Přejít na obsah

ARCHETYPÁLNÍ modely


cigi

Doporučené příspěvky

Tak pánové, tohleto by mě a oniona zajímalo, takže které modely lze považovat za ty pravé, původní, kultovní, základní, klasické, kopírované, významné a proč ?? Rádi uvítáme vaše návrhy, připomínky a sestavíme náš definitvní ultimátní seznam :D

 

Můj rychlý nástřel:

 

omega moonwatch

rolex submariner

rolex day date

doxa sub

oris pointer date

PAM luminor

vulcain cricket

breitling navitimer

swatch liam brody

mondaine SBB watch

prim sport Igen

movado museum

.

.

.

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridavam

 

omega moonwatch

rolex submariner

rolex day date

rolex datejust (klasicky Oyster nesubmariner)

doxa sub

oris pointer date

PAM luminor

vulcain cricket

breitling navitimer

swatch liam brody

mondaine SBB watch

prim sport Igen

prim sport 2 (sice nejsou kopirovane a tak hezke jako igen, ale kultovni jsou stejne)

movado museum

(tag) heuer monaco (ty nemuzou chybet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, tohleto by mě a oniona zajímalo, takže které modely lze považovat za ty pravé, původní, kultovní, základní, klasické, kopírované, významné a proč ?? Rádi uvítáme vaše návrhy, připomínky a sestavíme náš definitvní ultimátní seznam Posted Image

 

Můj rychlý nástřel:

 

omega moonwatch

rolex submariner

rolex day date

doxa sub

oris pointer date

PAM luminor

vulcain cricket

breitling navitimer

swatch liam brody

mondaine SBB watch

prim sport Igen

movado museum

.

.

.

.

 

Nemělo by tam být spíše PAM Radiomir? A určirě TAG H Monaco .. modré.. jak už tady zaznělo, ty Monaco tam opravdu nesmí chybět :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priznam se Cigi ze jsem o podobnem vlaknu uvazoval uz driv, ale nejak jsem se nedohrabal k tomu ho zalozit. Pod archetipalnimi hodinkami se nepredstavuji jen nejake stare kramy, ale hodinky ktere se staly legendou "v nasazeni" spis nez skrze reklamu. Tudiz:

Omega Moonwatch

Rolex Oyster rada

nejake PAM (nemam prehled)

Glycine Airman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zajímavý , dva roky mi tu hustíš do hlavy něco o Rolexu a najednou to je Radiomir Posted Image

 

Dva roky tvrdím, že ti soudruzi v Itálii nevymysleli nic nového, minimálně co se pouzdra a ruček týká, takže nevidím důvod k hysterii když někdo vyrobí hodinky ve stejném designu Posted Image Stejně jako třeba to Monaco.. Nic nového, nic fenomenálního, a taky snad nikdo nevykřikuje když dá někdo do hranatého futrálu dva subdiály, ale prostě se ten model ikonou stal. To že uznám, že je něco, nebo někdo ikona, jeěte neznamená a) že i já s tím souhlasím a za b ) že kvůli tomu musím potratit soudnost Posted Image Upraveno uživatelem Onisan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...