Přejít na obsah

Nové modely Stowa


Heky

Doporučené příspěvky

Muslis u Steinhart L.E. Beobachtungsuhr? No, ty by se mi moc libily, kdyby nemely ty stupne, ale hodiny, kdyby nemely lestenou lunetu a kdyby mely modrene rucky. To bych se po nich uz pidil a do nekoho hucel, at je proda.

 

 

No vidíš a zrovna ta leštěná luneta, stupně a nemodřené ručky jsou na tom super a vypadají tak, že ani vedle těch IWC BP neudělají ostudu :)

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasňa: očividně nelpíš na 100% dobové korektnosti (vadí ti stupně u lange-mustru, tečky u hodin u b-mustru), chtěl bys modřený řučky - to ti podle mě dává širokej prostor fakt něco sehnat.

 

A co se týče LE, tak Onion má recht. Navíc leštěná luneta a leštěný ručky nemůžou bez sebe bejt, nemělo by to smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, skoly nemam, ale historicke modely, ktere jsem na fotkach videl, prave maji modre rucky a nemaji tecky na hodinach. Aristo nepripada v uvahu, ma tam logo. ELEcka ostudu, minimalne opticky, jiste neudelaji. Ale lestena metrosexualni luneta do Heinkela nepatri a stupne jsou tam k smichu, kdyz hodinky ukazuji normalni cas, ne stupne, jako tomu bylo u originalu. Je to jako bych mel na teplomeru cejchovanem na stupne Celsia napsane Fahrenheity. A to nemluvim o Anforderungszahl, na dynku ktere tam nema byt vubec. Opticky vypadaji pekne, to jo. Ale jsou moc zdobne a technicky lehce postavene na hlavu. Tedy nic pro me.

post-606-1268820418.jpg

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stowa Chrono

 

Case: stainless steel matt/polished, diameter 41 mm, height 14,5 mm, strap size 22 mm, front and back sapphire crystal, 5 ATM

Movement: Valjoux 7753 automatic movement, power reserve min. 40 hours, with golden STOWA engraving on rotor

Dial: bronze, applications diamond cut, silver coated

Hands: redgold plated

Strap: Napa leather strap with white stitching 22 mm in black or brown, various croco straps available, deployment buckle optional, Milanaise metal bracelett 22 mm

 

stowa-chrono-1.jpg

 

stowa-chrono-2.jpg

 

stowa-chrono-3.jpg

 

stowa-chrono-4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marine Original

 

with Silverdial

with Durowe 7440 movement

 

Available from November/December 2010

 

 

Case: Stainless steel, matt finished, , Ø: 41 mm, height 11 mm, strap size 22 mm, front and back sapphire crystal, inside antireflection coating, 5 ATM

Movement: Durowe 7440 handwinding movement, 18000 A/H, Basic Unitas 6498, optional swan neck regulator, optional screw balance

Dial: Solid silver dial 925/000 without date

Hands: steel blued hands

Strap: Chronosoft strap with white stitching 22 mm in black or brown, various croco straps available, deployment buckle optional, Milanaise metal bracelett 22 mm

 

stowa-marine-original-7440-1.jpg

 

stowa-marine-original-7440-2.jpg

 

stowa-marine-original-7440-3.jpg

 

stowa-marine-original-7440-4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marine Original

 

with white high polished dial

 

available from May 2010

 

Case: stainless steel, matt finished, , Ø: 41 mm, height 11 mm, strap size 22 mm, front and back sapphire crystal, inside antireflection coating, 5 ATM

Movement: Unitas 6498-1 movement, Geneve stripes, blued screws, swan neck regulator, screw balance

Dial: high polished white dial, small second, black printed

Hands: steel blued hands

Strap: napa strap with white stitching 22 mm in black or brown, various croco straps available, deployment optional, metal bracelett milanaise 22 mm

 

stowa-marine-original-weiss-hoch-1.jpg

 

stowa-marine-original-weiss-hoch-2.jpg

 

stowa-marine-original-weiss-hoch-3.jpg

 

stowa-marine-original-weiss-hoch-4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Antea 365

 

with A 10 automatic movement

 

Available from May/June 2010

 

Case: Stainless steel, , Ø: 36,5 mm, height 8,1 mm, strap size 18/16mm, front and back sapphire crystal, 5 ATM

Movement: New A 10 automatic movement from Switzerland, power reserve 42 hours

Finish: Côte de Genève decorative pattern (?Geneva Stripes?), circular graining, blued screws with golden STOWA engraving on rotor

Dial: silver coated dial with date

Hand: steel blued hands

Strap: black cashmere leather strap 18 mm, serialwise with deployment buckle, also available various crocostraps, Milanaise metal bracelett 18 mm

 

stowa-antea-365-a10-1.jpg

 

stowa-antea-365-a10-2.jpg

 

stowa-antea-365-a10-3.jpg

 

stowa-antea-365-a10-4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, skoly nemam, ale historicke modely, ktere jsem na fotkach videl, prave maji modre rucky a nemaji tecky na hodinach. Aristo nepripada v uvahu, ma tam logo. ELEcka ostudu, minimalne opticky, jiste neudelaji. Ale lestena metrosexualni luneta do Heinkela nepatri a stupne jsou tam k smichu, kdyz hodinky ukazuji normalni cas, ne stupne, jako tomu bylo u originalu. Je to jako bych mel na teplomeru cejchovanem na stupne Celsia napsane Fahrenheity. A to nemluvim o Anforderungszahl, na dynku ktere tam nema byt vubec. Opticky vypadaji pekne, to jo. Ale jsou moc zdobne a technicky lehce postavene na hlavu. Tedy nic pro me.

 

 

Pokud chceš co nejvěrnější a s manuálem a centrálem tak asi Steinhart limitka s UNITASem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flieger

 

with date with German Silver Rotor

 

Case: Stainless steel, matt finished, Ø: 40 mm, height 10,2 mm, strap size 20 mm, front and back sapphire crystal, 5 ATM

Movement: ETA 2824-2 automatic movement, power reserve 40 hours, with handmade German Silver rotor with special, B-watch laser engraving, available with a COSC movement upgrade

Dial: Black coated and white printed, filled with Superluminova C3, No logo, with date

Hands: steel blued hands

Strap: leather strap in old style with rivets 20 mm in black or brown variations and various crocostraps optional, Milanaise metal bracelett 20 mm

 

stowa-flieger-ohne-logo-datum-1.jpg

 

stowa-flieger-ohne-logo-datum-2.jpg

 

stowa-flieger-ohne-logo-datum-3.jpg

 

stowa-flieger-ohne-logo-datum-4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marine Automatik

 

with solid case back

 

Available from May

 

Case: Stainless steel matt or polished, Ø: 40 mm, height 10,2 mm, strap size 20 mm, front sapphire crystal, 5 ATM

Movement: ETA 2824-2 automatic movement, power reserve 40 hours, available with a COSC movement upgrade

Dial: white with date

Hands: steel blued hands

Strap: Leather strap size 20 mm black, brown, various crocostraps available, deployment buckle optional, Milanaise metal bracelett 20 mm

 

marine-auto-weiss-massiv-1.jpg

 

marine-auto-weiss-massiv-2.jpg

 

marine-auto-weiss-massiv-3.jpg

 

marine-auto-weiss-massiv-4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co tomu říkáte? Já teda nejsem zrovna zrovna příznivec chronografů, ale ty Chrona mě rozsekaly... :wub: :thumbsup_anim: Jsem zvědavý na cenu :suicide_anim:

 

Jen škoda, že ještě nejsou fotky Marine Original, kde by byl vidět Durowe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onion: Jo, ale vyprodano. :-( Snad zase nekdy vyleze s takovou limitkou. Zadne logo, zadny napis na cifru, 44mm, modre rucky, ocel, diamantova korunka, centralni sekundovka, rucni natah. Pak by mi bylo jedno, jestli A-Muster, nebo B-Muster. Ma nekdo tuhle jejich limitku tady na foru?

 

Jinak ty chrona jsou super. Takovy marine original chronometer. A kdybych nemel uz klasicke Marine Original prave na ruce, tak bych ty s vysoce vypolishovanych dialem ihned koupil. Ty budou paradni. Ale me chybi ve sbirce spise fliegery a moje pozadavky skutecne splnuje jen BP a Steinhart limitka. Skoda. Nevadilo by mi mit doma treti Stowy. Navic Fliegery Stowa s tou historickou vazbou, to by byla parada. No, bohuzel. Automaticke fliegery nechci.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onion: Jo, ale vyprodano. :-( Snad zase nekdy vyleze s takovou limitkou. Zadne logo, zadny napis na cifru, 44mm, modre rucky, ocel, diamantova korunka, centralni sekundovka, rucni natah. Pak by mi bylo jedno, jestli A-Muster, nebo B-Muster. Ma nekdo tuhle jejich limitku tady na foru?

 

 

Já jí mám :thumbsup_anim: Ale musím se přiznat, že jí vůbec nenosím, nějak mi nic neříká... je spousta jiných B-Uhren které se mi střídají na ruce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co tomu říkáte? Já teda nejsem zrovna zrovna příznivec chronografů, ale ty Chrona mě rozsekaly... :wub: :thumbsup_anim: Jsem zvědavý na cenu :suicide_anim:

 

Kdyby měly modřené rafiky a datum... Ale to datum bych možná oželel. A je prima, že nemají ukousnuté indexy. Líbí se mi moc!

Upraveno uživatelem jartop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? To jsem netusil. :-)

 

 

Takova Stainhart limtka fakt existuje (Zadne logo, zadny napis na cifru, 44mm, modre rucky, ocel, diamantova korunka, centralni sekundovka, rucni natah.)? Myslel jsem, ze delali jenom 47mm. Nenosis? Ktere uprednostnujes? Proc? Az budes prodavat, tak rekni. :-)

 

 

Je 47 to máš pravdu, ale zbytek sedí.... BPčka, Steinhart Gold l.e. a Laco Replica :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...