Přejít na obsah

Diskuze k článku "Tudor: S růží a štítem ve znaku"


redakce.chronomag

Doporučené příspěvky

Toto vlákno slouží pro diskuzi ke článku na titulce "Tudor: S růží a štítem ve znaku". Pravidla v tomto vláknu jsou stejná jako všude jinde na Chronomagu - moderátoři budou mazat off-topic příspěvky. Za off-topic příspěvky se ovšem nepovažují hlášky typu "Jéje, zase PR" :-) Takže není potřeba se bát nějaké cenzůůůůry:-)

 

Odkaz na článek:

http://www.chronomag.cz/clanek/2010-03-14/...m-ve-znaku.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn článek na nedělní odpoledne.

A cituji: "Do nového tisíciletí však značka vstoupila s jasným cílem ? najít svoji vlastní tvář. Při pohledu na soudobou kolekci je možné konstatovat jediné ? cíl byl splněn."

Podle mě cíl nebyl splněn. Cíl byl najít svoji tvář, ne jinou tvář. Tohle není jejich tvář a mně osobně se ani nezdá moc přitažlivá. Jen jiná. Neumím si takovýhle styl představit jako jejich trvalý imidž a myslím, že by měli hledat dál.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by se Tudor začal zajímat o CZ trh? V březnovým for menu - celostránková reklama na Tudor Grandtour Chrono - potěšila mě víc než obligátní reklamy na Béčka.

 

 

Hodinářství Bechyně připravuje na březen - květen 2010 propagační kampaň právě na značku Tudor. Možná se něco objeví i v WatchIT

Upraveno uživatelem redakce.chronomag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kliknu li na stánky Bechyně vyskočí na mě varování, že je stránkách se skrývá trojský kůň, mám NOD 32, máte to někdo taky tak?

jinak Tudor nepovažuju za B-brand Rolexu, ale za svébytnou značku se spoustou krásných modelů, kde bych si bez potíží vybral, nejspíše v řadách Hydronaut a Grandtour.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kliknu li na stánky Bechyně vyskočí na mě varování, že je stránkách se skrývá trojský kůň, mám NOD 32, máte to někdo taky tak?

jinak Tudor nepovažuju za B-brand Rolexu, ale za svébytnou značku se spoustou krásných modelů, kde bych si bez potíží vybral, nejspíše v řadách Hydronaut a Grandtour.

 

 

To samé - Avast 4.8 home edition

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kliknu li na stánky Bechyně vyskočí na mě varování, že je stránkách se skrývá trojský kůň, mám NOD 32, máte to někdo taky tak?

To neni trojskej kun, ale regulerni virus a oni pred nim varujou. Je to totiz virus chronomagitidy, ale ve vasem pripade je to uz stejne jedno :lol2: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kliknu li na stánky Bechyně vyskočí na mě varování, že je stránkách se skrývá trojský kůň, mám NOD 32, máte to někdo taky tak?

jinak Tudor nepovažuju za B-brand Rolexu, ale za svébytnou značku se spoustou krásných modelů, kde bych si bez potíží vybral, nejspíše v řadách Hydronaut a Grandtour.

 

Mám Norton a píše mi to, že došlo k pokusu o útok na počítač, který byl zablokován.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...