Přejít na obsah

Lüm-Tec B1


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
by mne zajímalo,zda do nich "půjdeš"??? B1 vypadají vážně dobře.......

Jsou trochu malé. Zrovna nosím pár dnů Victorinoxy a rozdíl je znát. Pak mi na číselníku opticky nesedí vteřinová stupnice na 6, přijde mi moc malá a je tam jakoby násilně nacpaná. A nelíbí se mi cena, 600 s čínským kalibrem je moc, IMHO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Ty své krásky,co tu někde proběhla fotka..??? Ze srazu??? Ty jsou *slintací*........

 

pardon za OT

Myslíš tyhle?

deeppurplevictorinox.jpg

 

Fotka za srazu byla od kibiho.

swissimg0769.jpg

 

 

OT to není, stejně je to jedno, jen si tady ukládám obrázky, abych mohl dávat do článku na Chronomagu. :)

 

EDIT: Ještě jsem našel jednu fotku, co bude za chvíli aktuální.

usafimg1194.jpg

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jestli Kamile do te doby nez Gilius zhresi pojedes na jih, vem je a vem fotak. Prodal jsem ty sve se svetlym cifernikem skoro sousedovi, pujcil bych si je a mohli bychom je nafotit spolecne. Pac at si o Victorinox rika kdo chce co chce, u me to jsou poradny oficirsky hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli Kamile do te doby nez Gilius zhresi pojedes na jih, vem je a vem fotak. Prodal jsem ty sve se svetlym cifernikem skoro sousedovi, pujcil bych si je a mohli bychom je nafotit spolecne. Pac at si o Victorinox rika kdo chce co chce, u me to jsou poradny oficirsky hodinky.

 

Souhlas, to jsou totiž Viktorinox jen názvem (a naštěstí decentní variantou loga), velmi "chytlavý" kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Jestli Kamile do te doby nez Gilius zhresi pojedes na jih, vem je a vem fotak. Prodal jsem ty sve se svetlym cifernikem skoro sousedovi, pujcil bych si je a mohli bychom je nafotit spolecne. Pac at si o Victorinox rika kdo chce co chce, u me to jsou poradny oficirsky hodinky.

Tady jsem si jednu půjčil ze starého prodejního vlákna:

post-147-1241023814.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To budou ty me byvale :thumbsup_anim:

Pamatuju si tuhle fotku. Nebejt toho, ze jsem chtel potom nazdobeny Unitas asi je mam dodnes. Paradni hodinky, dobra citelnost rucek a indexu, ikdyz se to z fotky nezda.

Upraveno uživatelem cody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
To budou ty me byvale :thumbsup_anim:

Pamatuju si tuhle fotku. Nebejt toho, ze jsem chtel potom nazdobeny Unitas asi je mam dodnes. Paradni hodinky, dobra citelnost rucek a indexu, ikdyz se to z fotky nezda.

To asi nebudou tvoje. Tyhle se prodávaly když jsi ještě vůbec nebyl na fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...