Přejít na obsah

LÜM-TEC V5


Vit

Doporučené příspěvky

Jaky je ten tah na živo?

    - dobrý, ale mám hodně jiných hodinek na tahu, tak jem ho teď nebral (je to příplatková výbava)

Ten cifr je povedený

    - ano, to je

Šajnuje v noci tak jak na těch jejich fotkách?

    - ještě víc

 

Odpovědi viz.

post-1538-0-08588900-1566068974_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 218
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tá V5 to je proste pecka. Z obrázka som tým hlboko zapusteným ciferníkom odhadol výšku puzdra minimálne na nejakých cca 15mm, ale čítam, že má 13.5mm, to je v pohode nositeľné. S puzdrom sa pohrali, je to vidno. Škoda, že sa tak nepohrali aj s rotorom, ale nakoniec, tá je čistá plocha tam pasuje. Veľmi svojbytný model, parádne sú, Vít a rovnako aj tvoje fotky.

 

Prepáč, ak si to tu už spomínal, ale prosím ťa, čo všetko z remeňov ti v balení k hodinkám prišlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá V5 to je proste pecka. Z obrázka som tým hlboko zapusteným ciferníkom odhadol výšku puzdra minimálne na nejakých cca 15mm, ale čítam, že má 13.5mm, to je v pohode nositeľné. S puzdrom sa pohrali, je to vidno. Škoda, že sa tak nepohrali aj s rotorom, ale nakoniec, tá je čistá plocha tam pasuje. Veľmi svojbytný model, parádne sú, Vít a rovnako aj tvoje fotky.

 

Prepáč, ak si to tu už spomínal, ale prosím ťa, čo všetko z remeňov ti v balení k hodinkám prišlo?

 

Omlouvám se za neúplný popis, doplňuji níže.

 

Ty detailní fotky jsou parádní!

 

Děkuji.

 

-------------------------------------------------------------

 

Doplnění informací o řemenech, které jsou součástí balení:

 

1) Kožený černý "letecký" řemen

     - krásný poctivý řemen ve vzhledu IWC, který se kousek za pouzdrem skokově zužuje

     - doplněný šrouby

     - měkká (pravděpodobně buvolí kůže) s krásnou strukturou

 

2) Gumový pásek

     - oppatřený na obou částech logem firmy

     - robustní, příjemný na omak, připomíná mi silikon

     - antistatická úprava povrchu

 

3) Kožené NATO

     - krásná přírodní hnědá barva

     - ozdoben vypáleným logem LT

     - barva kůže i toho vypáleného loga mi připomína koně, včetně typického značkování

         (pokud se značkování používalo jen pro dobytek, tak nechť mi to koňáci odpustí)

 

A ještě jedna zmínka o krabici. Dle mého je nahrazení velké těžké dřevěné krabice menší koženkovou krok správným směrem. Je to pro sběratele určitě daleko praktičtější.

post-1538-0-59765100-1566133549_thumb.jpg

post-1538-0-72333000-1566133557_thumb.jpg

post-1538-0-21694400-1566133564_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju.

Doplním, že na gumě je z rubové strany opět příjemná vychytávka ve formě vybrání pro snadné odjištění stěžejek (výměna řemene).

post-1538-0-57079300-1566461947_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyrkysovým odstínem a luminiscencí "radioaktivně" prosvítající i ve dne mi to dost připomíná (subjektivně stále poněkud hezčí) Fortis Marinemaster White...

post-18308-0-92202600-1427677614_thumb.jpg

 

...akorát že u nich ten "WristLamp" efekt trval jenom prvních 30-40 sekund, pak šel jas rychle dolů a po 3-4 hodinách pod rukávem už na nich okem nepřizpůsobeným na tmu nebylo vidět ani prd - na rozdíl GTLS :nuke: bludiček ve starých Traserech, bez ohledu na roční období a garderóbu čitelných i po 12(?) letech provozu.

Dá se prosím aspoň nějak subjektivně odhadnout, kolik hodin vydrží "použitelným způsobem" svítit tahle MDV krupice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyrkysovým odstínem a luminiscencí "radioaktivně" prosvítající i ve dne mi to dost připomíná (subjektivně stále poněkud hezčí) Fortis Marinemaster White...

 

 

 

...akorát že u nich ten "WristLamp" efekt trval jenom prvních 30-40 sekund, pak šel jas rychle dolů a po 3-4 hodinách pod rukávem už na nich okem nepřizpůsobeným na tmu nebylo vidět ani prd - na rozdíl GTLS :nuke: bludiček ve starých Traserech, bez ohledu na roční období a garderóbu čitelných i po 12(?) letech provozu.

Dá se prosím aspoň nějak subjektivně odhadnout, kolik hodin vydrží "použitelným způsobem" svítit tahle MDV krupice?

 

 

Pokusím se vymyslet nějaký dlouhodobý srovnávací test V5, Seiko Padi a Velké tritiové trubice, kterou  mám v klíčence Helveti.

Asi bych na začátku všechno nasvítil UV lampou a potom fotil třeba po 2 hodinách.

 

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

Jedna sportovní

post-1538-0-72766900-1566819184_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte, jako vždy luxusní fotky. Ještěže mají hodinky datumovku pro mě nezkousnutelne mezi 4 a 5, hodně často se u tebe inspiruju a tady mě sice svrbej prsty, ale datum převažuje, naštěstí.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju Martine.

Ty se v tom focení také lepšíš a za chvilku už nikdo nebude vědět, co zamená rčení: fotit jako Kuncák.

 

Jinak pokud by tyto netradiční hodinky chtěl někdo okouknout na živo, ozvěte se.

Skoro každý týden se pohybuju se na trase Zlín - Brno - Praha - Mladá Boleslav.

post-1538-0-55386400-1566978269_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...