Přejít na obsah

Vybiram mobil ...


Doporučené příspěvky

Návštěvník SukHoi

Bakere mám E52 cca 3 měsíce a je to nejlepší telefon hned po tomhle, který jsem měl dost v oblibě - chronomag na tom běží celkem v pohodě :) a v nabíječce byl jenom jednou (občas ho nakrmím přes USB v PC) - velikost ? asi na ho**no co se týká šířky, ale je to placka a nijak nepřekáží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám třetí měsíc Nokii E72 a opravdu super. Bál jsem se klávesnice a zvykl jsem si neuvěřitelně rychle. Plusy jsou opravdu velká výdrž baterky, vcelku slušný foťák(fotím dokumenty a vizitku to po vyfocení uloží do kontaktů), perfektní práce s emaily, použitelný internet a plnohodnotná navigace zdarma s velmi citlivou GPS. Velikost OK-v balení je kožené pouzdro a v něm bez problému strčím telefon do kapsy kalhot. Je relativně velký, ale placatý. Přemýšlím o minusech a žádný mě nenapadá..... Po zkušenostech se spoustou mobilů jsem této koupě ještě nezalitoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sezen mi maketu, at to muzu nosit tyden po kapsach, pak budu mit jasno. :D

On mi po vsech strankach vyhovuje, jen ta velikost, nechystaji u Apple nejakou mini verzi ? ;)

Kolega ma jednu mrtvolku na stole, zkusim se ho zeptat jestli by ho nepujcil jako maketu k vyzkouseni, co Ty na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nokia E66-už jsem vlastnil aspoň 80 telefonů snad od všech značek a tato a ještě její předchůdkyně E 51(myslím u mě) mi vychází nejlíp.Malá,velký displej,super spravování kontaktů a sms o zbytku nemluvě.Je jedna z mála na které se mi dobře píší SMS.Je to dost individuální,každý chce něco jiného.Nedávno jsem zde inzeroval,že bych jí vyměnil zpátky za nějaký dotykový,ale ono je to spíše módní záležitost.Dotykovej je jen hračka,nic víc a pro práci a jiné.....Chce to vyzkoušet-je to jako s hodinkama-musíte si padnout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozměrově jsou srovnatelné:

* HTC HD2: 120 x 67 x 11 mm

* iPhone 3GS: 116 x 62 x 12 mm

 

HD2 do toho umí vydat 4.3" 800x480 LCD, zatímco Apple 3.5" 320x480 LCD.

 

Nicméně jeden super telefon pro někoho nemusí být pro jiného. Já mám třeba dost ujasněné potřeby, a těm nic jiného než HD2 nevyhovuje :)

Upraveno uživatelem Radek Hulán
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co tu radite HTC HD2, ved to je este vacsie ako iPhone :) To sa snad ani nezmesti do vacku normalnych rifli ne ? :D ale zas ten displej,to je mega, to musim uznat :)

normalne jej nosim v dzinach a zadny problem. Sice oproti memu predeslemu Diamondu je o dost vetsi, ale i tak se nosi dobre. Predtim jsem mel HTC Vario a Universal a to bylo v kapse mnohem horsi. Ten display u HD2 za to stoji. Chce to proste vyzkouset.

Upraveno uživatelem nAscA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...