Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

<br>Potešila mne dnes první výplata staronového zaměstnavatele (poprvé mám normální výplatu od 12/2010), navíc okořeněná prémií za píli. Potešila pronesená slova chvály, tohle je nečekaný bonus.<br>

 

 

 

tak to je pěkný...a věřím že to potěší

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potešila mne dnes první výplata staronového zaměstnavatele (poprvé mám normální výplatu od 12/2010), navíc okořeněná prémií za píli. Potešila pronesená slova chvály, tohle je nečekaný bonus.

 

Uz sis to zaslouzil! Gratuluji a at je to ted uz jen cim dal lepsi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blahopřeju, to musí být krásný pocit.

 

Edit: A abych nebyl od tématu, mě dneska potěšilo, že jsem letos poprvé mohl uklidit sníh před domem :) . Ta práce mě dycky bavila, škoda že je to letos první sníh

 

Loni jsem si to užil u garáže. I v Praze byly haldy sněhu, tak jsem vždycky večer chystal výjezd auta na ráno. Bylo třeba odsněžit cca 30m cesty od garáže k silnici. Občas i hodina práce a do rána třeba zase napadlo 10cm. Taky mě to baví...

Garáž už bohužel nemám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Tak to bych nedal.., včera jsem vydržel při -18 necelou hodinku, manželka to vzala po 20 minutách a čekala na mě v hospodě u krbu a svařáku.

 

Vydržel jsem do dvou odpoledne, průběhem dne se oteplilo na -15°C a mezitím jsem měl samozřejmě pauzy, psal jsem mimo jiné i příspěvky na fórum.

 

Dnes jsem na místě už od půl osmé a kosa je ještě větší okolo - 28°C. Dnes je ovšem sobota, takže už nejsem na svahu sám, jsme už tři :D.

 

Edit - abych zůstal věren názvu vlákna. Těší mě, že přes slibované polojasno nebo oblačno svítí na protilehlé vrcholky kopců sluníčko a sníh se krásně třpytí. Den bude jako vyšitý.

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydržel jsem do dvou odpoledne, průběhem dne se oteplilo na -15°C a mezitím jsem měl samozřejmě pauzy, psal jsem mimo jiné i příspěvky na fórum.

 

Dnes jsem na místě už od půl osmé a kosa je ještě větší okolo - 28°C. Dnes je ovšem sobota, takže už nejsem na svahu sám, jsme už tři :D.

 

Edit - abych zůstal věren názvu vlákna. Těší mě, že přes slibované polojasno nebo oblačno svítí na protilehlé vrcholky kopců sluníčko a sníh se krásně třpytí. Den bude jako vyšitý.

 

Já momentálně sedím u kompu a koukám na webovky různejch středisek, moc lidí zatím nikde není ale je brzo.

Vy ze severu jste hold zocelený :smile_anim: tak si to užij alespoň tam nebude víkendovej nával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne dnes potěšil výsledek Standy Řezáče v Oberramergau na König Ludwig Lauf: o prsa to nandal Jerry Ahrlinovi. Takže po vítězství na Jizerce a třetím místě na Marcialonze Standa v průběžném pořadí Maratonského poháru FIS vede! Držím palce, ať drží zdraví a forma! (Série se ještě nepřehoupla přes polovinu... ale ještě je tam pár závodů, které Standovi stylem i tratí sednou.)

 

Petr Novotný je průběžně 13., Kukin Koukal 15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letenky do Kathmandů jsou tady, cesta naplánována a tím pádem se můj táta, brácha a jeho dvanáctiletý syn, jako nejmladší jihoafričan vydají v dubnu do Base kempu pod Mount Everest a možná i pár metrů výše :clap: Já jako čerstvý otec nejedu, jsem ovšem vedený jako náhradník, takže malá šance stále vysí ve vzduchu, ale o nic nejde, doma je pohoda"

Celá cesta se bude vézt v duchu za záchranu nosorožců v Krůgerově parku, kde jsou obrovské problémy s pytlákami ze Zimbabwe. Sdružení za jejich záchranu je jako hlavní sponzor a dodá techniku, naše rodina dala peněženky dohromady a dodá penízky"

"Boj za záchranu nosorožců je boj, který si nemůžeme dovolit prohrát"

post-364-047357800 1328534543.jpg

post-364-079718900 1328534572.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Kathmandu jsou nosorozci ? Nejak tomu nerozumim :D

 

:D Pokud se nám povede je zachránit, tak třeba jednou budou, hi hi hi :D

Celý je to Jihoafrický projekt, tak proto, i účastníci jsou Afričani kromě mého táty, i když je tedy pravda, že příslušnost má, takže vlastně ano, celé je to Africké a proto ty nosorožci. Jihoafrická republika na to teď upozorňuje, kde se dá, je to velký stres, za měsíc, co já tam byl, jich tam pobily okolo dvaceti a volně už kluků moc neběhá, takže to je smutný příběh. Hlavně, co převzali vedení parku černoši, tak je to v čudu, nemají moc zájem to něják moc řešit"

post-364-035444100 1328535583.jpg

post-364-053456000 1328535599.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je chvályhodný počin. Málokdo si uvědomuje, že nosorožec je jedno z nejohroženějších zvířat na téhle planetě, nosorožců bílých je 8! na celé planetě, při poslední návštěvě ZOO ve Dvoře Králové, kde je jediný evropský kus, jsem se to dověděl z popisky a bylo mi z toho dost smutno. Nosorožců černých je cca 3000 kusů, ale lehce se může stát, že brzy nebudou...Dojdou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesní jsou třeba www.yr.no :smile_anim:

 

Nač chodit tak daleko, zkuste meteogramy na www.chmi.cz - výstup z Aladina ve formě meteogramů začali publikovat loni, a to pro relativně velmi vysoký počet lokalit: obce nad 2.500 obyvatel, letiště a lyžařská střediska.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...