Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Tmavě modrý krokodýl pasuje, prodlužuje linii ciferníku na obvod celé ruky. Klasicka kombinace mnoha výrobců. [emoji106]Černý snad jen jako nějaký outdoor silikon, ale to k tomuto druhu hodinek asi není. To jsou spíše takové akční oblekovky.[emoji6] Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk
 3. Zatim jenom marvel. A jestli si videl social club, nemuze te to prekvapit ani sokovat.
 4. Zdá se mi to, že ti nožky hodinek přesahují zápěstí? To máš tak útlou ruku, nebo jsou ty hodinky tak velké? Jinak gratulace a ať šlapou jako hodinky.
 5. Můj favorit je MDS18 pak MDS49, 23 a poslední 04. Neptej se mě proč.
 6. Today
 7. [emoji106] Tak ať dál dělají radost.
 8. Ty hodinky jsou nádherné, ale té datumovky je opravdu škoda. Kdyby tam na datum dali subciferník, jako je na pozici 9, bylo by to symetrické a prakticky dokonalé. Jenže pak by neměli kam dát značku propisky, takže to celkem chápu.
 9. Up Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk
 10. Dneska vyjížďka s kámošem. Konečně si koupil slušný auto [emoji23]
 11. No jo. Logicky. Diky. Rano to shodim a kouknu na to. Jeste jednou diky.
 12. https://vid.pr0gramm.com/2021/04/10/06b6625ea51efe22.mp4
 13. Dík za info, trochu znám jen současný amfibie, o minulosti mnoho nevím, rád se nechám poučit. Takže ty hodinky Pepy Holance by mohli být originální, jen ten nápis na dýnku mi nesedí. A co si mám myslet o komadirských z e-bay s ciferníkem komandiskie a nápisem автоподзавод na dýnku? To nesedí Začínám uvažovat o nákupu historických kousků z Čistopolu pro rozšíření znalostí a to není dobrý směr....... (doufám, že tyhle technický dotazy neruší vlákno plný fotek chlupatých zápěstí s vymazlenýma amfibiema)
 14. Přítelkyně (učitelka) čekala po registraci do UVN na PIN2 asi 2 týdny a nic. Pak se zkusila zaregistrovat v pár nemocnicích okolo Prahy a po pár dnech jsme jeli očkovat do Hořovic. UVN asi nemá kapacitu.
 15. Hm, jsou to sulini. Platbu strhnou hned, refund trva tyden. Sulini no...
 16. nooski

  SEIKO 5

  @siwijestli to bylo na mě, tak ta fotka s lumi je skládačka ze dvou fotek, aby lumi byla vůbec vidět
 17. Jako u všech Due - jen 30m Asi se předpokládá že po uzamčení do trezoru už to východního investora trápit nebude...
 18. Jsem rád, že mi tu někdo poradí,ale také nemám rád ty co sežrali Šalamounovo hovno a furt jen něco kritizují. Ať si to přebere,kdo jak chce. Nejdříve hledám chybu u sebe....
 19. Nechci odpovídat za pány hodináře,ale toto byly echt případy,kdy se díly sháněly špatně a bylo rozumnější je vyrobit. Samo pokud je díl za rozumnou cenu a originál ,tak by byl využit.
 20. Ten stav vypadal z fotek skvele, tak to je parada, ze jsi narazil na tak krasnej kus ve full baleni, casto uz nemaj ty krabice s limited plaketou, atd. S tim “nafurt” drzim palce, ja muzu po temer trech spolecnych letech rict, ze me porad hodne bavi Uzivej!
 21. To je pravda, ale to nejspíše byla též narážka na senior1949 a jeho ukázku úprav hodinek k obrazu svému.
 22. Poniklované, značka (číslice) nejspíše velikost.
 23. Malinká slevička na 24999,- A kdyby vám doma překážely nějaké orisky, fortisky, eternky, šup sem sněma. Třeba se domluvíme. Díky. L.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...