Přejít na obsah

Diskuse ke článku "Montblanc: Více manufakturních strojků"


safi

Doporučené příspěvky

Toto vlákno slouží pro diskusi ke článku na titulce "Montblanc: Více manufakturních strojků"

 

Pravidla v tomto vláknu jsou stejná jako všude jinde na Chronomagu - moderátoři budou mazat off-topic příspěvky.

 

Odkaz na článek

 

 

Jak vnímáte aktivitu značky Montblanc na poli vysoké hodinařiny?

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Ty Montblanc Villeret 1858 bych klidně nosil a bylo by mi jedno, že je to firma na pera a peněženky.

post-236-1270490145.jpg

Tyhle jsem měl na mysli.

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybral bych si u každého "lepšího šperkaře" (Montblanc, Chopard, Bvlgari, Dior...).

 

Nemám problém s tím, že dělají šperky a doplňky. A zrovna tak mi nevadí, že Tag Heuer dělá brýle.

 

Osobně považuji níže uvedené kousky za velmi zdařilé a třeba šperkařskej Chopard vidím v hodinařině o dost dál, než všemi oblíbenou Omegu. Konkrétně to nový turbo je pecka, kterou bych dal na ruku okamžitě. Až mi skoro přijde jako kreace od nějakého nezávislého hodináře a ne Chopard.

 

A Montblanc?

Monopusher je naprostá technická lahůdka (parádní in-house MB R100) a tantalový divery válcují všechny ostatní potápky (akorát tu kytičku na korunce bych u takhle drsných hodinek fakt mít nemusel).

 

Safi, že ty děláš nějakej marketingovej průzkum, kterej pak střelíš Hayekovi? :)

 

Edit: Ještě foto toho turba od Chopardu.

post-1118-1270717702.jpg

post-1118-1270717780.jpg

post-1118-1270718708.jpg

post-1118-1270718776.jpg

post-1118-1270719325.jpg

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám ponětí o kvalitě hodinek MB a nebudu se po ní pídit, páč se mi ani jejich hoďky nelíbí.

 

Pokud by tomu bylo naopak, měl bych zřejmě docela problém s tím, koupit si za 3000,- euro hodinky v obchodě s kosmetikou, kde mají

''navíc'' dva panely s ''DOPLŇKY'' . Jeden je Fossil a druhý MB. :thumbsdown_anim:

Myslím, že tím sami sebe degradují na tzv. módní značku. To, že jsou na každým rohu z nich dělá tuctovou záležitost.

Chápu ale, že ekonomicky to pro ně může být velmi zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...