Přejít na obsah

Vojáci s hodinkami - fotky


Klotzman

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Tady je odkaz na hodinky Izraelské armády WATCHES IDF.

 

Já tedy nevím, ale u žádného vojáka v Izru jsem je neviděl (2000-2003), v nekompromisní převaze byly G-Shocky.

 

Edit: bez ohledu na to, co píší (prý si je objednali paragáni jako hodinky na památku), připadají mi jako čína s hebrejsky popsaným ciferníkem,

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Přidám pár foteček z Izraele, jako trochu lízlej chronomagem a hodinkama jsem se vojákům občas kouknul na ruce. První dvě fotky jsou s hlídkou na hoře Hermon, nejvyšší hoře Izraele na izraelsko-syrsko-libanonské hranici na Golanských výšinách. Je tam trochu horko, doslova i obrazně, vojáci myslím ze Sayeret Golani. To co je na jejich rukách mi připomíná něco ala G-Shock. Třetí fotka je z Beer Sheby, vojáci jsou od Sayeret Tzanchanim (parašutisti) Hodinky by mohly být Adi, tedy domácí. Čtvrtá je od Zdi nářků v Jeruzalémě, jednotku jsem neidentifikoval, ani hodinky. No a nakonec přidám moje skvělé Vostoky Ekspedicije Murmansk Vladivostok. Přežily ve zdraví prach Judské pouště, slanou vodu i peklo Palestiny, kde jsme měli hodně horko pod nohama. Fotka je z Hebronu v pásmu nikoho na pomezí židovské a palestinské čtvrti.

post-1507-1257800480.jpg

post-1507-1257800602.jpg

post-1507-1257800729.jpg

post-1507-1257800794.jpg

post-1507-1257800931.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
Taky přidávám jednu fotku - uklízel jsem počítač a tenhle banderovec (či co to je ?) mě zaujal svojí vášní pro přesný čas - zvlášťě ty na pásku jistě nosil po lesích a do boje :thumbsup_anim:

 

 

A tady jedna z instruktážní příručky - příslušník LW demonstruje vybavení záchraných bójí, které byly za války pro potřebu sestřelených pilotů rozmístěny v Kanálu ...

post-4339-1263157774.jpg

Upraveno uživatelem juchal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...