Přejít na obsah

Steinhart Ocean 1


Ladin

Doporučené příspěvky

Stále se rozmýšlím mezi Monstrama a těmahle Oceanama. Když pominu cenu tak Oceany se mi spíš zdají víc universální. Myslím tím, že padnou klidně i k obleku ale zase na Monstrech mně láká ta kultovnost. Fotografií monster je tu všude spousta ale Oceany nikde. Živý fotky hodně napovědí. Viděl jsem je pouze u Kubsona na netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi věřit, že nikdo jiný nic nemá? Že by byl Baker jedinej. Ja vím, vono je dneska krásně tak proč sedět u počítadla. Kdyby ale přece ještě někdo měl svoje fotky nebo nějakej postřeh, byl bych mu vděčný. Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi věřit, že nikdo jiný nic nemá? Že by byl Baker jedinej. Ja vím, vono je dneska krásně tak proč sedět u počítadla. Kdyby ale přece ještě někdo měl svoje fotky nebo nějakej postřeh, byl bych mu vděčný. Díky předem.

 

Už se k večeru trochu ochladilo :smile_anim:

Tak tady je postřeh : hledej u člena drobek, zkus se ho optat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CO TO JAKO JE? nějaký klon či co?

Podle informací z WatchUSeek to jsou nezkompletovaný strojky, tzv. kity, vyráběný v Číně, nejspíš firmou Sea Gull a kompletovaný a upravovaný jsou ve Švajcu. Definice swiss made požaduje nadpoloviční podíl práce provedený ve Švýcarsku, takže když se to vezme hodnotově, tak stačí, aby se na to nějaký Švýcar jenom křivě podíval a už to stojí víc, než celá výroba strojku v Číně :D. Alternativně se to provádí v Německu, pak je to ale made in germany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M-72,Baker, Kubson - všem se omlouvám. Doteď sem nebyl na netu.

Kubson - ETA už se tam nevrátí? to je docela podstatná informace. Pokud má Viktor pravdu a nemám důvod mu nevěřit, tak je vyřazuju z mýho hledáčku.

Baker - Debaufre Ocean 1, to je jiný výrobce? Tam snad ETA zústala, nebo taky ne.

 

Jestli se ptám nějak blbě, tak se omlouvám, nemám toho s hodinkami zasebou tolik co vy. Na ruce nosím Archimedy Pilot od Kubsona, po tátovi automaty Glashutky co by potřebovaly zrenovovat a Primky totéž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...