni zkusenosti mam vyborne! ;)

 

 

Skutecne moc pekne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si u Simona objednal tmavě mědově hnědý pásek na Alpinisty :-)) Pomohl mi Cyberův vzorník : http://forum.chronomag.cz/uploads/post-94-1205264940.jpg :thumbsup_anim: Druhé z prava.

 

Malý dotaz: Co to znamená uzavřená kůže?

Můj vzorník jsi ještě neviděl...ale myslím, že trumfne i Ondraje (určitě)...ale zatím je privátní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uzavřená kůže..má lakovou úpravu.. neoxiduje, nepatinuje..

já osobně mám rád, když je na materiálu vidět jak patinuje

 

safi co piješ za kafe? :) možná bych si taky dal :)

 

Jamaican Blue Mountain pro klidné chvíle, Coffee Heaven Brasilian Santos pro běžné pití doma. V práci Illy :-)

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo aha...já si spletl Cybera a Ondraje :-) ups...Cyber má také Panerie, ne? Nebo už úplně magořím? :withstupid:

Občas všichni magoříme, z toho si nic nedělej...nějaký Panerie pořád mám, i když jsem poslední dobou objevil i další modely co musím bezpodmínečně mít... :-) Stále to své portfolio soustružím, a pomalu se blížím k výslednému tvaru. Už jsem blízko ( i když to jsem si říkal i před třemi roky :-) )

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak dalsi remen od mistra v siti kuzi, tentokrat na bondovky se sponou ktera patri na kaucuk ;) Ac to zpocatku vypadalo ze to nepujde tak to vyslo a to tak, ze jsem 100% spokojenej, ostatne jako vzdycky.

 

Pro simona: kuze je ve stavu jako vcera a to uz byla tak 20x zapnuta a odepnuta, myslim, ze to bude i dlouhodobe v pohode, nakonec se mi ten remen sundava jeste lip nez ten cernej na Samurajich ;)

 

A ted uz par fotek co jsem narychlo nacvakal ;)

 

post-1304-1206870893.jpg

post-1304-1206870899.jpg

post-1304-1206870907.jpg

post-1304-1206870914.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kombinace je úchvatná, z čeho to prosím tě je ?

 

Je to perfektní francouzská hovězina odstín Marine, a spodek je přírodní, tříslem činěná hlazenice (nealergická)

Díky za vaši pochvalu hoši :)

Upraveno uživatelem simon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravim. Tak tomu ja řikam skvěla pracička,tomu se vlastně ani jinak řict neda!!! Kdo umi tak hold umi!!! Jen tak dal asi si necham jeden ušit na moje Steinharty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...