Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. A ještě je taky dobrý, jak do toho všeho dycky zamektaj o tom otvírání prvního stupně, to už je na hraně provokace.
 3. Počkej do stredy/čtvrtka a odvolás znova :-))
 4. Mně se vážně líbí nová kolekce od Breitlinga; je taková víc do vintage stylu, ale mám pocit, že ty máš spíše chuť na větší, old schoolový macky, jako např. Avenger nebo Emergency, podle toho, jak se rozepisuješ o Seiku a Invictě.
 5. Kdepak cesty, jen venčení. A fretky jsou zase diskriminované .-) Ještěže ten náš je teď zvyklý chodit dřív. Stejně by těch 500 m bral jako újmu na svých fretčích právech... Na druhou stranu mne uklidňuje, že květinářství i nadále zůstávají v provozu.
 6. Odvolavam co jsem odvolal, jsou to kokoti
 7. Jo, hlavně všem policajtum a bez tendru
 8. To je pravda, registr tak řešit lze. U druhých dvou je to zatím nemožný - fotky. Bohužel je příkaz na vypnutí či spíše omezení objednávkového systému, bohužel. Tím by to šlo-omezit kontakt. Jinak můžu říct, že u nás se ty ženský nezastaví a nějaké homeoffice u nich neexistuje, makaji. Bohužel jak tu zavádíme ty zóny, tak lidi mají fígl na parkovací kartu a hojně ji využívají a tím zahlcujou občanky.
 9. Alespoň je další důvod pro koupí velmi přesných hodinek
 10. Jo a ještě mě baví takový to: 4:59, 23:59... :-)))
 11. Já mám na mysli konkrétně třeba registr vozidel, kam lidi musí, ať chtějí, nebo ne. Nebo agendy pasů, občanských průkazů atd. Kdyby tam šlo naposílat papíry mailem, poplatek zaplatit převodem a pak se jen v určený čas dostavit k vyzvednutí žádaného, ani bych nepípl. Takhle je to nesmyslné.
 12. V oblasti pohybu osob je to přes den je stejný jako dosud.
 13. Cesty se psem nakonec 500 m od bydliště.
 14. Ono i na úřadech dělají lidi a prodloužením pracovní doby se akorát dosáhne toho, že se tam lidi chodí vykecat s naprostéjma hloupostma, co lze vyřešit zvednutí telefonu nebo napsání e-mailu či datovky(dnešek u mě toho byl důkazem). Lze tak řešit drtivou většinu žádosti. No neva, další chaotické a nahodile rozhodnutí čekám nejpozději ve středu.
 15. Já si nedokážu ospravedlnit, abych vlastnil víc jak jedny hodinky, a to i přes to, že jsem se o to několikrát pokoušel. Vždy jsem nosil pouze jedny, a druhé ležely ladem. Na mé planěte tedy platí: jedny, a pořádné.
 16. Zkuste si říct, jen tak nanečisto, třeba "jedenáctá vlna, to zvládnem". Kdo a z čeho?
 17. Ale jo, ony tam jsou omezeni i pres den, to vypada. Tentokrat jsem udelal to, co nesnasim, tedy vyvozoval zavery jen podle prvotnich clanku v novinach. Oficialni text jsem zatim nehledal a necetl. Kazdopadne se u nas ty opatreni zavadi a formuluji tak chaoticky, ze nelze rict, ano maji jasny nazor a delaji jasne a konkretni kroky. Protoze i kdybych s tim nesouhlasil, musel bych aspon uznat, ze jednaji jasne, transparentne a podle nejakeho promysleneho planu. To v soucasne chvili nemuzu, ani kdybych zavrel obe oci a nakapal si do nich kanagon. Kazdopadne ja bych tuhle situaci rozhodovat nechtel ani za podily z testu, rousek, desifekci a vseho ostatniho.
 18. Hlavně.. Ono to jako za dva tři tejdny trochu klesne, voni to zas uvolněj na Vánoce,aby si jako lidi užili...všichni navštíví rodiny (logicky) a hned to zase naroste, tak to zase utáhnou. Do května to bude jenom o tomhle pravděpodobně..nahoru dolů.. Mnoha lidem regulérně jebne.
 19. Tady to je nejspíš přepis Usnesení. Který na webu zatím není.
 20. Mám v plánu nějakou hodinkovou obměnu, tak pošlu do světa tenhle lehce raritní kousek. Hodinky mají původní stroj kal.68 s incablokem. Všechny ostatní díly jsou nové, samozřejmě originál z Eltonu. Nicméně kompletaci a servis stroje mi dělal Tondako. Je to už pár let, v té době ještě Elton prodával díly hodinářům. Na hodinkách je průhledné dýnko. Občas jsem je nosil, málo ale nějaká ta vlásečnice se najde. Renovační pouzdro je chromovaná mosaz (samozřejmě v top stavu), stejně jako originál, sklo plast, takže vyžadují šetrné zacházení. Pozorné oko si všimne, že ručky původně patří k černému modelu, líbily se mi víc. Mě známé mínusy: Gravírování na dýnku mi přijde mírně neostré, nic fatálního, ale pro pořádek. Šroubky měly být modřené, ale úplně se to nevyvedlo, takže jsou spíše do černa. Nevadilo mi to, na fotkách je to vidět. Vyšly mě před lety na 18tis, na kolik vyjdou dneska si ani nechci představovat. Moje cena je 16tis Kč, včetně dopravy. V ceně jsou jen hodinky na řemenu od Anely, papíry k nim nikdy žádné nebyly :).
 21. Cau lidi, koukam do svy kristalovy koule a vidim, ze musim vypadnout na dovolenou. Prej jsem pro lidi okolo sebe uz nesnesitelnej...
 22. Já se třeba divím, že neomezili počet osob na nákupák, talošům to fungovalo.
 23. Tak to se naprosto shodneme Ale oni přece už na jaře zjistili, že koronáč funguje výhradně po 22. hodině Pak to tedy upřesnili na 20.00, teď se usnesli na kompromisu - 21.00.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...