Přejít na obsah

Je tady nejaky Android Guru ?


Baker

Doporučené příspěvky

Nás tupých co si pořídí android bude asi více,což takhle založit vlákno s tímhle názvem,kde by byly tipy rady porady atd?? moc bych to přivítal on přechod z WM asi nebude tak jednoduchý :sad01_anim: :smile_anim: :sad01_anim: :smile_anim: :sad01_anim: :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nás tupých co si pořídí android bude asi více,což takhle založit vlákno s tímhle názvem,kde by byly tipy rady porady atd?? moc bych to přivítal on přechod z WM asi nebude tak jednoduchý :sad01_anim: :smile_anim: :sad01_anim: :smile_anim: :sad01_anim: :smile_anim:

 

Jsem rozhodne pro. Sice je to hodinkove forum, ale vesmes se tady zname, a priznam se, ze nechci travit mraky casu i na jinych forech :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Oloušek

Nás tupých co si pořídí android bude asi více,což takhle založit vlákno s tímhle názvem,kde by byly tipy rady porady atd?? moc bych to přivítal on přechod z WM asi nebude tak jednoduchý :sad01_anim: :smile_anim: :sad01_anim: :smile_anim: :sad01_anim: :smile_anim:

 

Já patřím také mezi přeběhlíky z WM, rok jsem se upřímně snažila, fakt!

 

Jinak, až bude vlákno, dejte vědět, ať ho nemusím hledat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vid baker "a priznam se, ze nechci travit mraky casu i na jinych forech"

 

Najviac komplexných informácii nielen o androide nájdeš určite na xda developers je to najvedšia komunita okolo HTC všeobecne či už sa jedna o WindowsMobile alebo o Android možem len vrelo odporúčať.

http://forum.xda-developers.com/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...