Přejít na obsah

PANERAI řemínky


old black

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
YPO, rozlouskni to.. :toot:

nic louskat nebudu:) - mám hodinkovou dovolenou = jsem na letním bytě a hodinky jsem kromě včerejšího focení neměl 14 dní na ruce X v čase se orientuji podle stínu první jabloně vpravo,krákajícího kohouta ze sousedství a plného močového měchýře :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Chtěl bych poprosit o radu...

Sháním 26mm řemínek - ne ovšem na Panerai ani žádnou napodobeninu - potřeboval bych něco na léto, voděodolného - buď přírodní kaučuk nebo nějakou voděodolní kůži - třeba něco jako Di-Modell Jumbo - ovšem kdyby to bylo v malinko zkráceném provedení - ideálně tak 75 + 105mm. Netušíte kde by se to dalo sehnat? eBay zklamal...

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poprosit o radu...

Sháním 26mm řemínek - ne ovšem na Panerai ani žádnou napodobeninu - potřeboval bych něco na léto, voděodolného - buď přírodní kaučuk nebo nějakou voděodolní kůži - třeba něco jako Di-Modell Jumbo - ovšem kdyby to bylo v malinko zkráceném provedení - ideálně tak 75 + 105mm. Netušíte kde by se to dalo sehnat? eBay zklamal...

Díky!

Můj několikrát prověřený obchod je www.panatime.com

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bys některý konkrétní kousek doporučit? Líbí se mi, že tam mají i relativně rozumnou velikost...

Zvažuji "Carbon fiber" nebo "rubberized nylon" nebo "nylon kvlr style"??

 

Co je olied leather? Je to též něco "water resistant" - hnědá by se mi totiž hodila víc...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám už jeden od heroic a teď jsem u Landy druhý 24/24, ale ty spony jsou už hodně kraví! Snad si zvyknu.

Taky mám 2 spony 24 od panatime.com k řemenům 24/24. jsou fakt vobrovský a i 24/24 mi přijde takové nevyvážené oproti 24/22

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...