Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Pokud chceš minimum problémů a učení se nových věcí, šel bych asi do Nokie E72. 114 x 59,5 x 10,1 mm se ještě dá strčit do kapsy, hardwarová klávesnice je perfektní pro SMS, a internet bude ještě (relativně) použitelný. Navíc to bude stále Nokia, takže se v tom snadno vyznáš.

 

Pokud chceš dotyk, zajdi si do krámu a zkus si pohrát s Nokia X6.

 

Pokud chceš top věc, pak třeba ten HD2 či Motorola Milestone.

 

Zajít ale do obchodu a věnovat tomu hodinu času je poměrně rozumné, pokud to poté budeš denně používat. Ne?

Upraveno uživatelem Radek Hulán
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což takhle Sony Ericsson Elm? [url=http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/sonyericssonelm?malej, docela šikovnej...čekám na něj

Tu a tam se mi dostane něco do ruky v práci, když na to kolegové píšou recense a počínaje P1i už bych si nic od SE sám nekoupil. A to jsem jejich dlouholetý bývalý uživatel (od T28 po P910).

 

Požadavky na velký display a malé celkové rozměry jsou celkem protichůdné, ale pokud by Ti jinak vyhovoval, tak vyzkoušej ten iPhone - je to sice velké, ale placaté a díky tvaru se to po kapsách nosí celkem přijatelně. Pokud Ti iPhone nevyhovuje, tak řada E od Nokie také není špatná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna tvojim poziadavkam najlepsie vyhovuje Nokia N97mini..nieje to az taky velky mobil,da sa solidne na tom pozerat internet ....aj ked na internet je lepsie mat väcsi display ( ja mam HTC HD2 a veeelka spokojnosť)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poridil jsem si nedavno vyse zminovany HTC HD2 - Leo a muzu potrdit, ze i kdyz je ten telefon rozmerove velky, tak se v pohode nosi v zadni kapse kalhot.

K te N97 je tady zajimave pocteni http://mobil.idnes.cz/sef-nokie-n97-byla-p...9_mob_nokia_vok

A kdyz mini, tak snad jen toto :) http://mobil.idnes.cz/nokia-n97-mini-z-18k...3_mob_denik_ada

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslední době používám Nokii E66, kterou doporučuji. Stejný model je i E71, akorát není vysunovací, má "plnohodnotnou" klávesnici a otočený, myslím že i menší, display.

 

Ještě doplňuji recenzi: http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/no...03/default.aspx

Upraveno uživatelem sect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych osobně doporučoval Blackberry. Telefon je to víborný jak pro práci, tak pro zábavu. Dá se připojit na soukromý email a správa kontaktů je nepřekonatelná.

 

jak zminuje Marosh - asi blackbarry ma kontrolu gramatiky, kdyz pak dokazes napsat takovou hrubku na forum.

 

jinak mam starou E50 - na net nic moc ale soukromou email schranku tam mam taky pripojenou takze zadna vyhoda navic. full vyhledavani v kontaktech mam taky.

 

jediny duvod pro zmenu by byl vetsi display.

 

Kolega ted ma novou nokii n900 a je spokojen, velky display, ale vetsi zarizeni. Asi jsem moc nepomohl ale je to dalsi tip ktery tu jeste nikdo nedal.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozno by si sa cudoval velkostou iPhonu keby si ho nosil pri sebe... ja so sa toho bal tiez, mam ho asi dva tyzdne a musim poveadt,ze ma priam sokoval tym,ako prijemne sa nosi... predtym som mal n95 a 5800XM /nokia/ a tento sa nosi ovela lepsie.. je prijemne tenky,takze sa zmesti do vacku ci uz na rifliach,alebo do saka uplne bez problemov ;) Pouzival som vela telefonov, hlavne nokie, a musim povedat,ze system v iPhone je vyborny, stabilny,rychly, logicky,uzivatelsky prijemny :) Takze moje odporucanie je iPhone 3Gs 16/32GB ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to, ze u nej skoncim.

 

Dobře uděláš. Některé megamodely zejména od HTC mají sice rychlejší procesor, více megapixelů ve foťáku, větší rozlišení displeje, ale iPhone se vyznačuje zejména tím, že funguje. A funguje velmi dobře. S jakýmikoliv problémy ti poradíme na forum.iphone.cz.

Upraveno uživatelem ls8ls8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...