Přejít na obsah

Rodinné foto


Kalifx

Doporučené příspěvky

Ses bezstarostny klikar...nechavam si v soucasne dobe u sebe v truhlarne stavet pomerne velikou satni skrin s dokonale kamuflovanou melkou zasuvkou,ke ktere bude dobry pristup.....ted ,kdyz me vyberou, tak jedine zamastnanci Dan

 

Uz som aj ja nad niecim podobnym rozmyslal,ale takto mi to pride najjednoduchsie.Mozno sa popozeram po nejakom vypolstrovanej krabici z oddeleniami na jednotlive hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo si vybrat jiny hodinky, cenove prijatelnejsi (pokud je to hlavni potiz)? :thumbsup_anim:

 

no to ne spis jde o to ze mam asi moc velke naroky a tak nejak se musim dlouho premlouvat a svadet ten vnitrni boj nez neco koupim, dam si cenu treba do 10 tis pak si reknu ze maximum je 15 a nakonec stejne koupim za 20 protoze to byla super nabidka. A tak to mam se vsim, ale stejne je to krasne vybirat hledat cist prispevky jak to ci ono nekdo chvali nebo naopak jak na to nadava aby jsem se poohledl zase po necem jinem co je zase v necem lepsi ale bohuzel zase v necem to neni ono a tak si skratka hrat.

 

Zatim nemam presnou predstavu (v me cenove hladine) nejradeji neco presnyo jak quartzky, mechanickeho (automaty) je to holt krasa ty kolecka a udelatka, musi byt vodotesne protoze to nesundavam na koupani, potrebuji casto stopky, datum potrebuji denne na a nejlepe narazu vzdorne protoze obcas zavadim rukou o neco a nerad by jsem aby to slo hned do kytek. Jo a aby toho nebylo malo tak by nebylo spatne aby mely nejky neotrely a originalni design. Dela vubec nekdo neco takoveho ? No a protoze tomu jeste moc nerozumim tak ctu co se da ale obcas se mi to plete pate prez devate :)

 

Ja se ale do toho dostanu a neco sezenu jen to chce cas a trpelivost s obcas stupidnima otazkama na cleny fora.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Steelfishe prodělaly menší plastickou operaci. Dostaly novej řemen, kterej jsem pořídil na základě právě tohoto vlákna od Bakera. Nechám jim ho celou zimu. Nejdřív jsem si nebyl jistej, jestli jim tahle "nevyjasněná orientace" bude prospívat. Přece jen potápky a karbon s červeným prošitím?! Ale výsledek mě samotnýho překvapil...

 

post-1975-1225129467.jpg

post-1975-1225129670.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Steelfishe prodělaly menší plastickou operaci. Dostaly novej řemen, kterej jsem pořídil na základě právě tohoto vlákna od Bakera. Nechám jim ho celou zimu. Nejdřív jsem si nebyl jistej, jestli jim tahle "nevyjasněná orientace" bude prospívat. Přece jen potápky a karbon s červeným prošitím?! Ale výsledek mě samotnýho překvapil...

Pekny to je! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...