Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kdo se chce nasra.t doporucuju dnesnich ?dvacet minut radiozurnalu? kde mluvil Jiri Kejval - predseda ces. Olympyjskeho svazu nebo co. Clovek co ma novou hymnu a vse okolo na svedomi. Ten je uplne mimo hosi. Zmenit hymnu by jsme meli protoze neni uderna a nemotivuje sportovce. Dokonce ji nekteri nechteji zpivat kvuli bojacnemu textu ? kde domov muj? On to beretak,ze je to snad pouze nejaky sportovni choral. Jako dost jsem se vytocil. Taky je moc kratka, sportovci chteji delsi aby si ji mohli uzit.

 

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3994501

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hymna - teď na to koukám na ČT ve zprávách a nejdříve jsem si myslel, že je Apríl. To myslí vážně? Proč? Ty důvody co píše Dantechno? To jsou kurva starosti. Ať jdou do pr....

 

Edit: Teď řekli, že to chtějí olympionici, aby byli déle na stupních vítězů. No za tím snad Ester neni, protože hymna je jen při zlatý. Tommi Poser...

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hymna - teď na to koukám na ČT ve zprávách a nejdříve jsem si myslel, že je Apríl. To myslí vážně? Proč? Ty důvody co píše Dantechno? To jsou kurva starosti. Ať jdou do pr....

 

Edit: Teď řekli, že to chtějí olympionici, aby byli déle na stupních vítězů. No za tím snad Ester neni, protože hymna je jen při zlatý. Tommi Poser...

 

 

No bóže, no.

Přidali pár samplů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska poprvé venku, konečně začaly rehabilitace. Byl jsem s nohou vě výřivce a už při odchodu jsem ukazoval sestře červené pupínky. Doma se to rozjelo jaxviňa, noha vypadá jak při neštovicích. Konečně jsem vygůglil, vo co go - vyrážka z výřivky neboli folikulitida. Asi ty vany moc nemyjí a nejsem si jist, že mi vůbec dali novou vodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rýmicka a kaslik... :( takže přišel na řadu čaj, zázvor, med a citron... Snad to že sebe nějak dostanu

to máš z toho, že se furt válíš................

jó to kdyby jsi občas vzal kolo a hodil si nějakej ten švih................ale to ty nééé, to radši doma na gauči koukat na soudkyni Barbaru................ :lol2:

dej si slivovici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to máš z toho, že se furt válíš................

jó to kdyby jsi občas vzal kolo a hodil si nějakej ten švih................ale to ty nééé, to radši doma na gauči koukat na soudkyni Barbaru................ :lol2:

dej si slivovici

voe.. To mě právě dostalo asi.. Chtěl jsem to vyjezdit a pak sem ještě dělal dřevo. No zjevně to nepomohlo. Slivku doma nemám, ale včera jsem k tomu pozival tatra tea :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...