Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Karlovy Vary


Dantechno

Doporučené příspěvky

.. jo a na účtu zbylo 9 korun , doufám že se přiznáte a dluh doplatíte gentlemani ... :baby: ;)

Nebylo to devet,ale ctrnact korun a pekne nasra...jsme se o to podelili s Utrejchem :lol2: ---diky vsem za prijemnou spolecnost a predvedeni svych milacku.Diky take panu Z. za prekrasnej remen.Vetsine souveti o hodinkach ,jsem nerozumel,ale okolo dvanacty jsme se s Utrejchem pochopili.Polehavali jsme po stole a sly nam bubliny od nosu :drunk:

post-4087-1244111111.jpg

post-4087-1244111126.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo. Bylo to fajn. Příjemný pokec, dobrý podnik. Já osobně kvituji, že jsem si mohl osahat krásný Aquatimery a naživo porovnat černý a oranžový Monstra (zjistil jsem, že potřebuji oboje :cool02: ) a vyřešit dilema Archimede x Steinhart. (Zvítězil jednozačně Steinhart).

 

Jinak až cestou domů jsem si uvědomil, že jsem se nestačil ani podívat do jídelního lístku. Ale ono na tom stole stejně nebylo místo na nějaké jídlo. Tak snad příště.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Chtel bych naplanovat dalsi sraz - posezeni v KV. Vidim ze Z. ma nove prirustky , stejne tak ja i Fazer, ostatni mozna taky. Jenom Utrejchovi zbyly jenom TAGy.... Takze bude o cem povidat. Jestli jste pro, pojdte navrhnout nejaky termin na kterem se vsichni shodneme. Videl bych to zase na Panoptikum..... Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidis,rikal jsem ti....mluviti stribro,mlceti zlato....namrskal jsi sem za dva mesice tolik prispevku,ze s tebou nikdo ani na sraz nechce............abys nerek,ze jsem sketa tak ja tam s tebou pujdu.Navrhni termin,stejne se vzajemne kouknem na hodinky a pak celej vecer budu poslouchat tvoje oplzle tokani k devcatum za barem...edit to jsem necekal,ze se nakdo ozve

Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...