Přejít na obsah

Tissot - dojmy a názory


mengelis

Doporučené příspěvky

v podstatě si řekl jinak to co jsem se snažil naznačit - tissot je pro lůzry a seiko pro fajnšmějkry

 

 

no vidíš...a zrovna já bych to tak neviděl.......od doby,co dostaly T-Touche vyšší WR,jsou to jedny z nejnamašlenějších ana-digi na trhu......

Seiko má v téhle kategorii také svých koňů dost,ale já tu Sporturu a pod nějak nemůžu požvejkat. Ve vintážních kouscích,tam je to jasný...Arnoldky svýma koulema přejedou cokoliv.....ale to proto,že se prostě povedly....

 

já vím,mluvím o quartzu........

 

 

 

mimochodem,bylo to krutý......nějaké dělení na lůzry a fajnšmekry......vkus každýho z nás je jinde......:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
jsem "looser" s Le Loclama a to docela rád..

ale stejně dobře se cítím i se samuraikama, Sumama Spiritama...

Východní zboží chce všeobecně víc času pro uznání kvality. to je historicky dané a potvrzené..

V tom samozřejmě souhlas.

 

jsi na dobré cestě - Seiko má převahu ;)

 

a teď vážně hodinky jsou o obalu,kvalitě obalu a kalibru (dobrém kalibru,zvláštním kalibru nebo inhouse kalibru) = cenově dostupné jsou tedy pouze Seika, která splňují všechny kriteria ve všech cenových relacích - nejsem ortodoxní Seikista, ale je pravda, že mně ještě nikdy ničím nenasr****

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si šel loni do obchodu pro Longinesky a odnesl si hodinky pro lůzry. A jsem tomu docela rád. A o financích to věru nebylo.

Limitovaná edice, COSC byl přiložen automaticky v balení. Omegu o to člověk musí prosit.

A upřímně - na lepší oblekovky k hnědému obleku jsem zatím nenarazil. A u Seika už vůbec ne :)

post-1118-1228161848.jpg

post-1118-1228161888.jpg

post-1118-1228162056.jpg

post-1118-1228162163.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
no jo, tady na chronomagu, mezi gentlemany...

 

bejvávalo - slušnost a džentlmenství tu bývalo tak veliké,že se člověk bál něco napsat - bohužel to je pryč, ale bylo co číst rozhodně víc než teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To YPO

tissot je pro lůzry a seiko pro fajnšmějkry

tak za tuhle větu by se měl stydět i chovanec Jedličkova ústavu natož moderátor.

Hodinky jsou pro radost ,proto sem chodíme,někomu se líbí to a druhému tohle ,kdych sem napsal svůj názor na Panerai klepla by tě pepka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To YPO

tissot je pro lůzry a seiko pro fajnšmějkry

tak za tuhle větu by se měl stydět i chovanec Jedličkova ústavu natož moderátor.

Hodinky jsou pro radost ,proto sem chodíme,někomu se líbí to a druhému tohle ,kdych sem napsal svůj názor na Panerai klepla by tě pepka.

Hlasuj, toto je kvalitní názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
To YPO

tissot je pro lůzry a seiko pro fajnšmějkry

tak za tuhle větu by se měl stydět i chovanec Jedličkova ústavu natož moderátor.

Hodinky jsou pro radost ,proto sem chodíme,někomu se líbí to a druhému tohle ,kdych sem napsal svůj názor na Panerai klepla by tě pepka.

 

přečti si to celé a pak vyjádři svůj názor - určitě to zvládneš - nehodil jsem tissot do příkopu - pouze jsem napsal že je seiko dál a to je pravda ať se Ti to líbí nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plácat píčoviny umí každý

 

A presne to si spravil teraz ty.....

Už som niekoľko krat napisal, že som TRETIAK NA STREDNEJ (pišem zamerne caps lockom, aby sa to nedalo prehliadnuť), to znamena, že nepracujem a teda som rad, že som si privyrobil aspoň na to, čo mam ;)

 

Stale sa zameriavaš na jediny argument a to financie, ukazuješ, že ked maš PAM, ostatni by tam mali dosiahnuť tiež a sam si povedal, že skromnosť je v niektorych pripadoch na hovno, ale nedokažeš pochopiť, že nie všetci su na tom rovnako.

 

Ake krasne su tzv zahranične fora- každy povie nazor, ktory neuraža inych a ak by išiel proti niekomu, tak sa radšej nepiše.....

 

A ak ťa sen tak veľmi irituje, zmažem ho, čo by som neurobil pre analny alpinizmus voči moderatorovi :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečti si to celé a pak vyjádři svůj názor - určitě to zvládneš - nehodil jsem tissot do příkopu - pouze jsem napsal že je seiko dál a to je pravda ať se Ti to líbí nebo ne

 

v podstatě si řekl jinak to co jsem se snažil naznačit - tissot je pro lůzry a seiko pro fajnšmějkry, v jakékoli cenové kategorii i když ve vyšších cenových kategoriích jednoznačně převládá seiko a tissot je na chvostu - seiko má obecně jedinou "nevýhodu", že vypadá moc východně

 

Bude ti to možná připadat podivné,ale gramotný jsem

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
plácat píčoviny umí každý

 

A presne to si spravil teraz ty.....

Už som niekoľko krat napisal, že som TRETIAK NA STREDNEJ (pišem zamerne caps lockom, aby sa to nedalo prehliadnuť), to znamena, že nepracujem a teda som rad, že som si privyrobil aspoň na to, čo mam ;)

 

Stale sa zameriavaš na jediny argument a to financie, ukazuješ, že ked maš PAM, ostatni by tam mali dosiahnuť tiež a sam si povedal, že skromnosť je v niektorych pripadoch na hovno, ale nedokažeš pochopiť, že nie všetci su na tom rovnako.

 

Ake krasne su tzv zahranične fora- každy povie nazor, ktory neuraža inych a ak by išiel proti niekomu, tak sa radšej nepiše.....

 

A ak ťa sen tak veľmi irituje, zmažem ho, čo by som neurobil pre analny alpinizmus voči moderatorovi :wub:

 

opět plácáš píčoviny - nemám potřebu se nikomu líbit a vůbec nikomu lézt do zadku - na tyhle kejkle jsem už moc starý, tohle dělají přizdisráči co se potřebují zalíbit svému šéfovi, aby dostali svůj vysněný projekt

 

IMHO: momentálně nosím kvarcky a panerai je v krabici pod stolem - fakt si nic nemusím dokazovat a ani to nepotřebuji

 

TO:Conrad: ... tvoje názory ve mně pouze budí usměv ... viz Tvůj nedávný dotaz po koupi Zenith za 100t --- "ty hodinky nemají hacking ?" ..... to je fakt prdel dát za něco kilo a nic o tom nevědět ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIGHTinGALE - To jsou krásný hodinky. Smím se zeptat na kolik vyšly? Pěkně zdobené dýnko, škoda jen, že není na čtyřech šroubcích. Ale jinak všechna čest... :)

 

Děkuji.

Ano, s tím dýnkem je to škoda, šroubky by mu slušely a byly by i praktické.

Nebyly drahé. Byla na ně v Details sleva 25%, takže vyšly pár korun pod 20.000 Kč.

Ciferník je v rozích prohnutý, což se mi nejen líbí, ale není to ani moc často k vidění.

Celkově jsem s nimi velmi spokojen.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji.

Ano, s tím dýnkem je to škoda, šroubky by mu slušely a byly by i praktické.

Nebyly drahé. Byla na ně v Details sleva 25%, takže vyšly pár korun pod 20.000 Kč.

Ciferník je v rozích prohnutý, což se mi nejen líbí, ale není to ani moc často k vidění.

Celkově jsem s nimi velmi spokojen.

Já bych si jen nikdy nekoupil hnědý oblek ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si šel loni do obchodu pro Longinesky a odnesl si hodinky pro lůzry. A jsem tomu docela rád. A o financích to věru nebylo.

Limitovaná edice, COSC byl přiložen automaticky v balení. Omegu o to člověk musí prosit.

A upřímně - na lepší oblekovky k hnědému obleku jsem zatím nenarazil. A u Seika už vůbec ne :)

NiGU, tak s těmahle mě neser, ty jsou perfektní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...