Jump to content

pocity z astronů na přeskáčku


kaktusář

101 views

Včera večer jsem dostal virózu

Standartní třesavka, horečka, paralenek.

Těsně před tím, než horečka propukla jsem přišel do kanclu a strhnul z poličky montážní podložku, kde si rozpojuji a spojuji dílky tahu, abych něco jiného spojil a rozpojil - uklidňuje mě to...  
Jenže: nechal jsem si tam rozebranej tah od astronů  a pak na to zapomněl (!) .. a najednou vidím, že odlítly nějaké věci do prostoru - a došlo mi, že jsou to dílky tahu astronů... normálně to dělám tak, že ty dílky dám hned do pytlíčku, jenže pytlíček jsem měl nahoře v bytě - hodinky matlám v kanclu, kterej je dole pod bytem jedno patro. takže se mi to dolsova rozletělo - rozstříklo - po kanclu... ale dílky jsem postupně našel, pryč je ovšem ta mrňavá vložka do dílku - která má asi 1mm.. to najít nedokážu.. v krabičce jsem naštěstí dnes našel ještě 2 dílky, které jsem tam při předání hodinek neviděl... takže mám naštěstí celkem 4 dílky k tahu. Takže snad nebudu muset nic přikupovat, pokud bych se rozhodl astrony někdy v budoucnu vyměnit. 

Večer, jak mi začala propukat horečka, tak jsem bědoval nad ztrátou osiček a manželka řekla: jels pro ně 100km, ty hodinky ti jsou souzeny, nemáš dílečky, aspoň je neprodáš! pěkně s nima zůstaneš! je to osud! jste si souzeni!!!
Tolik výrok manželky... Mám ve zvyku si výroků manželky vážit :)

Další pocity: ty hodinky se strašně lesknou! je to blyštivé jak v celofánu zabalená bižuterie... ale modrá je krásná,  hloubka, plasticita paráda, a/r bomba... Proč jsou ty okraje subčíselníků tak výrazně lesklé? To nemohli udělat decentní jako např. u citizenů, co jsem měl? Achich! Já nechci nosit na ruce něco co křičí jako cetka! Nechci, aby to přitahovalo pozornost! Já mám rád estetiku umírněných sarbů nebo sarxů!!!!

Co jsem si to pořídil????

Pomoc!

image.thumb.png.cd5b901d590555d003ff212fd2dd31cd.png

 

 

image.png.fd4aff1baee633ea20fbbb87de30ba2e.png

0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...