Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Jeste me napadlo jedno rodinne foto, takova narychlo poskladana klolaz, bohuzel se tam neveslo vsechno, i diky tomu, ze mam ve fotkach hodinek neskutecnej bordel :(

Slušný, ale chtělo by to ňákej Rolex :D .

 

Taky jedno rodinný foto staršího data, ale zůstaly mi jen Primky a Omegy ...

 

viktorcollection46.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvic napravo jsou Samuraje - cerne ocelove ;) Pokud tam jsou nejake jine tak je vic napravo nevidim ;)

... tak potom sa asi pytal na tie "najvic nalevo" :thumbsup_anim:

edt: mala pomocka, jediny chronograf?

Upraveno uživatelem TomasP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivane parada! Takhle to mas doma vyskladany nebo to byla jen aranz pro fotky? ;)

 

To není pro fotky, mám to tak normálně, na různých místech různé vitríny a poličky s chronozátiším. Jsem v podnájmu ale koncem roku se stěhuju do svého, tam to vylepším aby to někdy nevypadalo jako v kamenném obchodě. Ono to tak v celkovém kontextu bytu nevypadá, v detailu někde možná ano - děkuji za připomínku, zapracuju na tom..:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta pripomienka o "Kamennom obchode" bola samozrejme pochvala. :thumbsup_anim:

Ach sóó, děkuji. Ale já bych to zase jako v krámě nechtěl, mělo by to dobře působit a každá z vitrín by měla mít nějakou myšlenku (třeba srozumitelnou jenom mně, cha cha).. Je fakt, že ta jedna polička má rezervy, kdysi na ní byly jen ruské hodinky, pak jich ubylo tak jsou tam i Trasery a nějak to není ono...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také přidám...

Moc hezoucke chvalim vystavku-----pred tremi lety jsem byl take majitelem neceho podobneho,jelikoz uletavam na hodinky ,bryle a zapalovace mel jsem slusne plnou starozitnou komodicku-abych na to kazde rano videl -co si vybrat----a ejhle prisel zlodej a ja ho vyrusil,odesel oknem, ale nic neukradl ,jen celou komodicku nacpal do kapes--od te doby me nove veci jsou peclive ukryte v rafinovanem sejfu ke kteremu nez se dostanu tak radeji nosim vsechno mesic i dele diky za foto Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezoucke chvalim vystavku-----pred tremi lety jsem byl take majitelem neceho podobneho,jelikoz uletavam na hodinky ,bryle a zapalovace mel jsem slusne plnou starozitnou komodicku-abych na to kazde rano videl -co si vybrat----a ejhle prisel zlodej a ja ho vyrusil,odesel oknem, ale nic neukradl ,jen celou komodicku nacpal do kapes--od te doby me nove veci jsou peclive ukryte v rafinovanem sejfu ke kteremu nez se dostanu tak radeji nosim vsechno mesic i dele diky za foto Dan

 

 

No vidis...ja mam vsetko nahadzane v nocnom stoliku,bez krabiciek,len tak.Je to trosicku barbarske,ale som rad,ked v noci pocujem tikot zo suplika.Pred rokom som sa stahoval do noveho bytu a vsetho som nechal v supliku,iba som ho zalepil,aby sa neotvoril. Este,ze chlapici zo stahovacej spolocnosti nevedeli,co prenasaju....inak neviem neviem :withstupid:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis...ja mam vsetko nahadzane v nocnom stoliku,bez krabiciek,len tak.Je to trosicku barbarske,ale som rad,ked v noci pocujem tikot zo suplika.Pred rokom som sa stahoval do noveho bytu a vsetho som nechal v supliku,iba som ho zalepil,aby sa neotvoril. Este,ze chlapici zo stahovacej spolocnosti nevedeli,co prenasaju....inak neviem neviem :withstupid:

Ses bezstarostny klikar...nechavam si v soucasne dobe u sebe v truhlarne stavet pomerne velikou satni skrin s dokonale kamuflovanou melkou zasuvkou,ke ktere bude dobry pristup.....ted ,kdyz me vyberou, tak jedine zamastnanci Dan

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...