Přejít na obsah

Vlákno Tupé Solvíny


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

post-19967-020947500 1344941796.gif

 

Páni a dámové (jak říká moje malá neteř :smile_anim: ),

 

asi mi hrabe, ale dovedli byste si na nich představit nějaký tah?

Pokud ano, jaký?

Nebo je to ouplná blbost?

Vůbec se toho neboj chlape. Dej tam mešáka a je to. A to budou v reálu vypadat ještě mnohem zajímavěji než na obrázku :)

 

post-19967-081774100 1344941869.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-19967-022722800 1344947068.gif

 

Ahojte chcem Vás poprosiť o pomoc pri výbere hodiniek pár typov v uvedenej hodnote a mali by to byť hodinky z prvej 40tky rebríčka nie chronograf niečo športovo/elegantné ku všetkému ale nie ten dizajn ako je Rolex :) niečim iné ako napr Panerai alebo niečo od Parmigiani môže byť aj nejaká limitka atď nechám to na Vás prikladám kocku prestížnosti.Puzdro okrúhle na ciferníku max sekundovník/reserva náťahu možu byť aj zlaté vopred ďakujem

 

PS: poprosil by som foto hodiniek a cca orientačnú cenu aká sa pohybuje momentálne

Osobně doporučuju držet se jediného pravidla: hodinky musí být od firmy, která ve svém portfoliu prostě NEMÁ žádné levné modely. Jestli je někdo ochotnej dát za hodinky víc jak půl mega a přitom se v nich nijak extra nevyzná, tak asi těžko bude chtít vidět pobíhat po ulici pitomce, co si za roční úspory uškudlili na Panerai. :) Ono se pak těžko v tý společnosti ostatních snobů (což pán šéf při vší úctě bude) odpovídá na otázku "Fakt 600 tisíc? No náš nákupčí má tuším stejnou značku a rozhodně tolik nestály". Jasně, boss může argumentovat "že jsou to určitě fejky" ovšem jedna procházka nevěřícího Tomáše po Pařížský postačí k zjištění, že inkriminovaná značka prostě "levný" hodinky dělá.

Takže erozko nechť vybírá ze značek, jejichž produkce je výhradně prémiová. Tedy v tomto případě - nelze u nich pořídit hodinky pod nejnižší hranici výběru. No a pak stačí, aby se šéfovi zamlouvaly. Značka nehraje roli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J. V. Pleva

2.gif

 

uzivatel "sulanjaroslav" a jeho rovnake komentare "Krasne hodinky,gratulujem a nech dobre sluzia :) " v 3 roky starych vlaknach - nechce sa to niekomu zastavit? :rolleyes:

Proč by to měl někdo zastavovat? Asi chce něco prodat, no. A chová se přesně podle pravidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by to měl někdo zastavovat? Asi chce něco prodat, no. A chová se přesně podle pravidel.

V těch pravidlech je ale také toto: "Pokud chcete jen prodávat a ne diskutovat, jděte to raději zkusit v nějaké komerční aukci nebo bazaru.". Já myslím, že ten frajer nechce moc diskutovat :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ses ho ptal nebo mu vidíš do hlavy nebo podle čeho se určuje, co nějaký člověk chce?

Chápu, že pokud nebudeme chtít, tak názorovou shodu nenalezneme, ale podle mě je nám oboum jasné, že když někdo cca 40x za sebou napíše příspěvek typu "Pekny kusok, gratulujem a nech dobre sluzia", tak ten člověk nemá zájem o normální diskuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J. V. Pleva

8.gif

 

sulanjaroslav dostal na 2 dny ban + informace jak tady pokracovat az mu vyprsi, tak snad pujde do sebe.. Donutil me v mobilu prepnout mobilni verzi na desktop verzi, protoze v mobilni ban dat nejde :(

Zjevně tedy existuje nějaký mechanismus, jak se určuje hodnota příspěvků. Páč některé příspěvky projdou, jiné (nikterak neurážlivé, neobsahující sprostá slova ani fíky) ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlásím, že poctivě tleji a žádné vibrace jsem nezaznamenal... že by to bylo pokažený?

Já jsem dneska netlel, zavítal jsem jinam a vibrace cejtim řádný :-(

Chlapci, vy jste si to celé nějak popletli. Vibrace nesouvisí se samotným sledováním (zařízení pouze odesílá informace o vašem pohybu), nýbrž s (ne)zaplacením příspěvku na malotraktor s vlečkou pro gougyho. Více viz zde. Pokud jste tedy žádné vibrace nepocítili, pak jste už zaplatili, za což vám z celého srdce děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8.gif

 

 

Zjevně tedy existuje nějaký mechanismus, jak se určuje hodnota příspěvků. Páč některé příspěvky projdou, jiné (nikterak neurážlivé, neobsahující sprostá slova ani fíky) ne.

Predpokladam, ze je ti zbytecny vysvetlovat za co dostal ban, protoze zrovna u tebe predpokladam, ze ten duvod chapes a jenom poctive tlejes :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J. V. Pleva

Myslím to vážně. Předpokládám, že odpověď je, že tak nějak zdravým rozumem chápeme, že šulínovy příspěvky nebyly dost hodnotné, hlavně když se k tomu přidá jejich kadence a necroposting? Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...