Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Prosím pomoc! Podlahy Ostrava a okolí...

 

Sháním někoho na pokládku podlahy do bytu - vinyl v metráži + koberec. Nemáte někdo tip na někoho zručného a ochotného? Chápu, že 4. patro bez výtahu, úzké schodiště a byt v plném provozu nezní dvakrát lákavě, ale přece musí existovat někdo, kdo je schopný a ochotný to udělat - ideálně dobře a abych se nemusel na měsíc odstěhovat... První komunikace s první doporučenou firmou (Allpodlahy) a už to trochu drhne. Klasicky omrzlý borec co to má přijít zhodnotit a poradit - teprve se budeme domlouvat kdy přijde a už mám chuť ho poslat na pracák. Nebo si fakt musím udělat rekvalifikaci a položit to sám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, jedna z našich firem hledá novou účetní společnost pro dlouhodobou spolupráci, neděláte v tom někdo, nebo nemáte doporučeníhodný kontakt? Detaily po SZ.

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, kde v práglu objednávat rozvoz květin? V rychlosti jsem použil tyhle https://kvetinyexpres.cz/ ale výběr nic moc. Jo a aby kytka byla ideálně do litra.

 

já buď Tebou zmíněný "kvetinyexpres" nebo mám dobrou zkušenost : florea.cz dá se u nich objednat 100 růží i s rozvozem kolem 1600 - 2000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, doporučili byste mi nějaký vhodný příruční kufr velikosti (S) do letadla?

zatím jsem na Alze vybral: Roncato Flight DLX 55 EXP, ale je mi trochu podezřelé, že zrovna na tento typ tam nemají žádné recenze. To je dost divné, protože ty parametry vypadají velmi slušně. 

V životě jsem takovýto kufr neměl, vždycky mám batoh, ale přeci jen, na služebky by se hodil malinký upgrade. Měřím 186 cm, nerad bych se k tomu při chůzi nějak ohýbal. díky za případnou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, zajimám se o jednu chatu a nad pozemkem vede "Ochranné pásmo radiolokačního prostředku Letiště Kbely" od Kbel je to však vzdáleno desítky kilometrů a podle územního rozvoje to pokračujě búh ví až kam... ví prosím někdo o co jde a jak se mě to může potenciálně omezovat?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, zajimám se o jednu chatu a nad pozemkem vede "Ochranné pásmo radiolokačního prostředku Letiště Kbely" od Kbel je to však vzdáleno desítky kilometrů a podle územního rozvoje to pokračujě búh ví až kam... ví prosím někdo o co jde a jak se mě to může potenciálně omezovat?

Díky.

 

tak už jsem chytřejší. týká se to jen výškových budov... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzu tady na foru nic najit...

Kde bych mohl v CZ sehnat neco na ukladani reminku?

Neco takoveho, treba, nebo i obycejnejsiho.

Asi jen blbe hledam...

diky

 

Nechceš to koupit na ebay? když tak ti to koupím, není problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...