Přejít na obsah

Pochlubte se (tetování)


Doporučené příspěvky

Byste se možná divili, kolik úctyhodných manažerů finančních institucí má nějakou tu kérečku... Vždyť všichni jsou to taky jen kluci, ne?

 

Tak to jsi to trefil přesně. Zmíněnou fukci v jisté podobě zastávám a mám na sobě 6 kousků, pár ornamentů, vše černou barvou a na hrudi jméno mojí dcerky. Vše je umístěno tak, že i v tričku není nic vidět, takže pokud nechci, tak okolí nic nevidí. Nemám to proto, abych s tím exhiboval, ale jen mne a mé nejblížší ;)

 

Nad založením podobného vlákna jsem již dříve uvažoval, ale nikdy jsem se k tomu nedokopal, takže Jiřino díky!!!

 

 

PS: dcerce se děsně líbí pavouk na kotníku :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(David_B @ 4.12.2009 - 20:44) 353559[/snapback]
Tak to jsi to trefil přesně. Zmíněnou fukci v jisté podobě zastávám a mám na sobě 6 kousků, pár ornamentů, vše černou barvou a na hrudi jméno mojí dcerky. Vše je umístěno tak, že i v tričku není nic vidět, takže pokud nechci, tak okolí nic nevidí. Nemám to proto, abych s tím exhiboval, ale jen mne a mé nejblížší ;)

 

Nad založením podobného vlákna jsem již dříve uvažoval, ale nikdy jsem se k tomu nedokopal, takže Jiřino díky!!!

 

 

PS: dcerce se děsně líbí pavouk na kotníku :thumbsup_anim:

 

Davide, dost klameš tělem aneb bych to do Tebe neřekl, takže 18.12. v Karviné striptease nutný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiřina ... seš vášnivej rybář, ne? :D

 

Za sebe - tetování se mi líbí, ale spíš malý s hlubším osobním významem, než velký tapety vybraný z katalogu v tatoo studiu. A do mých 35 let jsem zatim nepovažoval nic za natolik zásadní, abych to na sebe nechal namalovat .... zkazit se to dá jenom jednou. Manželka má 3 a chce další....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nechápu, co vede někoho k tomu, aby si na tělo definitivně maloval obrázky, ale nejvíc mě na koupalištích dostávají rozkydlý ženský zadky v tangách s vytetovaným delfínkem a beďarem v sousedství. Jo a pak jsou taky dobrý růžičky na kotníku nad rozpraskanýma patama. :sick01:

 

:lol2: :lol2: :lol2:

Jako prakticky zalozeny clovek se na to divam stejne. Milence bych to i zaplatil, sve zene razne zakazal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná debata, díky za ni :smile_anim: . S kérkama je to jako se vším jiným, některý jsou prostě škaredý, některý hezký a vkusný. Sám mám na ramení hadí hlavu, památka na parádní motorkářský sraz v Osoppu v Itálii. Motorky jsem před časem pověsil na hřebík, pár nás ubylo a začal jsem mít o sebe trochu strach - už jsem starej pes a supersporty děsně rychlý :rolleyes: . Nicméně občasný pohled na rameno mi připomene ty mraky kilometrů na mašině po celý Evropě s naší "Společností Prasopes" :cheers: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou dobrá a decentní kérka. Ještě záda, druhá ruka, předek a máš parádní triko. Pro ty všechny co se nad tím vošklíbaj, je to jedno z nejstarších zdobení těla. A na konec. Málokdo umí překročit tu naší pomyslnou lajnu zažitý popkultury, tak razantně, jako Láda Franz K.L.I.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou dobrá a decentní kérka. Ještě záda, druhá ruka, předek a máš parádní triko. Pro ty všechny co se nad tím vošklíbaj, je to jedno z nejstarších zdobení těla. A na konec. Málokdo umí překročit tu naší pomyslnou lajnu zažitý popkultury, tak razantně, jako Láda Franz K.L.I.K.

 

 

fajn, kde najdu blijícího smajlíka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?

pana profesora jsem začátkem 90 let obsluhoval v hospodě - když se přede mnou zjevil, tak to se mnou málem seklo a to ještě možná nebyl dodělanej - do prahy se to moc nehodí - do džungle se to hodí víc - třeba na lovení vzácných ptáků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pana profesora jsem začátkem 90 let obsluhoval v hospodě - když se přede mnou zjevil, tak to se mnou málem seklo a to ještě možná nebyl dodělanej - do prahy se to moc nehodí - do džungle se to hodí víc - třeba na lovení vzácných ptáků

To jsme se sakra chlape asi už potkali.... pokud to nebylo jen jednou. No a máme tu zase stejnej problém, kdo určuje, že se to do Prahy, nebo vůbec nehodí, ty a tví kamoši, tvá výchova, tvé chápání estetiky, nebo tví učitelé. Pokud pohled, na takto rozstřelený hradby konvencí a plytký popkultury, u někoho vyvolává potřebu velký dávky antiemetik, doporučuju toto cvičení. Představte si hovno středně kašovité konzistence, v bavách, od temně hnědé (umbra pálená), přes lehce hnědou (siena pálená), až po odstíny tmavšího okru. Tato hmota nebyla vždy tím zapáchajícím kluzkým fujtajblem. Byla třeba pořádnou porcí hovězího stejku a lahví burgundy a ani toto hovno stádium není zdaleka to finální, vrací se znova cyklicky zpět, až k tomu stejku No a teď to inťoušský finále. Jeho obsah je vlastně neměnný, jde jen o určité jeho formy, které se mění právě v průběhu toho cyklu. Tedy zjednodušeno, jde jen o filozoficko-estetický fenomén obsahu a formy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
To jsme se sakra chlape asi už potkali.... pokud to nebylo jen jednou. No a máme tu zase stejnej problém, kdo určuje, že se to do Prahy, nebo vůbec nehodí, ty a tví kamoši, tvá výchova, tvé chápání estetiky, nebo tví učitelé. Pokud pohled, na takto rozstřelený hradby konvencí a plytký popkultury, u někoho vyvolává potřebu velký dávky antiemetik, doporučuju toto cvičení. Představte si hovno středně kašovité konzistence, v bavách, od temně hnědé (umbra pálená), přes lehce hnědou (siena pálená), až po odstíny tmavšího okru. Tato hmota nebyla vždy tím zapáchajícím kluzkým fujtajblem. Byla třeba pořádnou porcí hovězího stejku a lahví burgundy a ani toto hovno stádium není zdaleka to finální, vrací se znova cyklicky zpět, až k tomu stejku No a teď to inťoušský finále. Jeho obsah je vlastně neměnný, jde jen o určité jeho formy, které se mění právě v průběhu toho cyklu. Tedy zjednodušeno, jde jen o filozoficko-estetický fenomén obsahu a formy.

hciq - zbytečně se podpaluješ - je to můj názor - já bych to prostě na ksichtě mít nechtěl, ale nikoho za to neodsuzuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...