Přejít na obsah

Watch Co.


1Lachtan

Doporučené příspěvky

Představuji vám jeden ze svých nedávných přírůstků :)

 

Bohužel žádnou historku z jejich života nemám, já jsem je akorát před půlrokem koupil a nechal opravit z nejhoršího a nyní se pouze kochám jejich krásou B)

Za povšimnutí stojí masivní sklíčko a překvapivě funkční luminiscence čísel - opravdu žádný zázrak, ale po nasvícení jsou čísla zřetelně vidět, byť pouze krátkou dobu. (snad se mi časem podaří udělat nějaké foto)

 

průměr bez korunky: 41 mm

průměr s korunkou : 44,5 mm

výška : 12mm

momentálně na řemenu o šíři 21mm, ale myslím, že o 1mm širší by pasoval lépe - to budu řešit až časem, zrovna tak jako i pár drobností, které je ještě třeba dodělat.

 

Myslím že fotky vypoví více, takže s chutí do toho :)

 

post-2711-1261525448.jpg

post-2711-1261525499.jpg

post-2711-1261525521.jpg

post-2711-1261525548.jpg

post-2711-1261525578.jpg

post-2711-1261525597.jpg

 

a trošku jiné pojetí B)

 

post-2711-1261525633.jpg

post-2711-1261525647.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké a opravdu hlavně to sklíčko je parádní. A promiň prosím upřímnost, myslím že je možné, že ciferník a ručičky už nebudou původní. A ani o strojku nevím co si myslet.

Nemáš se za co omlouvat - i takovýto názor vítám ;)

 

mimochodem - podle čeho soudíš, že ten ciferník je nepůvodní ?

(ručky za původní nepovažuji ani já, nicméně jestli byly měněny před rokem, nebo před 40 lety opravdu netuším.)

Strojek - je jaký je, vyčištěný a hlavně funkční - já po něm více nechci a pokuď se nepletu, tak kdosi tvrdil, že tyto bezkamenové strojky byly sice méně přesné, ale odolnější a méně náchylné na poškození. B)

 

Já vím, že to není žádný cenný skvost, ale mě se prostě líbí - mají svoje kouzlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Opravdu moc hezká záležitot. Starší hodinky mi nikdy nebraly, ale tyhle bych si do sbírky zařadil! Mohu se ze zajímavosti zeptat, jakou cenu má tento kousek dnes?

Abych pravdu řekl, tak já naprosto netuším - kupoval jsem je více srdcem jak rozumem (a + ještě jsem do nich investoval menší rehabilitaci).

Na Aukru se čas od času nějaký podobný kousek najde, schválně se po nich podívej a obrázek si brzo uděláš sám. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

QUOTE(volfda @ 16.1.2010 - 1:35) 373312[/snapback]Opravdu moc hezká záležitot. Starší hodinky mi nikdy nebraly, ale tyhle bych si do sbírky zařadil! Mohu se ze zajímavosti zeptat, jakou cenu má tento kousek dnes?

Abych pravdu řekl, tak já naprosto netuším - kupoval jsem je více srdcem jak rozumem (a + ještě jsem do nich investoval menší rehabilitaci).

Na Aukru se čas od času nějaký podobný kousek najde, schválně se po nich podívej a obrázek si brzo uděláš sám. Posted Image

 

Vážený kolego, ted jsem na burze koupil také takové hodinky od firmy Watch co. Jak udělám foto tak je mohu připojit k Vaší diskusi. Ale k Těm Vašim se moc nepodobají a ani strojek není stejný. Tak předpokládám že dělali několik různých druhů a typů. Můžete mi prosím poradit zda jste se s údržbou obrátil na nějakého profika, či jste to zadal firmě? Mimochodem jak se na to díváte co se týká té :rehabilitace... Předpokládám že u hodinek se mění sklíčko a projede se strojek. A co pouzdro? Dává te to na nové pochromování ?? Díky za info?

Upraveno uživatelem major
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...