Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

ja som pred dlhsim casom isiel MHD a videl som na ruke Rolex New GMT Master 2, kukal som ako puk. Origos to bol urcite a dumal som preco taky clovek jazdi mhd:) bol to relativne mlady chalan, mozno este nemal vodicak :)

myslis ze clovek co ma rolady za 20000 ojro by siel mhd? ..... phítchovina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam dalsi cestovatelske/hotelove ulovky. Na veceri v hotelove restauraci vcera chlapik se zlatyma datejustama na jubilee braceletu. A taky jsem potkal jednoho nemeckyho duchodce se zlatou (zrejme pozlacenou) silenosti a la jetset o velikosti dobrych 50mm, velmi nevkusne a kontrastujici se sortkami a trickem...

 

Cortes: Proc by clovek s roladama nemohl jezdit MHD? Je na tom neco podradneho? Treba takova schnellbahna ve Vidni je dle meho nazoru velmi komfortni zbusob, jak se dopravovat po meste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam dalsi cestovatelske/hotelove ulovky. Na veceri v hotelove restauraci vcera chlapik se zlatyma datejustama na jubilee braceletu. A taky jsem potkal jednoho nemeckyho duchodce se zlatou (zrejme pozlacenou) silenosti a la jetset o velikosti dobrych 50mm, velmi nevkusne a kontrastujici se sortkami a trickem...

 

Cortes: Proc by clovek s roladama nemohl jezdit MHD? Je na tom neco podradneho? Treba takova schnellbahna ve Vidni je dle meho nazoru velmi komfortni zbusob, jak se dopravovat po meste...

Musim povedat, ze v Bratislave je v spicke podstatne pohodlnejsie sa prepravovat MHD. Preto aj ked nerad tak v tyzdni nechavam auto doma. Kto by trcal v tych zacpach, ved to je o zivot. MHD ma na mnohych miestach vlastne jazdne pruhy a navyse ma prednost pri zaradovani sa co trolejbusy v BA statocne vyuzivaju a vsade sa predbiehaju. Kde nemusia necakaju, z auta by ta niekto vytiahol a dal ti po papuli :). Takze sa napriek nasej mentalite obcas stane, ze stretnem v MHD chlapika v drahom znackovom obleku s este drahsim kufrikom a mozno aj hodinkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já potkal ve středu u felčara maníka s T-Touchema.....s Tissotama....pokecali jsme....chtěl mne ohromit "tanečkem ručiček"......tak jsem pak vyhrnul rukáv a předvedl svoje. Ten čuměl :lol2: .......prej jsem první,kdo si z toho nesedl na prdel.....bodejď by jo,moje Hamiltony jsou skoro to samé. Zval jsem ho na Chronomag,třeba se přihlásí..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis ze clovek co ma rolady za 20000 ojro by siel mhd? ..... phítchovina

 

Ještě k tomuhle OT - Každý den jezdím v MHD a to minimálně dvakrát. Jezdím doslova přes celou Prahu a po celodenní práci jsem docela rád, že si dám sluchátka a nechám se vézt... A občas mám na ruce třeba Navitimery. Tak nevím. Asi by mě překvapil maník s gyrotourbillonem, v šortkách a zavěšenej na tyči v šalině, ale Omega, Breitling nebo dokonce onen Rolex mě v mhd nikterak neudivují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som pred dlhsim casom isiel MHD a videl som na ruke Rolex New GMT Master 2, kukal som ako puk. Origos to bol urcite a dumal som preco taky clovek jazdi mhd:) bol to relativne mlady chalan, mozno este nemal vodicak :)

ospravedlnujem sa nevem preco ale pomylil som sa....... yacht master II/ GMT master II je mi luto..... samozrejeme to je nieco ine.... ale s tymi YM II so mnou snad suhlasit budete......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já jsem potkal v metru Tag Heuer (něco s calibrem S) a ty samý v šalině v Brně. Potom jsem pochválil jednomu mlaďochovi slabě přes 20 Longiny perpetual calendar z kolekce Master, docela čuměl. Jel výjimečně MHD na hokej :-) A jeden číšník v Praze v Pizzerii ve Vysočanech (btw. výbornej podnik) měl Panerai. Jinak nic moc v dopravních prostředcích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

BA - dnes - 13:18 - elektricka 1 - z centra do karlovky - nejaky pan vystupoval pod novym mostom - ROLEX neviem ake, videl som len tah, ked si otvaral dvere pri vystupovani.. no zazdalo sa mi ze biely dial - mozno nejake explorer II

 

pan mal na sebe zelenu vestu a zeleny ruksak - priznajte sa kto to bol?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SukHoi
BA - dnes - 13:18 - elektricka 1 - z centra do karlovky - nejaky pan vystupoval pod novym mostom - ROLEX neviem ake, videl som len tah, ked si otvaral dvere pri vystupovani.. no zazdalo sa mi ze biely dial - mozno nejake explorer II

 

pan mal na sebe zelenu vestu a zeleny ruksak - priznajte sa kto to bol?? :)

jestli měl i pánvičku tak to byl Messner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...