Přejít na obsah

LÜM-TEC M8


Vit

Doporučené příspěvky

Ahoj Vit,

je velmi, naozaj velmi prijemne :rolleyes: precitat si kvalitne spracovanu recenziu na jeden z modelov, ktore mame v ponuke!

Zavidim Ti tvoj zmysel pre systematickost. :smile_anim:

Dakujem za pozvanie na zraz.

Dakujem za vybornu veceru a za moznost pocuvat-spoznat niekoho kto ma hodinky naozaj velmi rad . :rolleyes:

 

 

Vazime si tvoju podporu!!

 

Robert

www.lum-tec.eu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné počtení, děkuji za snahu. Kdyby zde bylo takových uživatelských recenzí více...

 

K hodinkám: Jediná výtka k tahu - na sportovní hodinky je příliš lesklý

 

Díky.

 

Myslím, že je celý vyleštěný proto, aby se zdůraznila jeho nepoškrabatelnost (měl by zůstat nádherně lesklý pořád ? doufám, že to tak bude).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super recenzia dik za perfektny clanok

a gratulujem ku hodinkam su super

keby sa ti podarilo nafotit aj ako svietia v tme v porovnani s inymi tak to by bolo super

 

:guitar:

 

Sám moc fotit neumím, ani nemám stativ.

Zde je porovnání svítivosti Panerai a Lum-tec:

021.jpg

ZDROJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LÜM-TEC svítí jako sviňa, díky za recenzi, líp bych to nesepsal ani po 3 dnech přemýšlení. Mám je taky a zatím jen rating AA+. :clap:

PS for Vít: ty špalky jsou z buchlovských kopců (máš je za barákem)?

 

Díky Jirko, také mi to dalo trochu práce.

Špalky mi vozí z firmy Dias (odkud je berou nevím).

Do buchlovských kopců to mám vzdušnou čarou cca 7 km.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkoušel různé další řemeny, které mám doma:

 

 

Žralok od BOBa (24/22) :

 

post-1538-1269927057.jpg

 

post-1538-1269927070.jpg

 

Černý (velice mírně namodralý) pseudokrokodýl (je z hověziny) (24/24) :

 

post-1538-1269927086.jpg

 

post-1538-1269927093.jpg

 

Hnědý pseudokrokodýl (je z hověziny) (24/22) :

 

post-1538-1269927114.jpg

 

post-1538-1269927121.jpg

 

Ochranka:

 

post-1538-1269927107.jpg

 

 

Který se vám líbí nejvíc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá a obsáhlá recenze, díky.

Já na ně nemám ruku, ale tobě sedí parádně.

 

Dotaz - píšeš, že došlo k navýšení ceny. O kolik a jak to bylo komunikováno? Jen ti to oznámili, nebo přidali i nějaké rozumné vysvětlení?

 

Nešlo o klasické navyšování ceny. Jde o to, že firma LÜM-TEC založila pořadník na hodinky, u kterých teprve plánovala výrobu.

Kdo se zapsal do pořadníku včas, měl nárok na tzv. PREORDER PRICE (snad to píšu správně).

V současnosti (u právě vyvíjených modelů) je tato zvýhodněná cena myslím podmíněna nejen projevením zájmu (zapsáním se do pořadníku), ale i složením nějaké zálohy.

Snad nepíšu nějakou mystifikaci .....

 

Já jsem svou objednávku na M8 převedl z americké centrály na evropského zástupce (záruka, poštovné, DPH, a kdoví co ještě).

S jeho jednáním a pružností komunikace jsem byl velmi spokojen.

 

paráda, líbí... akorát s tahem to musí bejt na fakt velkou ruku nebo placatou "překližku", ani ne tak kvůli váze, ale kvůli odstávajícícm prvním článkům.

 

mě se líbí ten lesk a tajímá mě status report po roce, zda tam jsou či nejsou vláškový škrábance

 

Určitě je zkusím po čase zase nafotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nešlo o klasické navyšování ceny. Jde o to, že firma LÜM-TEC založila pořadník na hodinky, u kterých teprve plánovala výrobu.

Kdo se zapsal do pořadníku včas, měl nárok na tzv. PREORDER PRICE (snad to píšu správně).

V současnosti (u právě vyvíjených modelů) je tato zvýhodněná cena myslím podmíněna nejen projevením zájmu (zapsáním se do pořadníku), ale i složením nějaké zálohy.

Snad nepíšu nějakou mystifikaci .....

 

Já jsem svou objednávku na M8 převedl z americké centrály na evropského zástupce (záruka, poštovné, DPH, a kdoví co ještě).

S jeho jednáním a pružností komunikace jsem byl velmi spokojen.

Určitě je zkusím po čase zase nafotit.

 

Dakujem Vit,

ja len doplnim: pre-reserved price alebo preorder price (t.j. pred-rezervacna cena) trva do okamihu vyrobenia celej serie z daneho/rezervovaneho modelu.

Minuly rok sa pre rezervaciu nevyzadovalo zlozenie zalohy-hodinky sme pre zakaznika exkluzivne podrzali a po ich vyrobeni bol kazdy, kto rezervaciu urobil, kontaktovany.

Tento rok je potrebne zlozenie zalohy vo vyske 50% z pred-rezervacnej ceny ( tato cena je o 10-15% nižšia ako cena predajna).

Zvysnych 50% zaplati zakaznik po vyrobeni nim rezervovaneho modelu. Model bude nasledne zaslany na nam poskytnutu adresu.

Este doplnam ze postovne je pri takto urobenej zezervacii zapocitane v pred-rezervacnej cene. Viac na: http://www.lum-tec.eu/sk/?m=vypis&mcat=52&c=kolekcia-3---rezervacie-

 

Tesime sa z toho že sa Vam M8-čka pozdava!!

 

Robert

Upraveno uživatelem Pe3xxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Super recenze, dost mě mrzí, že jsem do nich nemohl jít, měl jsem je taky předobjednané a i přes výsledný materiál jsem je moc chtěl.

 

Časem napiš jak se pohybuje přesnost.

 

I po třech měsících musím konstatovat, že jsem z hodinek nadšen a od té doby, co jsem si je pořídil, nosím prakticky jenom je (na tahu).

 

Rekapitulace přesnosti:

 

1 týden: -12 s/den - odkládány korunkou nahoru

2 týden: -15 s/den - odkládány korunkou dolů

3 týden: -13 s/den - odkládány sklíčkem nahoru

4 týden: -10 s/den - odkládány sklíčkem dolů

5 týden: -14 s/den - odkládány dvanáctkou nahoru

6 týden: -12 s/den - odkládány šestkou nahoru

7 týden: -15 s/den - odkládány sklíčkem nahoru

8 týden: -9 s/den - odkládány sklíčkem dolů

9 týden: -15 s/den - odkládány korunkou nahoru

10 týden: -18 s/den - odkládány korunkou dolů

11 týden: -8 s/den - odkládány sklíčkem dolů

 

Odchylka odpovídá tomu, co jsem od strojku čekal.

Škoda jen, že se opožďují, předbíhání by mi vadilo ještě míň.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasne hodinky, som fanusikom technologickych unikatov. (uz som aj zacal zistovat kde by sa dali zohnat :))

Zaujimalo by ma ako je to so skrabancami po tych par mesiacov nosenia, pripadne aj nejake fotky by potesili (ak je co fotit...). Dik!

 

Na pouzdru ani na tahu zatím opravdu žádné škrábance nemám (až je budu nosit alespoň ? roku, tak je zase nafotím ? cca v září).

Na anitireflexu zatím také nevidím žádné poškození (na ten si dávám hodně pozor, abych mu neublížil).

Jediný díl, na kterém jsou patrné stopy používání hodinek je korunka ? čelo na kterém u jiných značek bývá logo firmy je už ozdobeno mikrošrábanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, WC vydrzi hodne. jen pro upresneni, "sintrovani" se rika hezky cesky slinovani. trosku to v te cestine evokuje to, co se vlastne s wolfram karbidovym praskem v te peci deje. ale protoze jsem s wolfram karbidovymi prasky a posleze slinutymi karbidy pracoval, asi bych to nekoupil. je to fakt krehky material, i kdyz jinak tvrdy, to jo. ale zkus krapnout o zem s destickou z wolframkarbidu a s destickou z oceli... ja bych bral tu ocel, predstava hodinek s odstiplym rohem nekde nebo nozickou me celkem desi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, WC vydrzi hodne. jen pro upresneni, "sintrovani" se rika hezky cesky slinovani. trosku to v te cestine evokuje to, co se vlastne s wolfram karbidovym praskem v te peci deje. ale protoze jsem s wolfram karbidovymi prasky a posleze slinutymi karbidy pracoval, asi bych to nekoupil. je to fakt krehky material, i kdyz jinak tvrdy, to jo. ale zkus krapnout o zem s destickou z wolframkarbidu a s destickou z oceli... ja bych bral tu ocel, predstava hodinek s odstiplym rohem nekde nebo nozickou me celkem desi ;)

 

To je slovo do pranice, nikde se přesné složení tohoto použitého "karbidu" neuvádí, ani procento karbidu a pojiva, tudíž vlastnosti mohou být různé. Pracoval jsi v Prametu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je slovo do pranice, nikde se přesné složení tohoto použitého "karbidu" neuvádí, ani procento karbidu a pojiva, tudíž vlastnosti mohou být různé. Pracoval jsi v Prametu?

 

ne, Prametaci to jenom sypou do formicek a hazou do peci. my jsme ty prasky a smesi vyrabeli. :) delaval jsem v Hydrometalurgickych zavodech. pokud si dobre pamatuju, tak karbidovejch sazi se tam dava cca 7%, 93% je praskovej wolfram. pokud se tam davaji jine primesy (tantal, kobalt atd.), tak to je v radech desetin procent. cili ten pomer je zhruba takovej, jak rikam (93:7).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...