Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V autě zásadně nenechávám vůbec nic když ho pouštim z dohledu, kór elektroniku a doklady. Případný zloděj by nenašel ani 5 Kč.

Což je přesně ten typ informace, která teď Romanovi pomůže úplně nejvíc :D

 

edit: Doplněn smile na odlehčení

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což je přesně ten typ informace, která teď Romanovi pomůže úplně nejvíc :D

 

edit: Doplněn smile na odlehčení

Já mám dvě fáze. První je šok a zlost, protože jsem slušnej člověk a neumím tyhle lumpárny zpracovat. Druhej pocit je pak takový pocit pýchy. Na to, že něco umím, že se dovedu o sebe a svoji rodinu poctivým způsobem postarat a tohle mě nepoloží, protože budu makat a ty prachy vydělám znova. A ten čurá.k se nezmůže na nic víc, než vykrádat auta na parkovišti. A jestli má děti, tak můžou říct:"No náš táta krade." Pocit k nezaplacení
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi me stve ze jako uživatel s malým počtem příspěvku nemuzu reagovat v prodejním vlakne na uživatele OLINKA ktery mi v koncem roku 2015 prodal Orange monstra včetně oranžové gumy ala isofrane kterou do dneska nemam doma a po druhe urgenci uz ani neodepisoval na zpravy.

 

Jeho současný vystaveny inzerát:

Predam tieto super tuniaky kupovane v 12/2015,hodinky su v super stave bez najmensieho poskodenia.Komplet balenie,plus navyse pridam gumu ala Isofrane,original guma Seiko napouzita.Cena je 650e

kofino1979@gmail.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po roce na CTčku žádný zlepšení, žíla zacpaná, injekce denně asi nafurt.....

Take Ti budu drzet palecky pane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Penny mají Plzeň v akci, takže Vietnamci mají od 7:00 pohotovost. Když dorazí normální zákazník v 10:00 a chce si vzít pár lahví, už nejsou. Tohle mi vadí, že si Vietnamci dělají ze zboží v akci v supermarketech velkoobchod. A i když dá market omezení na počet ks, tak se točí s celou rodinou každý třeba 10x.

 

OZR60dfb3_Van.JPG

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dvě fáze. První je šok a zlost, protože jsem slušnej člověk a neumím tyhle lumpárny zpracovat. Druhej pocit je pak takový pocit pýchy. Na to, že něco umím, že se dovedu o sebe a svoji rodinu poctivým způsobem postarat a tohle mě nepoloží, protože budu makat a ty prachy vydělám znova. A ten čurá.k se nezmůže na nic víc, než vykrádat auta na parkovišti. A jestli má děti, tak můžou říct:"No náš táta krade." Pocit k nezaplacení

Naprosty souhlas, Romane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Penny mají Plzeň v akci, takže Vietnamci mají od 7:00 pohotovost. Když dorazí normální zákazník v 10:00 a chce si vzít pár lahví, už nejsou. Tohle mi vadí, že si Vietnamci dělají ze zboží v akci v supermarketech velkoobchod. A i když dá market omezení na počet ks, tak se točí s celou rodinou každý třeba 10x.

 

OZR60dfb3_Van.JPG

Tak si je vezmi za plnou cenu. Sice to bude o cca. 20 korun dražší, ale kvůli tomu se svět nezboří. Plzeň v akci nech sockam, co se klepou, ze ušetři 3 koruny na flasce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...