Přejít na obsah

Velikost fotografií II.


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow

Navazuji na toto vlákno http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...mp;#entry136245, jakožto jeden ze šílenců vkládající velké fotky se ptám jaká je tedy pro vás únosná velikost obrázků, které pastuji do Fotogalerie ? Zatím jsem se zjevně mylně domníval, že zde mají být fotky velké, pokud ne uděláme z toho výstavu Uka Ješity :D ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, u fotek hodinek jsou hezký právě ty detaily a troufam si tvrdit, že čim víc jich je, tim je to lepší, protože právě tohle lidi nejvíc zajímá ...

Běžný fotky a obrázky si můžeš najít na netu, ale když se podaří najít pěkný fotky s detailama, je to o něčem jinym, na hodinkářský fórum prostě velký fotky s detailama patřej, ať je to v jakymkoliv rozlišení ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam rychly pripojeni prakticky vsude kolem sebe, takze me nacitani vetsich fotek prilis neomezuje, ale jsem pro male fotky (mimo fotogalerii a prodej), at uz ze solidarnosti vuci clenum s pomalejsim pripojenim, tak kvuli vytizeni serveru, tak pro prehlednost, je celkem otrava narolovat na urcitou cast stranky a po pul sekunde se tam znovu vracet jakmile se velke obrazky zmensi do nahledu.. Ja fotky ktery mimo fotogalerii vkladam mam v rozliseni 640x480 - to jsou fotky pro web ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotka cca. 600 X 600 či maximálně 800 X 800 mi přijde velká dostatečně.

Samozřejmě za předpokladu, že někdo nemá monitor 12 palců, což v dnešní době tak nějak nepředpokládám :)

ja mam ntb 12'' a za vetsi menit nebudu, velikost mi naprosto vyhovuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam ntb 12'' a za vetsi menit nebudu, velikost mi naprosto vyhovuje :)

no, ja mam zase 17" 1900x1200 ntb a tych 800x600 mi pripada uz na hrane, ale este by som to prekusol ... ideal si 1024x768, slo by to?

 

p.s. 12" notaky uz zvladaju vpoho 1280x800, takze by slo aj vacsie rozlisko ako 800x600, nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja mam zase 17" 1900x1200 ntb a tych 800x600 mi pripada uz na hrane, ale este by som to prekusol ... ideal si 1024x768, slo by to?

 

p.s. 12" notaky uz zvladaju vpoho 1280x800, takze by slo aj vacsie rozlisko ako 800x600, nie?

vsak jasne, mam 1280 x 800 a pohoda vanek. 800 x 600 bych taky rekl ze je celkem malo, ale da se... ja obecne ted fotky ze svyho 6mpix ctyrikrat zmensim v picture tray to je akorat rek bych...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vidím zásadní problém v tom, že se obrázky napřed downloadujou (načítají) v originlní velikosti a až poté, co jsou všechny "staženy", se automaticky zmenší na přednastavené rozlišení s možnosti rozliknutí do originální velikosti. Nejde nastavit fórum tak, že se budou fotky načítat jako zmenšené a až po rozkliknutí se budou stahovat v originální (velké) velikosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vidím zásadní problém v tom, že se obrázky napřed downloadujou (načítají) v originlní velikosti a až poté, co jsou všechny "staženy", se automaticky zmenší na přednastavené rozlišení s možnosti rozliknutí do originální velikosti. Nejde nastavit fórum tak, že se budou fotky načítat jako zmenšené a až po rozkliknutí se budou stahovat v originální (velké) velikosti?

ano tohle by podle mě bylo taky nejlepší řešení kdo chce detaili at si fotku rozklikne sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
To je idealni, jen bych se primlouval prece jen za 1024x768.

to není problém ...dají se nahrát fotografie v jakékoli velikosti ..... ve fóru bude pouze tento malý obrázek,který se rozklikne

 

p1000385qy1.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
to není problém ...dají se nahrát fotografie v jakékoli velikosti ..... ve fóru bude pouze tento malý obrázek,který se rozklikne

 

To by bylo dobré,ale nevím jak se to dělá, používám xs.to, poradíte ?

 

Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...