Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

Krasny pohled! Jirko, rodine vyrid, at to jeste par tydnu vydrzi... co nevidet to pujde z domu. ;) Ale abych to dal trochu do kontextu:

  • ceka nas jeste par plateb (s nejvetsi pravepodobnosti to bude vsechno doplaceno do patku - zalezi na Dmitrijovi, jak rychle to staci zpracovavat)
  • evkivalent toho, co se Jirkovi vali na stole, je momentalne uz v ruznych fazich tranzitu
  • posledni zasilky budou snad vyexpedovany taktez do patku (opet to bude zalezet na tom, jak se s tim popere Dmitrij v Cistopoli)

Suma sumarum se to ale opravdu blizi do finale. Jen jsem v tom chtel udelat trosku jasno, abychom uz vsichni nejasali. Zatim muze radosti skakat jen cast z nas. (A napriklad mne se to bohuzel zatim taky netyka... Dmitrij vytrvale posila vsechna mozna cisla okolo, jen ne ta moje.) :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasny pohled! Jirko, rodine vyrid, at to jeste par tydnu vydrzi... co nevidet to pujde z domu. ;) Ale abych to dal trochu do kontextu:

 

  • ceka nas jeste par plateb (s nejvetsi pravepodobnosti to bude vsechno doplaceno do patku - zalezi na Dmitrijovi, jak rychle to staci zpracovavat)
  • evkivalent toho, co se Jirkovi vali na stole, je momentalne uz v ruznych fazich tranzitu
  • posledni zasilky budou snad vyexpedovany taktez do patku (opet to bude zalezet na tom, jak se s tim popere Dmitrij v Cistopoli)
Suma sumarum se to ale opravdu blizi do finale. Jen jsem v tom chtel udelat trosku jasno, abychom uz vsichni nejasali. Zatim muze radosti skakat jen cast z nas. (A napriklad mne se to bohuzel zatim taky netyka... Dmitrij vytrvale posila vsechna mozna cisla okolo, jen ne ta moje.) :(

Tak, sam za sebe jsem ras, ze cisla, co tu uz jsou, nezverejnujete, uz bych si okousal nehty i na nohach :-). Radsi chci vedet co nejmin a i to davkovat po davkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, prej co se mi válí na stole!  :wallbash:  já si tady s nimi povídám, večer jim pouštím jednotlivé díly seriálu "Jen počkej", projíždíme spolu Chronomag, aby věděly, ke komu se dostanou, dávám je spát do vypolstrovanýho boxu... :baby:

 

Ale jinak tedy uvedu pro ujasnění, že zatím máme doma přesně jednu čtvrtinu, ostatní jsou na cestě, nebo co nevidět budou. Osobně si ředstavuju, že hodinky k transferu vybírá Dmitry asi tak, že je dá do míchačky, tu zapne, pak tam sáhne a vyndá pět kusů, který zabalí a pošle, tudíž je to takovej Mates (kdo nezná si vygůglí) a třeba někteří hamouni, kteří budou mít vícero kusů, tak mají doma zatím jen jeden kousek, někteří žádný (třeba já a Honza). S Honzou jsme se tedy dohodli, že v rámci kolektivní spravedlnosti a s přihlédnutím k solidárnímu a rovnoměrnému rozprostření radosti začneme s distribucí až budeme mít doma aspoň převážnou většinu kusů a zbytek v poštovním autě Český pošty.

Doufám, že to chápete a tak nějak vnitřně i akceptujete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den všem.

Dmitry doháčkoval jednu řadu, dalších 11 kusů. Momentálně je doma 36 kusů, je mi jasné, že se to táhne, ale není síla to změnit, z naší strany je vše uhrazené, teď už jen čekáme každý den netrpělivě za záclonou na pošťačku. Další várka (45 kusů) byla z Tatarstánu odeslána ve vlnách, podle tracking čísel 25.10., 29.10. a 1.11., cesta trvá cca 10 dnů. K odeslání tedy zbývá ještě 20 kusů, předpokládám, že jak dorazí ty tři odeslané várky, tedy konče tou 1.11., začnu dokompletovávat a rozdávat. Opět tedy připomínám, že upřednostňuji osobní předání v Praze a okolí, kdo z mimopražských tedy plánujete cestu do matičky v dohledné době, pošlete mi prosím SZ a najdeme řešení, jak se potkat a hodinky předat, také bych uvedl do pohotovosti kurýry, kteří by byli ochotni posunout dodávky na Moravu (Brněnsko, Olomoucko, Ostravsko) a případně Slovensko.

Tolik tedy  z dnešních E-news, pokud vás cokoli napadne, ptejte se.

Díky a v souladu s názvem seriálu "Jen počkej!" jen dodám "Už to bude!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...