Přejít na obsah

Panerai servis


bruno7

Doporučené příspěvky

Bohuzel budu muset osvezit tohle tema, moje PAM112 se rozhodly ulozit se k zimnimu spanku a z niceho nic se zastavily. Urcite nejsou pretazene, na zem mi taky nespadly, tak jedine co me napada ze by snad mohly byt zmagnetizovane. Ze by mi zamrzly jako voda v ostrikovacich si nemyslim.

 

Zeptal bych se tu tedy rad na aktualni zkusenosti se servisem. Nejlepe Viden, potom Praha, ci Brno.

 

BTW jaka je zarucni doba na Panerai primo od vyrobce? Nepredpokladam, ze to bude vic jak 2 roky. Moje maji, jestli pocitam dobre, cca 2 roky a 2 mesice.

 

 

Diky,

Libor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zarucni doba je 2 roky. Teoreticky by je mohli opravit jeste v ramci zaruky, viz. nejake starsi vlakno s damskymi Breitlingy. Zmagnetizovane hodinky vetsinou jdou s odchylkou, jestli stoji, tak to pravdepodobne zmagnetizovanim nebude. Ale to jsou samozrejme jen dohady.

 

Jestli jsi z Prahy, tak Carollinum je asi nasnade, ale pokud sis procetl vlakno, tak v pripade, ze to neuznaji na reklamaci, zaplatis si vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi zkusim Habana ve Vidni, zmineneho o par postu vyse.

 

Taky jsem si rikal, ze to nejspis zmagnetizovani nebude. Uvidime, zkusim se tam dostat tento tyden, ale asi bych je mel aspon lehce ocistit hadrikem, at tam nejdou rovnou z ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW obcas se mi zastavily i Seamastery, ale to je problem coaxialu. Do nich staci cvrnknout a rozbehnou se. Uz se mi to u nich ale dlouho nestalo (tuk tuk na drevo).

U Panerai ale cvrnknuti do hodinek nepomohlo a na invazivnejsi cvrnkani se nechystam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si tady budu vykladat sam se sebou :-)

 

Podrobil jsem hodinky dukladnejsi prohlidce a vypada to, ze se neco uvolnilo, protoze mi po hodinkach putuje nejaka mala soucastka. Krucis, a to to mam par mesicu po zaruce. Pesek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si tady budu vykladat sam se sebou :-)

 

Podrobil jsem hodinky dukladnejsi prohlidce a vypada to, ze se neco uvolnilo, protoze mi po hodinkach putuje nejaka mala soucastka. Krucis, a to to mam par mesicu po zaruce. Pesek.

 

Tak to přitáhni a kouknem na to. Upraveno uživatelem mechano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja si tady budu vykladat sam se sebou :-)

 

Podrobil jsem hodinky dukladnejsi prohlidce a vypada to, ze se neco uvolnilo, protoze mi po hodinkach putuje nejaka mala soucastka. Krucis, a to to mam par mesicu po zaruce. Pesek.

 

Jak pise Mechano. Analyzovat poruchu takto na dalku nema smysl. Jsou to dohady a nikam se to nepohne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tak pak sem nekdo dejte kolik ten servis stal, moje pam 250 jsou z roku 2008 takze nejaky ten patek maji a asi je budu muset nechat zkontrolovat

 

Ja si je nakonec nechal opravit ve Vidni. Tesne po zaruce. Oprava zdarma. Prelesteni, vysuseni, odbahneni 200?

Ted pro zmenu premlouvam Seamastery. Obcas zacnou trucovat a zastavi se. Potom vterinovka popoleze o cca 3sec a zase nic. Necham je na stole pul dne a najdu je jak jdou. Divne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak moje PAM 351 se před pár týdny taky "uložily k zimnímu spánku" :-(( Odnesl jsem je do obchodu na reklamaci (jsou rok staré). Po cca 14ti dnech mi volala paní, že servis bude s přetěsněním a vyleštěním stát 15 000,-- jestli s tím souhlasím. Tak jsem řekl, že nesouhlsím, neboť jsem hodinky reklamoval a nikoliv žádal o servis. Paní začla koktat něco ve smyslu, že se stala chyba, že se asi někdo spletl, a že zjistí jak se tedy věci mají a obratem mi zavolá. Už je to pár dní a nic se neděje. No tak doufám, že se opravdu jenom někdo spletl a nesebral mi iluze o servisu a chování k majitelům takových hodinek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zatr sakr. Tak moje Panerai opět vypověděly poslušnost. V sobotu se zastavily a od té doby se mnou prostě nemluví. Budu se muset stavit v Carollinu s DRUHOU reklamací. Jaké máte zkušenosti? Stalo se někomu z vás, že se hodinky dvakrát porouchaly? Mám trochu obavu, že jsem si koupil nějakej nepovedenej kousek :-(( A navíc to silně otřáslo mojí důvěrou v tuto značku. Za pár měsícuů mi končí záruční doba a nerad bych na podzim platil 15000 za servis. Máte někdo zkušenosti s reklamací hodinek? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JakubWatches

Tak aby to tak bylo.

K ty ztrate duvere, zamysli se jestli to spis neni strojkem nez-li znackou a vyjde ti ze jo vid.. Proste nektery strojky v urcitejch modelech (snad u vsech znacek) se obcas nepovedou, nastesti uz se to casem redukuje ze zkusenosti vim ze to byvali inovovany kalibry, vzal se overenej od jedny znacky namontovalo se tam neco z baraku a sup na trh. S inovacema prichazej casto problemy, je to dost spekulativni. Podle me brat jenom overeny stroje u znacek jako je Panerai dusledne cist, ta znacka je skutecne poctiva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to možná špatně napsal, s tou ztrátou důvěry. Spíš mě ty hodinky prostě naštvaly, jinak je miluju... A k tomu prodeji: to bych byl přeci sám proti sobě, prodávat hodinky, když nejdou a jsou přitom v záruce. To si ani nedokážu představit, že by si někdo koupil hodinky, který jdou přesně jen dvakrát za den :-) Nebo jo, ale za zlomek hodnoty... Takže v pátek si udělám výlet do Prahy a uvidím co dál... Ale z domu stejně nakonec nepůjdou

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Trošku aktuální zkušenost (19. 12. - 25.01):

 

Občas bývám u Ústí, což je do Drážďan opravdu kousek. Tedy při potřebě opravy o něco více než obvykle? zdevatsovaných PAM119 (Luminor Marina) jsem mnoho neváhál, a po krátkém čtení

 

http://forum.chronom...y/?hl=wempe

 

zavítal do zdejšího obchůdku Wempe.

 

Hodinář Jens Goetzke mé pokusy o angličtinu neopětoval, ale s úsměvy ve všech tvářích nám vypomohla nějaká z mladších asistentek.

Na mé náznaky (hodinky kdysi koupeny u Wempe v Berlíně či můj počáteční záměr nenechávat pouzdro přeleštit) nijak nereagoval a trval na jejich ceníkové ceně 580 ?. 

Dále mě přesvědčil i o vhodnosti přeleštění (ukázal mi místa, kde to již někdo zkoušel, a kterých jsem si předtím ani nevšiml, a hlavně nechtěl nijak hnout s celkovou částkou za "generálku") - zde nastalo zdržení, kdy jsem musel zpět do auta pro zde ponechaný tah.

V dalším období jsme si chvilku dopisovali - navýšení ceny kvůli potřebě?? vyměnit ciferník (+ 164 ?) a neochotě servisu Panerai mi vrátit vyměněné náhradní díly!! - a po avizované době jsem byl vyzván k návštěvě a převzetí.

To již mě jen zarazila odpověď na moji otázku, zda chtějí zaplatit hotově nebou kartou (že mi slevu nedají - s velkým úsměvem).

 

Celková spokojenost s ochotou, dobou opravy a hlavně s výsledkem (na hodinkách je to znát :-)), cenu (komplet za 744 ?) nedokážu s ničím porovnat, a posouzení nechávám na ostatních majitelech značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...