Přejít na obsah

Kdo všechno tu vlastní IWC a jaký?!?


rorda

Doporučené příspěvky

Já dostal jako cucák zlaté omegy když jsem šel na střední.. a to podotýkám byla doba hlubokého komunismu... byl to vintage kousek... vyměnil jsem ho s bratrancem za jin hodinky :) ale kdykoliv je na něm vidím, tak mně překvapí jak jsou obrovské... Takže to, že tady kolega dostal IWC mně zase tak nepobuřuje... navíc se IWC dají sehnat v různých cenových hladinách, v podstatě ve stejných cenách jako Primky a to jsou hodinky nad kterými by se nikdo nepodivil, že je dostal 16ti letý :)

Co by nás také mělo udivit? Dneska maji 18ti letí studenti gymnázií běžně auta o kterých se nám ani nesnilo když nám bylo třeba 25... prostě společnost je bohatá i když lidi nadávají na chudobu, krize, nekrize...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj :) je to trochu o ceně, ale uvidíme :)

 

Kruci to je těžké ubránit se troše závisti,ale držím palce :notworthy:

btw jen tenhle kousek tvoji věty -prostě společnost je bohatá- bych změnil na část společnosti je bohatá.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Které jsou ty vyvolené? Ty Portofina? :-)

 

Synátorovi jsem navrhnul BP za promoce ..

 

 

2 Duke650: můj 16-ti letý tak naladěný je a je to tudíž těžké......

 

2 brett: v návaznosti na výše uvedené je annoncování nabídky BP synovi za promoce časovanou bombou..... oni (myšleno synové) tohle forum občas čtou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to pod střechou... a je to pod střechou s neuvěřitelným příběhem... v podstatě došlo k výměně stávajících IWC co jsem tady kdysi koupil od Popshopa za BP :)

Někdy v roce 2005 jsem si tady od Popshopa koupil IWC.. diameter 44, velmi tenký okraj, ciferník v barvě medu, velmi originální font čísel, takový hranatý, velmi hlasitý tikot s velmi malou frekvencí.... bouchnul jsem na ně hnědého krokodýla a byl jsem za hrozného frajera... Kdekoliv jsem se s nima objevil, u Dušáka, Bechyněho, nad nima presonál slintal , půjčoval si je z ruky a běhal s nima dozadu :) Což byla sranda,protože mně stály 30 tkč..

Já vždycky byl na ty B-Uhren... tak vám tak furt koukákm po IWC BP... přemýšlím, občas si nechám do toho vstoupit chuť na jiné hodinky, Glashutte a pod.... a pak mi kamarád říká "Hele, vole, ty tamty IWCčka stejně nenosíš tak je střel a bude na BP" ... Když jsem byl na srazu tak si těch "medových IWC" nikdo moc nevšimnul... ale zase jinej kámoš říkal "to je kup roku vole, na tom vyděláš" ... a jak řekl tak se stalo... s drbným doplatkem jsem díky tomu získal IWC Big Pilot... ikonu B-Uhren...

 

jedna fotka z ruky a mobilu , jak se mi ještě chvěje :)

post-142-1230559056.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...