Přejít na obsah

Kdo všechno tu vlastní IWC a jaký?!?


rorda

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Jsou opravdu krásné. Kde se dají koupit?

ja nevim, ale delas si tady z nas legraci nebo co? sam pises jak si u Dusaka nechal tuhle 15 litru a tuhle 9 litru za nejaky opravy ale nevis ze tam maj IWC? co treba pouzit google nez se zeptas. tohle zrovna neni otazka, na kterou by google nevedel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Jak se vlastne pozna elitni gymnazium? Podle vyse skolneho? Omlouvam se za rejpani, jen mi neprijde soudne, dat diteti za prijimacky na stredni IWC...

 

PS: zavist v tom nehledejte...

 

Ne, o skolnem to neni, ale to jedno, na to adjektivum zapomente. A ze to nekomu neprijde soudne...co k tomu rict, no... O IWC a jinych top znackach jsem vedel dost uz kdyz mi bylo deset a rodic usoudil, ze v 16 letech jsem schopen je do tydne nepropit, neznicit a nenosit od rana do vecera a neco z nich mit.

 

A omlouvam se, pokud jsem nekoho pobouril; procetl jsem si to tady a rekl jsem si, proc nenapsat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, o skolnem to neni, ale to jedno, na to adjektivum zapomente. A ze to nekomu neprijde soudne...co k tomu rict, no... O IWC a jinych top znackach jsem vedel dost uz kdyz mi bylo deset a rodic usoudil, ze v 16 letech jsem schopen je do tydne nepropit, neznicit a nenosit od rana do vecera a neco z nich mit.

 

A omlouvam se, pokud jsem nekoho pobouril; procetl jsem si to tady a rekl jsem si, proc nenapsat...

Udělal jsi dobře. Do života startuješ s krásnýmu hodinkami, takže sem určitě občas zavítáš, ne? Ať se daří na gymplu i jinak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsi dobře. Do života startuješ s krásnýmu hodinkami, takže sem určitě občas zavítáš, ne? Ať se daří na gymplu i jinak!

 

Na gymplu uz to nebude. Hodinky dostal v sesnacti a bude je mit sedm let, cili 22/23. At Ti hodinky delaji stale radost a uslechtily konicek Ti vydrzi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nicméně elitní v samém srdci Prahy. A rodiče rozhodně nepřehrabují stamiliony:)

 

 

Dar synovi je vždy průsečíkem možností rodičů a vlastností syna, pokud jsou tím průsečíkem IWC, pak nelze než konstatovat, že obě strany (dárce i obdarovaný) mají vkus a dárce navíc i dobré finanční možnosti.

 

Asi by to chtělo dopřesnění, jaké že hodinky máš na denní, "běžné" nošení ??

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dar synovi je vždy průsečíkem možností rodičů a vlastností syna, pokud jsou tím průsečíkem IWC, pak nelze než konstatovat, že obě strany (dárce i obdarovaný) mají vkus a dárce navíc i dobré finanční možnosti.

 

Asi by to chtělo dopřesnění, jaké že hodinky máš na denní, "běžné" nošení ??

 

Běžně nosím SEIKO 350751.

post-5098-1230386141.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...