Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Jo, ty moje. Koupil jsem je za 16 dolarů na testování. Nemáš fotku dýnka?

 

Bóže, v jakým světe to dnes žijeme? Nejen že se fejkujou už i Casia, ale ještě ke všemu si Kamil ty fejky za 16 dolarů kupuje. Armagedon se blíží... :D Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ty moje. Koupil jsem je za 16 dolarů na testování. Nemáš fotku dýnka?

 

A co si na nich chtěl testovat ??? :huh:

Velikost testovat nemusíš, na to stačí dát si na ruku originál.

A všechno ostatní lze testovat jen na originálu, aby to mělo smysl. "Testovat" fake je jaksi mimo, ne ?!?

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevim, koupí fejku (za jakýmkoliv účelem) podporuješ výrobce (fejkaře). Každej jinej, kdo tu nějakým způsobem prezentuje fejky je minimálně mínuskován, standardně však lynčován. Jediný místo, kde se fotky fejků dosud tolerovaly bylo vlákno s fejkama g-shocků....A že je to přímo Root Admin mi příjde smutné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl jsem vám nic ukazovat! Jak mám udělat srovnávací test bez obou hodinek, vy chytráci?

 

Udělat srovnávací test, zveřejnit ho, poukázat na rozdíly a nikde jinde to nepostovat. Stačí? Píšu to jenom kvůli tomu, že postoj vůči fejkům zde na fóru je naprosto jednoznačný. Někdo tu dával do tohodle vlákna fotku MM, to se dalo pryč, všichni víme proč a nikdo neprotestoval. Tak proč sem ty můžeš dát fotku fejku? Protože seš root admin, protože seš na fóru dlouho a lidi tě tu znají? Pravidla pro všechny, Kamile.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...