Přejít na obsah

LCD digitálky 70. a 80. let


siwi

Doporučené příspěvky

Casio TE-2500, modul 178 se slovníkem

 

Tyto Casio z roku 1982 mají kromě budíku, stopek, 24 časových pásem ještě funkci slovníku, když tento slovník obsahuje 36 nejčastějších slovních spojení v angličtině, němčině, španělštině, japonštině a francouzštině a 1711 slov slovníku anglicko/španělského.

post-97-1226301840.jpg

post-97-1226301859.jpg

post-97-1226301871.jpg

Upraveno uživatelem casiotron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si připíchnout obrázek, doufám, že ho tady už nemáš, nerad bych, aby můj první příspěvek skončil nezdarem. Přiznám se, že jsem si všechny komentáře a fotky neproběhl zrovna pečlivě, jsem totiž ortodoxní vyznavač mechanik, ovšem neopovrhuji žádnou časomírou, digitálky jsou od německého Commodoru.

Upraveno uživatelem YKK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casiotrone, uveď, prosím počet kusů Tvé sbírky, myslím si, že to bude úctyhodné číslo a já spadnu pod stůl :D .

 

Díky.

 

 

Edit - jedny do sbírky na ebay OMEGA MEMOMASTER CHRONO

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digitalky vybiram tak, aby byly paradni porad. Takze podle designu a funkci volim posledni dobou G-shock Frogman, ktere jsou vetsinou limitovane a neztraceji svou hodnotu.Ba naopak. A taky nerad nosim neco, co ma kazdy. A tady v Evrope je moc lidi nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vlastne vybirate digitalky dnes aby za 20 let sme tady rikali, jo tak ty jsou paradni. kupujete jen limitky nebo jen s nejakou unikatni funkci ci designem? nebo nekupujete vubec?

 

 

Nejraději kupuju už 20 let staré kousky....vintage......a nejlépe NOS.Ale v mých možnostech jsou hlavně ty s nižší cenou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejraději kupuju už 20 let staré kousky....vintage......a nejlépe NOS.Ale v mých možnostech jsou hlavně ty s nižší cenou.....

 

jasne, me slo spis o to, jestli i ted kupujes nove kousky nebo pockas dalsich 20 let a pak si koupis dalsi co se prodavali v dnesni dobe? snad sem to vyjadril nejak pochopitelneji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...