Přejít na obsah

Co jste kde viděli


safi

Doporučené příspěvky

Strašná zkušenost. Viděl jsem vedle sebe origoš a fake Glashütte Original Sixties. Po dvaceti letech vášně pro hodinky konstatuju, ze jsem rozdíl poznal jen podle reminku, ten fake neměl pravej aligator. Jinak zdrcující. Kam tohle povede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

RZ xxxSEIKO na Octavii. Tak kdopak je zde fanda teto znacky? :-)

Už se to tu párkrát řešilo. Na Uherskohradišťsku jich jezdí víc. Já jsem viděl bílou trojkovou oktávku a dával jsem sem i fotku. Tuto značku mají i jiná auta. Jsou to služební auta snad společnosti SEIKO Flowcontrol, spol. s r.o. Taky jsem na to čumněl. Bohužel s hodinkama to fakt nemá nic společného.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Už se to tu párkrát řešilo. Na Uherskohradišťsku jich jezdí víc. Já jsem viděl bílou trojkovou oktávku a dával jsem sem i fotku. Tuto značku mají i jiná auta. Jsou to služební auta snad společnosti SEIKO Flowcontrol, spol. s r.o. Taky jsem na to čumněl. Bohužel s hodinkama to fakt nemá nic společného.

Dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Pacoš" na veterině dneska starší velký čistě černý PO na hnědým "hodinkee" kožaku (s tím kontrastním bočním šitím u stěžejek). Nevypadalo to blbě, mělo to takovej vintage nádech.

 

Pacos na veterine? Takze pejsek? Nebo snad neco vetsiho? :lol2: Promin, neslo odolat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...