Přejít na obsah

1000 hodiniek


Andrej74

Doporučené příspěvky

Kto nechce minat v knihkupectve......

Pohodove citanie.

 

http://books.google.sk/books?id=LBB0BztgzY...;q=&f=false

 

mam nemecku verziu tje knizky, na citanie tam toho moc neni, skor tak, ze ked niekde pocujem meno nejakej znacky a neviem co je zac, tak tam si to rychlo najdem, je tam strucna historia a par obrazkov najznamejsich modelov..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco v tomhle smyslu mě taky napadlo, ale neodvážil jsem se to se svými znalostmi o informatice sem postnout... :lamo:

 

Zatim sem píšou jenom slováci, takže mi to přijde celkem jasný. Kdyby to třeba někdo z nich nahodil na nějaké alternativní úložiště, tak by to bylo fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu - mám tu knížku nějaký ten pátek doma a celkem zklamání, čekal jsem od ní víc. Až moc se věnuje různým "fashion" značkám na úkor těch "tradičních". To už je lepší (v tomhle formátu) kniha "Náramkové hodinky".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Firefox - XP a vidím :eek: ,ale niektoré strany nie.

 

Teraz som to pozrel poriadne. Ono je to fakt iba výber. Niektoré strany sú vynechané. Asi preto, že naľavo je okrem možností Prehľad, Ukážky, Recenzie aj možnosť Kúpiť... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

knihu som si pozorne presiel v panta rhei na postovej v bratislave a nic moc,skor taka encyklopedia pre malych :) Nasiel som tam este jednu knihu,vyzerala lepsie,zaujimave info, celkom pekne,ale tiez mi tam dost hodiniek chybalo a na druhej strane tam bolo len velmi malo fotiek strojcekov napriklad :) ale ako sa vola si uz nespomeniem takto vecer :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...