Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

V electroworldu na zlicine, kdyz jsem kdysi pred pul rokem brigadnicil jako prodejce, jsem videl rolex yacht master platinovo ocelovy - nadhera, leskly se jak blazen, lepsi jak z fotek, pak tag heuery aquaracer chrono a docela hromadu breitlingu navitimer, ale tezko rict ktere byly fejky, protoze v rychlosti to poznat nejde kdyz furt machaj rukama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni na podzim v jednom café Vaňkovka panáček se Zenith Defy Extreme tuším zlato, dnes trchu jiný soudek, na jednání v SIT Brno mi panáček pochválil moje hodinky a sám měl na rukou Certiny tuším chrono C-sport. Bylo to dost komorní jednání, tak jsem nechtěl vytahovat na světllo světa kozy a podobné triky. :) A druhý pán měl na ruce Rolex Submariner, jeslti origo to nevím, měl jsem pocit, že ne, ale nechci mu křivdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ja jsem v nedeli prekvapene zjistil, ze jede starsi pan, byvaly litograf, ma na ruce nejake zlate Rolexky. tyhle spolecensky oblekovky, kor kdyz jsou zlaty, me vubec neberou, ale presto me to zaskocilo. pravost posoudit nedokazu, ale treba se tady v Anglii dostavaji za celozivotni zasluhy jako darek do duchodu, nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na baseballu v Krci, bylo na co koukat, ale ne na vykony ceskeho tymu. Skouti od MLB meli Rolex GMT a taky Daytony, pak jsem videl jedny IWC Portuguese Ratrrapante, nakonec u stanku pri cekani na pivo, Nautilus v oceli. Na fotce jsou to pro me hnusny hodinky, ve skutecnosti krasa, cim dele jsem se dival tim se mi vic libili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas stávám u sebe v krámě za pultem..ze začátku mě překvapovalo, kolik se vyskytuje hezkejch budíků na rukách, střední třídy je celkem dost. Z mých postřehů jednoznačně vedou bondovky, taky si jich člověk hned všimne, sem tam tag, nějakej ten breitling, longines... Naopak za tu dobu jen jedny rolex (submariner). A u holek (paní) jednoznačně vedou tady ne moc diskutovaný rado.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ve Vidni na letisti v busu z gatu do letadla stal vedle me chlapik cca, 60-70 let a na zapesti mel Nautily (ty, co si ted poridil Ghill). Skoro mi prestalo busit srdce, byly tak 40 cm ode mne. A kousek vedle stal dalsi s Big Pilotama, ale to uz nic moc (oproti PP). A pak v letadle ze Stuttgartu do Tenerife sedel ve stejne rade vedle me (ob jednoho cloveka) pan s celozlatymi Datejusty a jeden ze stewardu mel takove ty oldschool Mido Commander (ocel). Celkem pekna uroda, alespon mi to zprijemnilo narocny den, kdyz uz jsem byl na nohou od pul druhe v noci a na misto dorazil ve vecernich hodinach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praha - Grosseto Brumlovka - vrchní, co uvádí ke stolům, má Daytony Chrona. Netuším, jestli jsou pravý.

Praha - Balance Club Brumlovka - takovej vazbič, co tam denně cvičí, má zlato-černý Rolexy. Taky netuším, ale protože je vůbec nesundavá, možná budou i pravý.

 

V NYC jsem za ten týden viděl asi 10x PAMy, několikero Rolexů, dvoje IWC Portugese Chrono a vlastně celou hromadu zajímavých kousků :).

 

Jinak sockou moc nejezdim, ale když, málokdy vidim něco zajímavýho :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v kavárně v Metropoli Zličín chlépek cca 50 "brajte" na rukou. Jestli pravé netuším, ale dle mého odhadu ano.

A překvapil mě ředitel naší společnosti objevil jsem mu na ruce IWC Leonardo da Vinci s černým ciferníkem. Mohl jsem prohlédnout. Jsou překvapivě malé, ale krása! Koupil si je, protože údajně končila výroba kulatých a jemu se vždy líbyly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes okolo jedenastej na hlavnej v KE Citizen Ecozzila, kozu som nevytiahol bo som isiel s dost pocetnou skupinou spoluziakov (zraz zo zakladky :D)

a asi by mysleli ze mi nieco je :huh:

prosim ta,co to znamena to kozu som nevytiahol ? uz si to pisal aj predtym a cital som to aj v inych vlaknach,ale netusim,o co sa jedna :) dik za objasnenie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...