Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Nepatřím mezi tvory, kteří čtou jen titulky ... ale tenhle se mi líbí ... https://cnn.iprima.cz/rusko-je-udivene-ze-soucasnou-situaci-zvladame-ztraci-vyznamnou-zbran-mysli-si-expert-187476
 3. pozeram ze kuchat baworaky je tu nejaka zaluba.. sa pridam teda
 4. To je skvela formulace pro situaci pred manzelkou
 5. Suchá nebo s něčím? Tohle mě zajímá, asi mě to bude čekat. Bojím se o nápisy.
 6. @Jackie Treehorn Na Fragrantice pár lidí mluví o reformulaci: https://www.fragrantica.com/perfume/Prada/Luna-Rossa-Carbon-43402.html Je možné, že ti kamarád přivezl starší šarži a novější už budou horší. Stává se to.
 7. Když pro ně zaletíš, jsou 4 roky staré a zaplatíš hotově od soukromníka, můžeš mít v baťůžku i papíry s krabičkou a hodinky na ruce a nepřiznat to? Napadlo mě krabku / papíry poslat poštou, ale je to nutné? Díky za odpověď!
 8. Kluci prostě nechtěli hrát fotbal, pan Švirgavý měl trošku lépe vybírat....
 9. Tak se taky přidám s názorem. Teď jsem byl o víkendu v Praze, nějaký ňuňání, nechyběl Koscom. Hrozně jsem chtěl Bohematic vidět live. Až tam jsem se dozvěděl, že se přejmenovali. Za mě je to brutální fail.. eeeh! Bohematic znělo super, Robot je creepy. Jinak hodinky krásný, pěkně udělané, líbily se mi fakt dost! Jen ne cena. Tu si nějak nedokážu úplně obhájit vzhledem k tomu, co můžu mít za ty prachy jinde. Ale líbily se mi! To zas jo.
 10. Já jsem se do těch yachtů asi zabouchnul Fakt krásný…
 11. Na Bulova 666 ceste na vymenu. Ked to prebehne, uzavriem. F.
 12. Tak jsem po delší době zkontroloval jak sedí čas na SBGN005 a od koupě jdou na vteřinu přesně. Už je to rok a dva měsíce (letní čas řeším GMT přeskokem). Jako slušná práce kluci japonský.
 13. Proti jake konkurenci? Vzdyt LG dodava tv Oled panely vetsine ostatnich.. snad jen Sony ma vlastni.. :-)
 14. Kdysi jsem řešil něco podobného a zaujalo mě tohle https://www.mrparkit.com/cs. Tam by mělo být parkovací místo jistý. Nakonec jsem to ale nevyužil, takže osobní zkušenost nemám.
 15. Tak u mě OWG není problém, já už několik měsíců na ruce skoro každý den tyhle Hydroconquesty. Ale já jsem divnej, předtím jsem 15 let v kuse nosil Seika Samuraje, tak už to chtělo "upgrade" .
 16. @warann hadam len nie zdravotne problemy... to cloveku zoberie radost zo vsetkeho fakt spolahlivo... ale expy na ruke parada. proste "the watch"
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...