Přejít na obsah

Sbíráte někdo PRIMky?


Doporučené příspěvky

Mám taky začínající sbírku, i když poněkud jiného rozměru :) a jedním časem sem si dělal každý den večerní koncert a všechny hodinky natáhl. Jednou sem to udělal rukou, ale je to celkem záhul, takže rada všem co chtějí natahovat svojí sbírku : ustřihněte si dlouhý úzký pásek lina, někam to napněte (já to mám připínačkama pod deskou stolu) a pak stačí hodinky vzít a korunkou po tom linu pěkně přejet. Lino se mi osvědčilo protože se do něj zoubky korunky pěkně zakousnou. A jde to jak na pásu :) Jedno natažení zabere asi tak vteřinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj ja mam par PRIMiek...

 

Nemám zájem s tebou vyvolávat spor. Jenom bych poprosil pokud máš nato čas. Kdyby jsi mohl z toho množství Primek vybrat třeba sporty l i ll, diplomaty, automaty, pavouky, traktory a jim podobné modely a nafotil je plošně, né na hromadě měl bys větší úspěch a možná i kšeft.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO tak koukám jak blázen kolikero hodinek zn.Prim někdo má když to považuje za brak, ale tak přece cenová politika Primu dá možnost vydělat i zarytému odpůrci značky že?

 

Jaká je souvislost mezi skutečnými hodinkami Prim= sbírkou Popshopa ,vyrobenými před r. 1989 a cenovou politikou Eltonu a.s., vyrábějící repliky původních hodinek Prim+nějakou vlastní produkci??? Popshop původní Primky určitě nepovažuje za brak, sbírá je a prodává, takže zarytý odpůrce hodinek značky Prim, vyrobených v ČSSR, určitě není. :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká je souvislost mezi skutečnými hodinkami Prim= sbírkou Popshopa ,vyrobenými před r. 1989 a cenovou politikou Eltonu a.s., vyrábějící repliky původních hodinek Prim+nějakou vlastní produkci??? Popshop původní Primky určitě nepovažuje za brak, sbírá je a prodává, takže zarytý odpůrce hodinek značky Prim, vyrobených v ČSSR, určitě není. :thumbsup_anim:

 

..... dik za podporu..... :thumbsup_anim:

 

"Proti vsem" ...husiti :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem popshop2007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká je souvislost mezi skutečnými hodinkami Prim= sbírkou Popshopa ,vyrobenými před r. 1989 a cenovou politikou Eltonu a.s., vyrábějící repliky původních hodinek Prim+nějakou vlastní produkci??? Popshop původní Primky určitě nepovažuje za brak, sbírá je a prodává, takže zarytý odpůrce hodinek značky Prim, vyrobených v ČSSR, určitě není. :thumbsup_anim:

 

Já bych taky neházel Popshopa a PRIMa do jednoho pytle, i když - narozdíl o většiny z nás - se oba hodinkama živěj. A štvou mě oba dva - a od obou už hodinky mám... a to mě právě štve, když si sečtu, co to stálo :wallbash: ale nemusel jsem... nemusel :goof: a v tom to je. A o tom to je :stupid: Zaplať pánbů za oba, že jsou tady s námi :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco spor, vsetky moje tebou menovane hodinky su na tomto fore.

 

Ked si das na cas a pohladas fotky, mozes ich presunut do tohto vlakna :thumbsup_anim:

 

...par som ich nasiel....

 

Tyto pozy si nechaj pre iných. V tej prvej várke sú jedny televizory. Tak rýchlo by si asi nestihol tyto predložené nafotit. A ty v predajných vláknách bych bral neprechromované hej. :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto pozy si nechaj pre iných. V tej prvej várke sú jedny televizory. Tak rýchlo by si asi nestihol tyto predložené nafotit. A ty v predajných vláknách bych bral neprechromované hej. :thumbsdown_anim:

 

OK, paci sa mi tvoja slovakizovana cestina, ale zial, vobec jej nerozumiem.

 

Mozes mi prosim v klude vysvetlit o co ti ide?... :thumbsup_anim:

 

 

 

Upraveno uživatelem popshop2007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZASE SE HADAJ A TO JEN KVULI OBYCEJNYM PRIMKAM.POPSHOP JE PRIMA KLUK A TO, CO MA, NEBO PRODA JE DOBRY.PRIM MA ZASE NECO JINEHO A CO PRODA, JE TAKY DOBRY. JE JEN PREFERENCI KAZDEHO, CO SI VYBERE. OBA DVA JSOU PRO ME V OBLASTI PRIMEK NEPOSTRADATELNI A BEZ NICH BY PRIMKY BYLY DOST OTRAVA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZASE SE HADAJ A TO JEN KVULI OBYCEJNYM PRIMKAM.POPSHOP JE PRIMA KLUK A TO, CO MA, NEBO PRODA JE DOBRY.PRIM MA ZASE NECO JINEHO A CO PRODA, JE TAKY DOBRY. JE JEN PREFERENCI KAZDEHO, CO SI VYBERE. OBA DVA JSOU PRO ME V OBLASTI PRIMEK NEPOSTRADATELNI A BEZ NICH BY PRIMKY BYLY DOST OTRAVA.

 

 

Aby bylo jasno. My se nehádáme, Primky nejsou obyčejné. Jde právě o to, aby nebyla nuda.Jinak - Popshopa uznávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...