Přejít na obsah

Report z dnešního drancovani bazarů a zastaváren..


Doporučené příspěvky

Přátelé, jelikož jsem v oboru Prim vintage lama nepoučená, přibalil jsem si v jednom vetešnictví k Seiko M88 sealion /dx/ tyhle Primky. Děsně smutně na mě koukaly. Coto je? Skládačka nebo to tenkrát takhle fakt vyráběli?

 

post-2090-1203714190.jpg

 

Děkuji :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, jelikož jsem v oboru Prim vintage lama nepoučená, přibalil jsem si v jednom vetešnictví k Seiko M88 sealion /dx/ tyhle Primky. Děsně smutně na mě koukaly. Coto je? Skládačka nebo to tenkrát takhle fakt vyráběli?

 

Děkuji :thumbsup_anim:

 

Skládačka. Ciferník a kalibr 50, pouzdro novější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vytahuji toto vlákno z hlubin zapomění, abych se pochlubil. Notoricky známý kalibr padesát v nevídaně zachovalém pavoučím hávu. Jen ten číselník má kapku patinu, ale i tak jim to děsně sekne. Bauhausy sem vlastně ani nepatří, protože jsem je předevčírem získal od váženého člena fóra, tak snad jen aby bylo vidět, že z produkce bývalého novoměstského státního podniku stojí za zmínku i jiné modely než Diplomat a Sport I+II. Fotky jsou mizerné, nacvakané narychlo v koupelně, tak je prosím omluvte.

post-953-1206648844.jpg

post-953-1206648874.jpg

post-953-1206648930.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a ja vzdycky premyslel, na cem mas toho tucnaka :)

Tučňák je na všech zrcadlech, do kterých se podívám. Ten parchant mě normálně pronásleduje, nebo co. Není to trestný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem jednomu dědovi sundal z ruky tyhle. :D

Máte je někdo?

Teď už jo. Číselník nic moc, a jsou z Aukra za docela dlouhý peníze, vzhledem k jejich stavu. Ale alespoň něco, a ta fotka jim ubližuje.

post-953-1206651856.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytahuji toto vlákno z hlubin zapomění, abych se pochlubil. Notoricky známý kalibr padesát v nevídaně zachovalém pavoučím hávu. Jen ten číselník má kapku patinu, ale i tak jim to děsně sekne. Bauhausy sem vlastně ani nepatří, protože jsem je předevčírem získal od váženého člena fóra, tak snad jen aby bylo vidět, že z produkce bývalého novoměstského státního podniku stojí za zmínku i jiné modely než Diplomat a Sport I+II. Fotky jsou mizerné, nacvakané narychlo v koupelně, tak je prosím omluvte.

 

Patina se cení ! Nebo ne ? :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My linuxáci musíme držet spolu!

Co nové úlovky?

 

Sorry za :offtopic: , ale nemůžu si pomoct. Jednou mám Microsoft přispěl těžký prachy na kampaň v jednom nejmenovaném Hypermarketu. Samozřejmě to musely být PC s Windows... no a grafik pracující v reklmace pro tenhle HPM byl velmi kreativní a po poslední korektuře tam přidal tučňáka - protože to to přece byla zimní prodejní akce. Pro vedení MS to bylo samozřejmě jako červenej hadr ... no do smíchu mi tenkrát nebylo ... , ale s odstupem si myslím, že to byla veselá náhoda ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za :offtopic: , ale nemůžu si pomoct. Jednou mám Microsoft přispěl těžký prachy na kampaň v jednom nejmenovaném Hypermarketu. Samozřejmě to musely být PC s Windows... no a grafik pracující v reklmace pro tenhle HPM byl velmi kreativní a po poslední korektuře tam přidal tučňáka - protože to to přece byla zimní prodejní akce. Pro vedení MS to bylo samozřejmě jako červenej hadr ... no do smíchu mi tenkrát nebylo ... , ale s odstupem si myslím, že to byla veselá náhoda ...

Zdravím,

také "of topic!¨, ale to je právě relevantní, symboly to je přeci to hlavní!

Co na tom, kde je logika, právo a slušnost. Asi žvaním.

Ale je to stále stejné. Sparta neno Slávie ?

Já fandím "PRIM". :crying_anim:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My linuxáci musíme držet spolu!

Co nové úlovky?

Co to je Linux? :cool02:

Ti moji tučnáci v zrcadlech nemají bohužel s maskotem operačního systému nic společného. Spíš je to tím, že jsem tlustej jako prase :thumbsup_anim:

Zpátky k úlovkům:

slušné velké padesátky, a k tomu výborné pavouk, kal. 55

post-953-1206988258.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim, ze ta nabidka nebyla pro mne, ale ja bych o ne mel zajem, tedy jestli se jeste vali v Tvem supliku...

Už jsou v mém.

post-953-1206991917.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za :offtopic: , ale nemůžu si pomoct. Jednou mám Microsoft přispěl těžký prachy na kampaň v jednom nejmenovaném Hypermarketu. Samozřejmě to musely být PC s Windows... no a grafik pracující v reklmace pro tenhle HPM byl velmi kreativní a po poslední korektuře tam přidal tučňáka - protože to to přece byla zimní prodejní akce. Pro vedení MS to bylo samozřejmě jako červenej hadr ... no do smíchu mi tenkrát nebylo ... , ale s odstupem si myslím, že to byla veselá náhoda ...

no ti museli mít obličeje protažený až pod kolena. Dobře jim tak, na jednu stranu po linuxu plivou ale strach z něj asi mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...