Přejít na obsah

Den otevřených dveří v Eltonu


Doporučené příspěvky

Pánové, otázka na někoho z místních. Zítra se dovalíme někdy kolem 19-20 hodiny. Budeme mít hlad a hlavně, hlavně bychom dali něco dobrého k pití. Nějaké pivo, i dobrá kořalka nebude vadit. Kam zajít ? Bydlíme U Broučka, nebo tak nějak se to jmenuje. Doporučte, kde lze posedět. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, a po té zajdeme na Plzeň, Kozlika, nebo něco jiného?? :cheers:

Něco jiného - řídím zpátky. Skalní tam jedou už ve čtvrtek a na tu Plzeň nebo něco zajdou předem. Už jsem vznášel dotaz na páteční večer a prodloužený pobyt, ale reakce byla nulová.

Tímto tedy znovu nabízím místo v autě zítra odpoledne z Prahy - odjezd si myslím, že mezi čtvrtou a pátou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PetrM: Brouček je na náměstí, na jídlo bych tam nešel, ale pívo mívali dobrý S ochotou je to horší !

Jinak přímo naproti moje oblíbená restauračka Dům č.14. Plzeň 12, Kozel 10 myslím, jídlo dobrý, příjemná restauračka a jídlo dobrý.

 

post-10679-039270900 1354741339.jpg

 

post-10679-027643300 1354741350.jpg

 

post-10679-019680700 1354741358.jpg

Upraveno uživatelem Libunda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PetrM: Brouček je na náměstí, na jídlo bych tam nešel, ale pívo mívali dobrý S ochotou je to horší !

Jinak přímo naproti moje oblíbená restauračka Dům č.14. Plzeň 12, Kozel 10 myslím, jídlo dobrý, příjemná restauračka a jídlo dobrý.

Něco je už ve hře - není to v mé režii. Pošli mi do SZ svůj telefon a já ti cinknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PetrM: Brouček je na náměstí, na jídlo bych tam nešel, ale pívo mívali dobrý S ochotou je to horší !

Jinak přímo naproti moje oblíbená restauračka Dům č.14. Plzeň 12, Kozel 10 myslím, jídlo dobrý, příjemná restauračka a jídlo dobrý.

 

post-10679-039270900 1354741339.jpg

 

post-10679-027643300 1354741350.jpg

 

post-10679-019680700 1354741358.jpg

 

Čtrnáctku mohu také vřele doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těžkým srdcem musím odhlásit sebe a kolegu z prohlídky od 11:00 :(( Poprosil bych alespoň, jako záplatu, pár pěkných fotek a komentářů.

 

Užijte si to !!!

 

 

1. skupina od 9:00 hodin

1. marozKO

2. huhu4d

3. andiem

4. Bert

5. Onipep(pokud by někdo potřeboval, mužu se přehodit, je mě jedno v kolik půjdu, mam to kousek)

6. Dorostenka - tedy Bertova přítelkyně

7.

8.

9. Morvagor

10. pan socka

11. přítelkyně pana socky

12. Apep

13. Apep (manželka)

14. padza1

2. skupina od 10:00 hodin

1. Chosef76

2. Libunda

3.

4. skalis

5. Viktor - pojedu z Prahy ve čtvrtek, ubytování v NMnM

6. gougy - asi budu taky bydlet v NMnM

7.

8. financ

9. cretino - odchod z Bratislavy vo stvrtok, ubytko v NMnM (Rambousek)

10. Kamil - jestli mě Viktor vezme s sebou

11. Honza.Manta - ubytování "Rambousek", příjezd ve čtvrtek

12. revue gt

13. bohus76

14. Vít

 

3. skupina od 11:00 hodin

1. PetrM

2. HonzaM

3. HonzaC

4.

5. MiroslavK

6. FraK

7. Stýf

8. Straspol

9. Mischa

10. Gunman

11. Xjr1

12. Jay Doll

13.

14.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mi volal Kamil, se kterým jsem měl jet společně autem, že se při cestě z Ústí do Prahy dostal do nějaké hromadné havárie a nedostane se včas do Prahy, takže musí účast zrušit. Já pojedu z Karlína dnes někdy před pátou, pokud by chtěl někdo vzít, ať se mi ozve. Zítra zpět pojedu hned po prohlídce, kolem druhé bych byl rád v Praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přehlašuju se na 10- tou!

Nějak mě blbne auto - trochu přituhlo. Když nepomůže dobíječka, tak si půjčím auto u tatíka!

Těpic

 

 

1. skupina od 9:00 hodin

1. marozKO

2. huhu4d

3. andiem

4. Bert

5.

6. Dorostenka - tedy Bertova přítelkyně

7.

8.

9. Morvagor

10. pan socka

11. přítelkyně pana socky

12. Apep

13. Apep (manželka)

14. padza1

2. skupina od 10:00 hodin

1. Chosef76

2. Libunda

3.Onipep

4. skalis

5. Viktor - pojedu z Prahy ve čtvrtek, ubytování v NMnM

6. gougy - asi budu taky bydlet v NMnM

7.

8. financ

9. cretino - odchod z Bratislavy vo stvrtok, ubytko v NMnM (Rambousek)

10. Kamil - jestli mě Viktor vezme s sebou

11. Honza.Manta - ubytování "Rambousek", příjezd ve čtvrtek

12. revue gt

13. bohus76

14. Vít

 

3. skupina od 11:00 hodin

1. PetrM

2. HonzaM

3. HonzaC

4.

5. MiroslavK

6. FraK

7. Stýf

8. Straspol

9. Mischa

10. Gunman

11. Xjr1

12. Jay Doll

13.

14.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postřehy z výletu

 

Předem veliké díky Accutronovi, byl to hezký zážitek! :notworthy: :notworthy:

 

Někteří se sešli už ve čtvrtek a v restauraci "Dům č. 14" jsme příjemně poseděli. Vzhledem k tomu, že tam zavírali už ve 23:00, tak nás skutečně těsně po půlnoci vypoklonkovali ven. Ubytování v hotelu "Rambousek" bylo bezva. Pokoj čistý se vším potřebným vybavením a s jedním přímotopem pro případné zimomřivce(třeba mně) a ráno docela slušná snídaně. To na hotel "Brouček" byly stížnosti - něco o plísni v koupelně, zápachu na pokoji a snídaně nebyla v ceně. Takže díky Jezevčíku2 za výběr a rezervaci hotelu "Rambousek". V hospodě jsem nefotil, tak třeba někdo jiný přihodí nějakou fotku.

 

 

No a ráno se šlo do Mekky

 

Na parkovišti

post-5320-004875700 1354887369.jpg

post-5320-034932100 1354887376.jpg

 

Ve vstupní aule jsme zjistili, jaké že si kdo z nás vzal ssebou hodinky

post-5320-015546300 1354887696.jpg

 

Uvítání bylo velmi příjemné - každý dostal od Accutrona jeden kovový tah "Sea lord", který se originálně dával na některé staré primky(je tu o tom vlákno).

 

No a pak následovala prohlídka výroby s kompletním vysvětlením současné výroby a názornými ukázkami přímo konkrétních pracovišť a vysvětlením různých technologií a výrobních procesů i s občasným nahlédnutím do historie závodu. Ještě jednou poklona Accutronovi, že si s námi dal tu práci a měl s námi trpělivost a odpovídal i na různé všetečné soukromé dotazy.

 

Accutron vysvětloval opravdu precizně a dával k dispozici k nahlédnutí i různé polotovary

post-5320-022814700 1354887810.jpg

post-5320-039058200 1354887817.jpg

post-5320-075161300 1354887825.jpg

post-5320-087040700 1354888203.jpg

post-5320-075755800 1354887834.jpg

post-5320-040446100 1354887844.jpg

 

Závěrem ještě poděkování Viktorovi za dopravu tam a zase zpět a trpělivost s mojí nevymáchanou hubou.

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pridavam rychlou reakci na exkurzi v Eltonu. V poradku jsem vyzvedl objednane Linee a hlavne Orliky. Velka spokojenost. Pak prohlidka a nelze jinak nez Accutronovi moc podekovat. Nase, posledni skupina, se protahla skoro o hodinu, a tak bylo zodpovezeno na vse, co jsme se ptali. Mozna nejzajimavejsi byla informace o novem modelu Igenu. Moc velky dik Accutrone !!! A i kdyz jsme fotili, dneska nic nenahodim. Jsme na letisti a nejblizsich 14 dni se k internetu dostanu jen na skok. A my jsme bydleli u Broucka a byli jsme celkem spokojeni. Snidane v cene nebyla, ale zverinove hody to vynahradily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Accutrone, děkujeme za krásné povídání a za šanci kouknout se ,,pod pokličku", bylo to pěkné, už při čekání u té výlohy se starými modely jsem zjistil co všechno mi ještě chybí :crying_anim02: a v muzeu jsem tento pocit ještě prohloubil :crying_anim: ale vytrvám a budu dál bojovat!!! No, těch modelů co mi chybí je ještě dost.Taky info o nových ,,Igenech" je super. Až se objeví s nějakou reálnou cenou, uvidíme ...Děkujeme i za dáreček- Sea Lord s roztečí 20 se mi báječně hodí na černé automatické sporty!!!!!Na náměstí jsme příjemně poobědvali a já s Mischou jsme si dokonce udělali nákupem i malou radost (Mischa) a větší radost(já).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Accutrone za skvělou ukázku výroby a perfektní výklad. Dám dokupy nějaké fotky a něco sem napostuju. Ještě jsem v hodinkové manufaktuře nebyl, tak jsem moc rád, že ta první byla zrovna naše domácí.

 

A udělalo mi radost, že si straspol a Mischa udělali radost, protože jsme se díky nim skvěle bavili :) . Myslím, že o dnešním dni budou v NMnM kolovat ještě dlouho legendy, jelikož místní prodavači hodinek a průvodkyně v muzeu Prim nebyli s to pochopit, proč se najednou dnes o 10000% zvýšil počet zájemců o hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Accutrone za skvělou ukázku výroby a perfektní výklad. Dám dokupy nějaké fotky a něco sem napostuju. Ještě jsem v hodinkové manufaktuře nebyl, tak jsem moc rád, že ta první byla zrovna naše domácí.

 

A udělalo mi radost, že si straspol a Mischa udělali radost, protože jsme se díky nim skvěle bavili :) . Myslím, že o dnešním dni budou v NMnM kolovat ještě dlouho legendy, jelikož místní prodavači hodinek a průvodkyně v muzeu Prim nebyli s to pochopit, proč se najednou dnes o 10000% zvýšil počet zájemců o hodinky

 

No to mas pravdu, pani v muzeu nechapala, ze nekteri si prohlizi expozici tak dlouho, ze vyslechli jeji vyklad treba trikrat !!! Kdo tam s nama byl ? Priznej se. Byla to fakt sranda. Ale ta expozice Accutrona je vynikajici. To hned tak neuvidite, ladicky, puvodni orliky, elton sporty, Igeny, Spartaky, day and date (97kalibr), a jine, mnou jeste nikdy nespatrene hodinky. A pro milovniky kategorie XXL k videni Bruselske, Golemy aj. Proste pro Primkare pastva pro dusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Accutrone, díky za milé přijetí, trpělivost a fundovaný výklad, byla to paráda!:smile_anim: Nevíš náhodou z hlavy výrobní číslo černých Spartaků z muzea? A v jedné z vitrín jsou automaty v pouzdře, které jsem ještě nikdy nikde neviděl- ty úplně napravo, těch asi moc nebylo, viď? A na palubních hodinách je nějaký divný ciftr a natahovací kruh je bílý, to také neznám....

Šrouby na té desce jsme si nechali napříště, byla nám zima a už jsme chtěli domů, snad nám je do té doby nesebere někdo jiný!:clap:

Upraveno uživatelem mischa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Accutrone, díky za milé přijetí, trpělivost a fundovaný výklad, byla to paráda!:smile_anim: Nevíš náhodou z hlavy výrobní číslo černých Spartaků z muzea? A v jedné z vitrín jsou automaty v pouzdře, které jsem ještě nikdy nikde neviděl- ty úplně napravo, těch asi moc nebylo, viď? A na palubních hodinách je nějaký divný ciftr a natahovací kruh je bílý, to také neznám....

Šrouby na té desce jsme si nechali napříště, byla nám zima a už jsme chtěli domů, snad nám je do té doby nesebere někdo jiný!:clap:

Jojo, bylo to super. A na ty automaty jsem taky koukal jak tele na nový vrata..a na víc hodinek, vlastně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...