Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Vím, že nejde o kvalitativní skvost. Tahle fotka vznikla z momentálního rozpoložení a její užitečnost spočívá spíše v sevšivší se trojici hodinek, z nichž jedny jsou těm dvěma dědečkem, a ty dvoje jsou z hlediska zaměření vzdálení příbuzní :)

 

P.S. Na ruce jsem měl v době focení černou ovci rodiny, jejíž iniciály jsou stejné jako moje - MM

 

post-1975-1224188973.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TADY si to můžeš stáhnout, hodit do rámečku a je to :)

Zvláštní. Nevím jestli je to tím, že jsem původem strojař, ale po pečlivém prozkoumání výkresů mám (zatím jen malilinkatý a velmi nezřetelný) obavy, že bych se mohl časem k tý vaší bandě z Dopravních Podniků přidat... :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní. Nevím jestli je to tím, že jsem původem strojař, ale po pečlivém prozkoumání výkresů mám (zatím jen malilinkatý a velmi nezřetelný) obavy, že bych se mohl časem k tý vaší bandě z Dopravních Podniků přidat... :D

 

mně se na Panerai nejvíc líbí ta červená desítka s lebkou a růží :) co má YPO v avataru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Co preferuješ, Radiomir a nebo klasické OP?

jestli se ptáš co nosím víc, tak Luminory - Radiomiry jsem pojal jako společenské hodinky, každopádně mají oboje něco do sebe a Radiomiry u mě mají pocitově trochu navrch než Luminory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
.... Přitom mám pocit, že Luminory se obecně těší přízni a Radiomir jako by byl opomíjen....

s tím musím souhlasit

 

 

je to sice oboje ze stejné dílny, ale radiomiry jsou podle mne brány jako outsider ve stáji - je tam prostě vzhledový rozdíl a radiomiry vypadají pro někoho moc obyčejně, jednoduše a prostě - vnímám to tak i na zahraničních forech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...