Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

ja nenosim radsej nic... pravdepodobne bolo pouzite proti mne :D ale aj tak neviem kde, preco a s kym by som sa mal bit a este za pomoci tychto nastrojov... :)

 

 

Od té doby co mně vykradli noční stolek když jsem spal (navzdory alarmu) jsem docela rád, že nechávám zbraň v trezoru...

 

Ha, to jsou docela trefné poznámky :D

 

----

 

Jak to tak čtu, kdo z lidí tady na fóru je je policajt nebo voják?

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s paranoiou nesouvisí :) Prostě někdo u sebe něco nosí protože má jiný přístup k životu, někdo ne. Pak jsou samozřejmě extrémy na obou stranách spektra, ale tak je to u všeho :)

 

Nemyslel jsi to doufám tak, že ten, kdo u sebe nenosí dostatečně efektivní zbrojně-obranný arzenál, si svého života neváží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsi to doufám tak, že ten, kdo u sebe nenosí dostatečně efektivní zbrojně-obranný arzenál, si svého života neváží?

 

na jedné straně jsou pacifisté (a dle mého názoru magoři) a na druhé straně frajeři co mají všude bouchačky, neprůstřelná okna (a to jsou, pokud zrovna nejsou na území zmítaném válkou, nebo v hledáčku mafie či policie také magoři :) ) A všechno mezi nima, ať už ozbrojeno nebo neozbrojeno je prostě široký názorový rozvor který respektuji a nevadími. Pokud po mně pošahanej pacifista nebo jeho kamarád militarista nepožadují abych se něčeho zdržel, nebo něco vykonal.. tak je mám v paži a jsou pro mně zdrojem veselí u jídelního stolu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poté, co moje dva milé psíky ("Westíky") na procházce zcela sprostě a bezdůvodně napadl dobrman jednoho velmi známého fotbalisty a pěkně je pocuchal (oba zvěrolékař musel sešívat, ale vše pan fotbalista zaplatil), tak se na procházku s nimi nehnu bez teleskopického obušku a paralyzéru 500.000 V kombinovaného se sprejem slzného plynu. Velmi, velmi nerad bych něco z toho použil, protože mám zvířata velmi rád, ale kdyby se situace opakovala, tak bych asi příliš neváhal, nerad bych znovu zažil naříkání zraněných zvířat. Jinak soukromě s sebou nosím v tašce sprej nějakého pochybného slzáku, ale jestli to k něčemu je, nevím. Jeden čas jsem koketoval s pořízením si zbrojního pasu a šikovné zbraně, ale bojím se toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych nejradeji nosil na obranu tuhle kulickovku:-) Motal se nam u terasy furt vlcak, moji neveste uz zubem pohladil lejtko. Brocky z revolveru .38 asi na deset metru nepomohli nadlouho, jen se lekl a utekl. A chodil k nam dal. Az jsem jednou mel po ruce tohle se zasobnikem na 450 kulicek 6mm 0,28g:-) Na 20 metru dostal jednu davku (cca 33 kulice) a od ty doby u nas nebyl. Dat tam rotacni zasobnik na 4000 ran, 190 pruzinu, troufl bych si vyresit kazdou diskoteku v okoli:-)

post-3003-1257447418.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenosim nic... nejak si nedovedu predstavit, ze jako civil si s sebou mezi lidi beru kver... na co, kruci???

 

 

Zkušenost je bohužel(nebo bohudík?) nepřenosná.......pokud nemáš špatnou zkušenost,je to jen dobře :) Jak píšu už v úvodu,někdo má kliku,někdo to naopak přitahuje,někdo k tomu přijde jak slepej k houslím.......já jen vím,že když bude potřeba,nikdo mi nepomůže .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že jsem někde uprostřed - rád a docela dost jezdím autem takže mám nože záchranáře od Coltů + když ho nenechám doma tak i teleskop v tašce kdyby něco (a protože mám mírumilovného čtyřnohého "troubu" tak to beru i na venčení). Jo a v jednom autě bejzbolku, páč praha je zlá (a byl to dárek...) :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych netipoval policajty ani vojáky spíš bezpečnostní agentury u nás jim říkáme modré knížky :crying_anim:

Hele pepane,kde u vás...chtěl bych vidět tu bezpečnostní agenturu kde dělá ricous s tou výzbroji..a myslím, že na bezpečnostních agenturach není nic špatného, dělají užitečnou práci. Brácha u jedné dělá a modrou knížku určitě nemá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...