Přejít na obsah

Nové modely Stowa


Heky

Doporučené příspěvky

Pilotky jsou to moc pěkné, o tom žádná. Ale když jsem si přečetl čekací dobu, která by se navíc o několik měsíců protáhla, vys*al jsem se nato. Jiné B-Uhr mě od té doby díky mimostředným vteřinovkám tolik nezaujaly. Ale pro dlouhou čekací dobu jsem o tyto hodinky ztratil zájem.

Upraveno uživatelem PhoeniX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byla ohlášena cena za Stowa Marine Automatic s novým strojkem od Soprodu - měly by začínat na 690 EUR. Změny proti původní verzi: stříbrný ciferník a nový stroj A10, nárůst ceny proti současné ceně hodinek s ETOU je 170 EUR. Kdyby 50 EUR bylo za nový ciferník ze stříbra, pak by cenový rozdíl na strojku A10 proti ETA byl 120 EUR...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, snad uz sa teraz trochu akceptuje, ze Stowa nepatri do jednej ligy s Prim, Archimede a Steinhart. Este tak antea ks s emaillakom a rimskymi cislami a k rajskej zahrade chybaju len hurisky.... (nemyslim zahradu vyznamnej celebrity) :thumbsup_anim: .

 

 

To se akceptuje široce, je totiž hluboko pod primem a těsně nad Steinhart. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.................Ty jsou pochopitelně jen těsně pod primem, neb tzv. montážníci pouzí, ale vedou si bravurně. Píšu o komerčním střelivu stowa.

Na druhou stranu už nebylo o Ďáblových Soustružnících z NMnM, a např. jejich silně nekomerčních certifikátech, dlouho slyšet... :D Škoda, že už sem nepřispívá Prim, rád jsem to čet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

Hlavně je zde vidět rozdíl mezi přístupem Stowy a Archimede.

Stowa: due to the missing ?Made in Germany? writing on the dial at the 6 o´clock position, we feel that the look of the watch has become even more sober.

Zatímco Archimede tam má navíc i ten otřesný nápis ?HANDAUFZUG?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je proto, salamio, že se musí natahovat, aby fungovaly. Kterak by se na to jinak přišlo, když třeba můžou mít i neprůhledné dýnko? A ty stowy nějspíš detsche Wertarbeit nepředstavují, tak se tím ani chlubit nemůžou, vysvětlení je úsměvné, udělat z nouze cnost je prostě umění marketingu. :)

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio
To je proto, salamio, že se musí natahovat, aby fungovaly. Kterak by se na to jinak přišlo, když třeba můžou mít i neprůhledné dýnko? A ty stowy nějspíš detsche Wertarbeit nepředstavují, tak se tím ani chlubit nemůžou, vysvětlení je úsměvné, udělat z nouze cnost je prostě umění marketingu. :)

Brilantní vysvětlení! Jsem si vzpomněl na jednu Grabbeho hru :). Ve vší úctě teda samozřejmě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Salamio, to je übermenschlich, ten vzorný přístup k encyklopedii, Stück popíší, v další kapitole napíší, co to znamená a v další, co si o tom máme myslet :D

Ale víš, co, zaujala mě ta předchozí Grabbeho hra Herzog Theodor von Gothland, to bude asi nášup !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flieger with B dial

 

no date

with German Silver B-watch laserengraving rotor

 

Case: Stainless steel, matt finished, Ø: 40 mm, height 10,2 mm, strap size 20 mm, front and back sapphire crystal, 5 ATM

Movement: ETA 2824-2 automatic movement, power reserver 40 hours. With handmade German Silver rotor with spezial B-watch laser engraving. Available with a COSC movement version.

Dial: Black coated and white printed, filled with Superluminova C3. No logo.

Hands: steel blued hands

Strap: leather strap in old style with rivets 20 mm in black or brown variations and various crocostraps available, metal strap milanaise 20 mm

 

FliegerBaumusterB.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na muj vkus jsou na pilotky trochu male. Idealni se mi zda tech Steinhartskych 44 mm. Taky mi trochu vadi ty tecky na hodinach. Automat mi vadi taky, ale to asi nejde v teto cenove relaci obejit. To, ze tam nedavaji zadny napis, ani vyrobeno v Nemecku, ani rucni natah, povazuji za prinos a nikoliv za ctnost z nouze. B-ecka s jakumkoliv napisem, nebo logem, jedno jestli Stowa, nebo Handaufzug, vypadaji uchylne. Jedine logo, ktere bych ze snobskych duvodu toleroval, rad toleroval :-), je IWC na BP. Jo, tam bych to toleroval velmi rad. :-) Existuji vybec nejake zaplatitelne B-ecka s rucnim natahem a centralni sekundovkou? Je jedno, jesli typ A, nebo B.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na muj vkus jsou na pilotky trochu male. Idealni se mi zda tech Steinhartskych 44 mm. Taky mi trochu vadi ty tecky na hodinach. Automat mi vadi taky, ale to asi nejde v teto cenove relaci obejit. To, ze tam nedavaji zadny napis, ani vyrobeno v Nemecku, ani rucni natah, povazuji za prinos a nikoliv za ctnost z nouze. B-ecka s jakumkoliv napisem, nebo logem, jedno jestli Stowa, nebo Handaufzug, vypadaji uchylne. Jedine logo, ktere bych ze snobskych duvodu toleroval, rad toleroval :-), je IWC na BP. Jo, tam bych to toleroval velmi rad. :-) Existuji vybec nejake zaplatitelne B-ecka s rucnim natahem a centralni sekundovkou? Je jedno, jesli typ A, nebo B.

 

 

Limitky od Steinhart, ať už s unitasem a předělávkou na centrální vteřinovku a nebo třeba s eta.... ať už ta "naše" a nebo Aristo, pokud se nepletu to také dělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muslis u Steinhart L.E. Beobachtungsuhr? No, ty by se mi moc libily, kdyby nemely ty stupne, ale hodiny, kdyby nemely lestenou lunetu a kdyby mely modrene rucky. To bych se po nich uz pidil a do nekoho hucel, at je proda.

 

Edit: No, musim rict, ze Steinhart teda neni moje znacka snu, ale tyhle jsou fakt dobre. Skoda, ze nejsou 44mm.

 

http://www.steinhartwatches.de/index.php?i...p;Sel_ID=12#181

 

A tyhle jsou taky paradni, skoda, ze nejsou v oceli a s modryma ruckama. :-) Vyprodano.

 

http://www.steinhartwatches.de/index.php?i...p;Sel_ID=12#197

 

Tyhle splnuji vse. Ovsem bohuzel, vyprodano.

 

http://www.steinhartwatches.de/index.php?i...mp;Sel_ID=12#65

 

 

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba tady http://www.aristo-watch.de/news/aristo_xl.htm

 

Weitere technische Daten

-------------------------------------

  • 44 mm Edelstahlgehäuse, sandgestrahlt
  • Saphirglas
  • 10 mm Zwiebelkrone
  • dunkelbraunes Rindlederband mit großen Nieten
  • Alle Zifferblätter mit Leuchtziffern und -zeigern in Blaugrün "Beobachter" = große Stunden (außen) "Bomber" = große Minuten (außen), kleine Stunden (innen) "Navigator" große Minuten (außen), Grad & kleine Stunden (innen)
Preise

-------------------------------------

  • Euro 495

    Handaufzug ETA 2801 (ARISTO Signatur) mit geschlossenem Boden

  • Euro 550

    Automatic ETA 2824-2 (ARISTO Signatur) Boden mit Sichtfenster

post-142-1268818395.jpg

post-142-1268818399.jpg

post-142-1268818403.jpg

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...