Přejít na obsah

SEIKO 5 SNZB23J2


Doporučené příspěvky

Minulý týždeň mi prišli tieto Seika. Nejaké údaje: kaliber 7S36, priemer 37/43 mm, výška 13 mm, 100 m resist., made in Japan.

 

Mohl by jsi prosím Tě přidat víc fotek, tyhle se tady mockrát neobjevily a zajímala by mě např. lumi a taky detail na vteřinovku. Vybírám sportovní hodinky pro bráchu a tyhle se mi líbí, resp. jejich bráška na tahu SNZB23J1. Díky

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, začal by som tým, že hodiny som pred kúpou naživo nevidel a vyberal som ich podľa fotiek. Samozrejme podľa rozmerov som mal akú-takú predstavu, a keďže mám malé zápästie (cca 17,5-18 cm) volil som malé hodinky. Ale keď prišli, tak som bol zrazu prekvapený, že sú malé. Totiž, luneta ich opticky trochu zmenšuje, ale keď si ich dám na ruku, tak sa mi zdajú dobré. Toto píšem preto, lebo zatial ich nenosím a neviem povedať takmer žiadne merateľné údaje alebo pocity. Tak trochu sa rozhodujem, čo s nimi - či ich predať, resp. vymeniť, alebo zapojiť do života. Lumi som vedome neskúšal, ale po kratučkom nasvietení pod kuchynskou lampou a následnom prejdení do tmy svietili ako ďas. Na detailné odfotenie sekundovky nemám foťák. Disponujem len obyčajným starším digitálom. Skús si niečo vygúgliť.

Fotka z netu.

post-15932-031826700 1314482718.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, něco už jsem vygooglil, i nějaké galerie jsem našel i když vesměs je to spíš od obchodníků. Ta ručka bylo to první co mě na nich zaujalo a pak ta luneta s vystouplými částmi. Ještě k té lumi - ten bod na lunetě je taky luminiscenční? Můžeš prosím Tě ještě vyfotit jak vypadají na ruce? Díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...