Přejít na obsah

Bacha na modré PASSATY ! ! !


N4M

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 624
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Klidne me trebas zastrelte, ale za se priznam, ze na volne dalnici jezdim vlevo.

Ovsem ma to jednu podminku, prave pruhy musi byt vyrazne vyjete od kamionu nebo tankodrom na D1.

Samozrejme neustale sleduji zpetne zrcatko, dle me jedno z nejdulezitejsich pravidel pri jizde na dalnici...

To je v poho... Kdo by si rozbíjel auto v kolejích???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hammer_Time
To je v poho... Kdo by si rozbíjel auto v kolejích???

Znám lidi, kteří by zajeli do pravého pruhu, i kdyby byl sebevíc rozbitý a dálnice úplně prázdná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám lidi, kteří by zajeli do pravého pruhu, i kdyby byl sebevíc rozbitý a dálnice úplně prázdná...

jo taky znám lidi co budou slepě dodržovat předpisy i kdyby to byla sebevětší blbost. Ona ta nejrozumnější varianta je asi tak uprostřed. Já teda v levém moc nejezdím výkonu nemaje ale nevidím žádný rozumný důvod proč nejet vlevo pokud tím nikoho neohrozím a neomezím. Ten pravý pruh je na značné části D1 vážně katastrofa. Obzvlášť pokud máte malé auto na tvrdším podvozku. Jednou jsem měl to potěšení jet Tranzitem s pochybnýma zadníma tlumičema a s karavanem v závěsu. To byla Lochneska, jak na hadovi. Zrovna v rychlosti kolem 80 kmh se to dostávalo do rezonance. Fakt jsme byli vděční za různá omezení kde to bylo svedené do jednoho pruhu mimo ty schody. Lidi by měli při řízení víc myslet. a to platí oběma směry, jak pro zbytečné porušování tak pro bezduché dodržování. No ale vzhledem k tomu že minimálně polovina řidičů nezvládá své auto v minimální rychlosti na parkovišti tak po nich přece nemůžem chtít aby u toho ještě mysleli. Těm pak stačí natlouct do hlavy pár předpisů které ani někdy nejdou dodržet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci je omlouvat, ale oni takhle jeli vpodstatě po dálnici.... ono se napíše "po městě" , ale je to silnice lepší než D1 ... :)

Jinak, ano, 183 km/h je opravdu hodně :)

 

k tomu ježdění vlevo... když dodržovat pravidla tak všechny, ne? Takže pěkně všichni doprava, do pruhu po levé straně JEN při předjíždění a pak se rychle zařadit zase zpět... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci je omlouvat, ale oni takhle jeli vpodstatě po dálnici.... ono se napíše "po městě" , ale je to silnice lepší než D1 ... :)

Jinak, ano, 183 km/h je opravdu hodně :)

 

k tomu ježdění vlevo... když dodržovat pravidla tak všechny, ne? Takže pěkně všichni doprava, do pruhu po levé straně JEN při předjíždění a pak se rychle zařadit zase zpět... :)

 

Někde jsem četl že nejvěší sabotáž je dodržování pravidel. Něco na tom bude. Podle pravidel třeba nesmíš najet do křižovatky když nevíš, jestli z ní budeš moct vyjet.... To by se spousta z nich odbočit doleva fakt nedala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci je omlouvat, ale oni takhle jeli vpodstatě po dálnici.... ono se napíše "po městě" , ale je to silnice lepší než D1 ... :)

Jinak, ano, 183 km/h je opravdu hodně :)

 

 

Ono nejde jen o tu rychlost......hele,když se vědělo,že tam ty auta budou,bylo jasný,že to bude "tvrdý" a stejně se tolik mameluků nechalo načapat......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono nejde jen o tu rychlost......hele,když se vědělo,že tam ty auta budou,bylo jasný,že to bude "tvrdý" a stejně se tolik mameluků nechalo načapat......

Víš, hodně řidičů se asi spoléhalo na to, že to jsou zase jen kecy. Vědí totiž, že policie (dopravní) tradičně dělá hovno ( kromě řešení nehod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to kravina, benzín a servis těch aut, k tomu vejplata , noční příplatky a prémie těch polišů stály daňové poplatníky daleko víc, než vybrané pokuty. Pořizovací hodnotu těch krásných aut, jejich úpravu na polišácký a spešl kurs pro hromadu polišů na řízení fára nepočítám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl že nejvěší sabotáž je dodržování pravidel. Něco na tom bude. Podle pravidel třeba nesmíš najet do křižovatky když nevíš, jestli z ní budeš moct vyjet.... To by se spousta z nich odbočit doleva fakt nedala...

 

Odbocit by se nedalo, protoze minimalne 80% sracu do ty krizovatky najede, i kdyz to ocividne nestihaj, hlavne aby tam byli. To stejny pak lidi z druhy strany..

Upraveno uživatelem JanBeles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl že nejvěší sabotáž je dodržování pravidel. Něco na tom bude. Podle pravidel třeba nesmíš najet do křižovatky když nevíš, jestli z ní budeš moct vyjet.... To by se spousta z nich odbočit doleva fakt nedala...

 

 

Pleteš se :thumbsup_anim:

 

§ 22 Jízda křižovatkou

 

(3) Řidič nesmí vjet do křižovatky, nedovoluje-li mu situace pokračovat v jízdě v křižovatce a za křižovatkou, takže by byl nucen zastavit vozidlo v křižovatce. To neplatí, pokud řidič zastavuje vozidlo v křižovatce za účelem plnění povinností podle § 5 odst. 1 písm. h) nebo při odbočení vlevo podle § 21 odst. 5.

 

§ 21 Odbočování

 

(5) Řidič odbočující vlevo musí dát přednost v jízdě protijedoucím motorovým i nemotorovým vozidlům, jezdcům na zvířeti, protijdoucím organizovaným útvarům chodců a průvodcům hnaných zvířat se zvířaty, tramvajím jedoucím v obou směrech a vozidlům jedoucím ve vyhrazeném jízdním pruhu, pro něž je tento jízdní pruh vyhrazen.

 

Všichni se neustále učíme :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano často stávám v zácpě, protože mnoho pitomců tyto zásadní pravidla nezná - zacpou křižovatku, neznají zip a tak dále. V Praze skoro všichni neuznávají a neumožňují zařazení do pruhu. Gentlemani. :thumbsdown_anim: Toto je opakovaná vlastní zkušenost, ne citace. Ale dost už, máme neděli. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?

trochu z jiného soudku

 

včera jsem jel přes Zlín po takové dlouhé ulici nejspíš hlavní tah přes město - sobota, prázdná silnice, semafory po 100metrech, nenavazující zelená + chodecké semafory, já to jel snad 20 minut, myslel jsem, že to město nemá konec - nedokáži si představit jak to tam vypadá ve všední den - za mne palec dolů do Zlína

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze skoro všichni neuznávají a neumožňují zařazení do pruhu. Gentlemani. :thumbsdown_anim: Toto je opakovaná vlastní zkušenost, ne citace. Ale dost už, máme neděli. :)

 

Ja jsem tenhle pocit nikdy nemel. Prazaci mi prijdou naopak jako slusnejsi ridici nez treba brnaci. Zaradit te nechaj, jen nesmis spat a cekat na mezeru pro deset aut, je to tam vsechno sviznejsi. Spis mam zkusenosti s tim, ze te do pruhu nepusti brnaci, zvlast kdyz ti spz zacina na A. Obecne mi prijde, ze plynulost provozu je v Brne neznamy pojem. Kolona stoji na krizovatce, padne zelena a kazdej hleda radici paku v az momente, kdyz uz se ma davno rozjizdet. Na zelenou tak projede mnohem mene aut, nez by mohlo. Ale prijde mi, ze se to pomalu a postupne zlepsuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
Ja jsem tenhle pocit nikdy nemel. Prazaci mi prijdou naopak jako slusnejsi ridici nez treba brnaci. Zaradit te nechaj, jen nesmis spat a cekat na mezeru pro deset aut, je to tam vsechno sviznejsi. Spis mam zkusenosti s tim, ze te do pruhu nepusti brnaci, zvlast kdyz ti spz zacina na A. Obecne mi prijde, ze plynulost provozu je v Brne neznamy pojem. Kolona stoji na krizovatce, padne zelena a kazdej hleda radici paku v az momente, kdyz uz se ma davno rozjizdet. Na zelenou tak projede mnohem mene aut, nez by mohlo. Ale prijde mi, ze se to pomalu a postupne zlepsuje.

to je tím, že tam chrápete (bez urážky a ironie) - v pátek a sobotu jsem projel skoro celou Moravu a plynulost provozu je tragická i v menších městech než je Brno, o SPZ začínající na A nemá smysl ani psát :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
trochu z jiného soudku

 

včera jsem jel přes Zlín po takové dlouhé ulici nejspíš hlavní tah přes město - sobota, prázdná silnice, semafory po 100metrech, nenavazující zelená + chodecké semafory, já to jel snad 20 minut, myslel jsem, že to město nemá konec - nedokáži si představit jak to tam vypadá ve všední den - za mne palec dolů do Zlína

 

Něco podobného jsem zažil teď v našem okresním městě, rozhodl jsem se, že ho objedu, ale nebyla tam silnice, jen polňačky... Poprvé jsem pochopil k čemu že jsou vozy třídy SUV :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...