Přejít na obsah

Co nosíte (tentokrát na nohou)


Doporučené příspěvky

Na Lojáky nemám prachy, tak sem si neska koupil hobití boty ..... jen co sem do nich vklouznul, tak bylo jasno :lol:

Byla akce nebo běžná cena? Koukam po nich uz dlouho, budou i na zimu nebo tohle je max zima co daji?

 

 

Bite my shiny metal ass with Tapa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Byla akce nebo běžná cena? Koukam po nich uz dlouho, budou i na zimu nebo tohle je max zima co daji?

 

 

Bite my shiny metal *** with Tapa

-7% z běžné ceny .... zateplený to není, ale já v tom cestu k autu a zpátky zvládnu .... já vlastně žádný vyloženě zimní boty nemám, protože je nepotřebuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem se ptal, ale bez odpovedi, tak zkusim znovu.

 

Ma nekdo zkusenost jak s napinaky Bexley tak i s temi z ebaye? Mam dojem, ze jste je nekteri kupovali v hromadne objednavce tu na foru.

 

Pokud mate zkusenost jen s jednimi, tak napiste zkusenosti, zda jsou kvalitne zpracovane atd.

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me jde spis o to srovnani obou, at vim jake objednat

 

a o to jak moc ta velikost odpovida (idealne pokud mate Loake, Gucci nebo treba Dolce Gabbana pro srovnani)

 

na ty Bexleye jsem na internetu nekde cetl, ze jsou trosku vetsi - predevsim co se sirky tyce

Upraveno uživatelem Katz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele napínáky bexley uplně v pohodě , je to to samý co loake a milion dalších firem (ani bych se nedivil kdyby to dělala jedna fabrika) co se týče velikosti ak to sedí a do šířky mám přeci pružinku kterou křížovým šrubovákem nastavíš jak potřebuješ. A za 15 eček není co řešit . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Le premier má celkem zajímavou slevu na pár posledních Buckhinghamů... Jinak k tomu Blažkovi - má tu někdo ty jejich boty z horního cenového spektra? Taky mi spadla čelist, když jsem viděl ty ceny v podstatě třeba výš než všechny řady Loake...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...