Přejít na obsah

JS watch - SIF N.A.R.T


Návštěvník Alda

Doporučené příspěvky

Mě se líbí v oceli a na trikolorním strapu.

Můj mokrý sen posledních několik let.

 

Dvoje hodinky z portfolia JS Watch bych si vybral z fleku.

 

Nemyslím, že by tu někdo měl něco od JS Watch, i když s různými lidmi jsem se o nich tu a tam bavil a vždy jen pozitivně.

Jeden zdejší kolega si dokonce psal s majitelem a i komunikace byla velmi vstřícná.

 

Asi nám chybí možnost kouknout na dva, tři kousky v reálu a utvořit si tak ucelený dojem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinová a minútová ručka by mohla byť trochu macatejšia. Nedivím sa Aldovi, že ich radí k obľúbeným, štýl puzdra + ciferníka s výraznými číslicami ako u Damasko :) Čitateľnosť abolútna, to sa mi páči. Celkovo podľa obrázkov zase nepôsobia nejako extra tool, skôr nenápadnejšie, preto WR1000 vzhľadom k tomu vyráža dych (edit: teda ako v dobrom).

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokial islandska zachranna sluzba vyhodi 2700 eury za jedny hodinky a kupi toho lsd matrosa na kartony, pricom by chlapci mali popravde fasovat G-cka za sto dolarov - a to len taky hukot - tak sa necudujem ze su v pruseroch v akych su, ze..

 

edit: teda to som nepostrehol ze by tam bolo zmienene ze to kupili, iba ze to pouzivaju, moze to byt sponzoring, ale aj tak to na vete nizsie nic nemeni :)

 

hodinky fakt pekne, cenovka zly vtip

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokial islandska zachranna sluzba vyhodi 2700 eury za jedny hodinky a kupi toho lsd matrosa na kartony, pricom by chlapci mali popravde fasovat G-cka za sto dolarov - a to len taky hukot - tak sa necudujem ze su v pruseroch v akych su, ze..

 

edit: teda to som nepostrehol ze by tam bolo zmienene ze to kupili, iba ze to pouzivaju, moze to byt sponzoring, ale aj tak to na vete nizsie nic nemeni :)

 

hodinky fakt pekne, cenovka zly vtip

 

bych tam u coast guard nedelal ani za velkej kufr pateku ... maximalne tomu ze souse sefovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by me zajimalo, kolik fakt stoji, protoze jestli je pravda tech 2,7, tak nevim, nakolik jsou v cr prodejny :(

 

tyhle SIFly stojí fakt 2,7 já nečekám že na tom zbohatnem, mě se líbí firma, jak pracují, no samozřejmě i jejich hodinky? když je tady trh pro korporátní brandy v téhle cenové kategorii, věřím že se najde pár výstředníků, ke kterým budou promlouvat i tyhle islandské výtvory. Prodej jiných našich "obskurních" značek mi to potvrzuje. Ono, kupovat si B. O. nebo R. může jednoho časem omrzet, mysli na to :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle SIFly stojí fakt 2,7 já nečekám že na tom zbohatnem, mě se líbí firma, jak pracují, no samozřejmě i jejich hodinky? když je tady trh pro korporátní brandy v téhle cenové kategorii, věřím že se najde pár výstředníků, ke kterým budou promlouvat i tyhle islandské výtvory. Prodej jiných našich "obskurních" značek mi to potvrzuje. Ono, kupovat si B. O. nebo R. může jednoho časem omrzet, mysli na to :)

 

 

 

 

jak vypada zbytek ceniku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pomaly ale isto sa chystám (sťahovať) na Island, a tak sa na tieto krásky určite rád pozriem. Budem si tiež hľadať nejakú prácu, a čo by bolo krajšie, ako začať "makať" u JS watch co. smile_anim.gif

Možno ešte lode, alebo čosi s lietadlami (no to už mám za sebou...)

 

Ak na ne narazím alebo čosi, určite sa ozvem :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...