Přejít na obsah

Android


Doporučené příspěvky

Není zde nějaký Guru,který by poradil aplikaci která bezchybně/ pokud možno/ a hlavně spolehlivě umí synchronizovat Microsoft outlook 2007 a google kontakty a kalendář? Používám 2 telefony starší s WM a druhý s Androidem Froyo,ale všechny pokusy zatím ztroskotaly, :sad01_anim: bud se něco nenačetlo nabo se nekteré události či kontakty zmnohonásobily :suicide_anim: ,prostě potřeboval bych oboustrannou spolehlivou komunikaci.Že by to umělo i poznámky nebo úkoly na to si ani netroufám pomyslet.Bylo by prima kdyby byla free nebo trial,abych mohl před zakoupením předem vyzkoušet,zda opravdu funguje díky. :smile_anim:

 

Jden mobil HTC Kaiser druhý HTC desire HD

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela naivní dotaz-neumí někdo převést soubor který je ve formátu Pdf a dá se číst přes Adobe reader převést na soubor tvaru Pdb na který jde ireader ????díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kdybych nebyl technický igorant

 

Ahoj, nejsem si jist ale Ireader by měl číst Mobipocket soubory, takže nejen .pdb, ale i .prc a to bych ti z konverzí pomohl. Kdyžtak se ozvi do pm.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pro matematiky doporučuji wolfram alpha - chce připojení k netu, ale umí perfektně počítat integrály, diferenciální rovnice a jiné chuťovečky z vyšší matiky. Umí i kreslit grafy atd - je to takový jednoduchý Maple za 40 kč.

 

Jinak základní pravidlo je u mě provést nastavení Root + nahrávám často nějakou upravenou ROM z XDA-developers. Pak se z většiny telefonu stanou rázem jiná zařízení.

Toto je pro hodně lidí složité, tak aspoň doporučuji vykopat omalovánky výrobce v podobě launcheru jako HTC Sense (které žere docela baterku) atd. a nainstalovat Launcher Pro nebo Go Launcher.

 

Co se týče synchronizace používám google na vše, takže nic neřeším a při výměně mobilu jen přehazuji simku.

 

Zazněl tady dotaz na nošení většího telefonu po kapsách - mám 5" uhlopříčku a nepociťuji žádná omezení. Spíš mám teď opačný problém s menšíma telefonama že je to nějaké malé :)

 

Super kalendář (zdarma) - jorte

Poznámky - (Evernote)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Co říkáte na aplikačky jako Pocket, atp. Sháním nějakou aplikaci, kam si uložit všechna čísla účtů piny ke kartám atd, ale mám celkem obavy ukládat nějaký cizí osobě na jednu hromádku všechny svoje informace.

Co byste doporučili, ev. jaký je váš názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říkáte na aplikačky jako Pocket, atp. Sháním nějakou aplikaci, kam si uložit všechna čísla účtů piny ke kartám atd, ale mám celkem obavy ukládat nějaký cizí osobě na jednu hromádku všechny svoje informace.

Co byste doporučili, ev. jaký je váš názor?

 

 

 

 

Podivej se na KeePassDroid

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co říkáte na aplikačky jako Pocket, atp. Sháním nějakou aplikaci, kam si uložit všechna čísla účtů piny ke kartám atd, ale mám celkem obavy ukládat nějaký cizí osobě na jednu hromádku všechny svoje informace.

Co byste doporučili, ev. jaký je váš názor?

 

Nedoporučím nic, jen mám názor, že PINy, přihlašovací hesla atp. rozhodně nepatří na cizí disky...

 

Jak to řeším? Třeba kdysi jsem měl Pin ve tvaru 602 22 XX XX uložen pod jménem, které mi připomělo, co je to za účet ;)

 

edit: má někdo app s hodinami, co ukazují čas i se vteřinovkou? (celkem mě přesvědčila-překvapila přesnost času u O2, tak to chci na pochopitelné účely ;););))

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedoporučím nic, jen mám názor, že PINy, přihlašovací hesla atp. rozhodně nepatří na cizí disky...

 

Jak to řeším? Třeba kdysi jsem měl Pin ve tvaru 602 22 XX XX uložen pod jménem, které mi připomělo, co je to za účet ;)

 

Tenhle názor právě zastávám taky. Ale paměť slábne, jedinej pin, kterym jsem si jistej je CCS, jelikož ten používám skoro denně. Tak co teď? Zatím asi jedinej důvěryhodnej se mi zdá SPB Wallet. Ale člověk nikdy neví, kdy jim to kdo hackne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte náhodou někdo na neznačkovém tabletu s Android 2.2 problém s připojením Wi-Fi? Jediné řešení při kterém se mi Wi-Fi neodpojuje bylo přenastavit router na zabezpečení WEP namísto WPA2. Ani mi tak nevadí slabší zabezpečení, jako nemožnost se připojit kdekoliv jinde než doma, neb všichni jedou na WPA2 :crying_anim02: ... Díky za každou radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle názor právě zastávám taky. Ale paměť slábne, jedinej pin, kterym jsem si jistej je CCS, jelikož ten používám skoro denně. Tak co teď? Zatím asi jedinej důvěryhodnej se mi zdá SPB Wallet. Ale člověk nikdy neví, kdy jim to kdo hackne...

 

Keypass máš jen ve svém pc a mobilu precti si recenze stojí to za to
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle názor právě zastávám taky. Ale paměť slábne, jedinej pin, kterym jsem si jistej je CCS, jelikož ten používám skoro denně. Tak co teď? Zatím asi jedinej důvěryhodnej se mi zdá SPB Wallet. Ale člověk nikdy neví, kdy jim to kdo hackne...

 

A co "eWallet" ? Měl jsem ho už na windows mobile. Je i pro android.

Upraveno uživatelem Pavel K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...