Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Jj, taky jsem se na to ptal, ale pro nedostatek času zapomněl podat report :D

 

L888 (resp. ETA A31.L01) by měl mít rezervu nátahu 65 hodin, ukazovat čas a datum a jet na frekvenci 25.200. Přesnost resp odchylka má být do 3-4 vteřin denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak ja na to koukal snad 100 x :) uz jsem doma. Uplne v poho bez indexu, je to cistejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Chlapi, tady se řeší blbosti s indexama a aby někdo napsal, že se začaly LHC dělat ve velikosti 44 mm (viz inzerce), to ne. Jsem ze sebe před chvilkou udělal prima kašpara...

 

L3.841.4.56.6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vnímám tak, že LHC je mimořádně úspěšný model sportovně-elegantních univerzálek a hromada lidí se zápěstím 20+ do nich nešla jen kvůli rozměru. Naživo jsem je neviděl, ale jestli se povedlo zachovat hezké poměry pouzdra, proč ne (kdyby RLX začal dělat i maxi suby a gmt ve velikosti 42 nebo 43 mm, byl by to asi docela hukot. Populace roste, tloustne a mohutní). Navíc se fandové LHC konečně dočkali standardního rozpalu nožek 22mm. Jen se v téhle velikosti trochU bojím zobáku u korunky...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni jsou dokonce snad 41,5. Ale i mně se vždycky na ruce zdály o dost větší, což byl hlavní důvod, proč jsem je pustil. To Aquaracery mají 42 a subjektivně se zdají být menší než LHC. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno tady probíhala diskuze na téma přesnoti LHC, která mě vyprovokovala k měření, protože jsem měl dlouhodobý pocit, že se hodinky fest zpožďují. Při zhruba 10-ti denním měření začátkem ledna jsem zjistil nemilou odchylku - 19 s/den. U nejmenovaného hodináře pak na vibrografu dávaly -15 s/den. Tam mi mimojiné sdělili, že to je u mechanických hodinek běžné a nemám se tím trápit. Trápení pokračovalo....

 

...putovaly tedy k panu Frýdlovi k seřízení.

 

Hodinky jsou seřízené, mají vyčíštěné mazivo (byly tam cucky) a následně podstoupily tlakovou zkoušku. Za sympatickou cenu davají aktuálně + 1,7 s/den. Hned jsem o něco šťastnější :-)

 

cau, prosim kde/kdo je p. Frydl? nejaky link?

 

btw nekde v tech 32 stranach se pise jaka verze ETY tam je? nekdo psal, ze Elabore. Je to pravda? 

Upraveno uživatelem moralles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte

podarilo sa mi  poškodiť kovový ťah . Fakt je, že už dlhšie  mi ten mechanizmus zacvakával ťahšie.

Mám otázky :

- stalo sa to niekomu, alebo len ja som také prasa ? Vymenia mi v servise  len malý poškodený diel, alebo väčšiu časť ťahu ?

- hodinky mi vďaka poškodeniu ťahu padli z výšky vyše 1 m. Nezdá sa, že by sa poškodili, ale mám aj tak nepríjemný pocit - dať strojček skontrolovať tiež ?

- denná odchýlka mi dlhodobo robí okolo 8-10 sek, je to ešte v norme ? 

ďakujem za každú odpoveď

post-10540-0-27058700-1516746249_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...